Avto
27868 ogledov

Ljubljana bo dobila še en McDonald's

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 11:05 10.september 2021.

    To je pa zelo pohvalno!! Ja, odprite jih še deset. Še več umetne hrane potrebujemo, namesto, da bi kupovali od kmetov zdrave in sveže pridelke. Aja, nekaterim se ne da kuhat ali pa ne znajo in jim je to najlažje, ...prikaži več, da otroke že v ranem otroštvu zastrupljajo s še več kemije.

  • rd2dmk2 13:29 10.september 2021.

    in ko boste imeli ne 19 letnike ampak 10 letnike na urgenci za covid, ne vpit da so krivi necepljeni... namest da vas skrbi kolk boste dobil provizije od cepiv, dajte rajš poskrbet za kaj koristnega, recimo lahko zrihta tale ...prikaži več vlada gajbo slovenskih jabolk in kozarec slovenskega medu v vsako gospodinjstvo. če bi zraven prišla še vrečka z orehi bi bilo super. in tu sem za obvezno konzumacijo. sicer pa.. tudi pri tem lahko dobite provizijo.

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 17:05 10.september 2021.

    Sranje se še naprej širi po Sloveniji.

    • kontrahan 11:42 12.junij 2022.

      Sem enkrat probal, pa nikoli več. To ni za prebavit. Fuj pa taka hrana.

  • anica00 22:43 18.september 2021.

    Optimalen čas za odprtje nove restavracije.

  • Mehtilda 17:04 10.september 2021.

    Ok, moja prva misel je bila, pa ste malo nori..še več junk fooda, ampak ajde...na tega bodo itak (bolj ali manj) samo tujci hodili,

  • popokatopetl 13:22 10.september 2021.

    Joj točno to nam je manjkalo! LE KAKO SO VEDELI??? Aja, 5G čipi iz nosov in ram javili :)

  • Tana 22:31 10.september 2021.

    Sramota Žurnal, da promovirate še ta strup!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.