Avto
170 ogledov

Ljubljana nad kadeče se dizle, a le z besedami

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jons 21:12 18.avgust 2015.

    Se pravi, da se bodo sedaj postavili nad tehnične preglede in delali subjektivno selekcijo. Tole mi smrdi po maltretiranju voznikov dizlov. Ko se bo redarju oz. inšpektorju sprdnilo, bo ustavil vozilo in si dal duška, čeprav bo vozilo tehnično povsem ...prikaži več izpravno.E moj Zoki tako se NE dela s svojimi meščani.

  • 4krogci 11:21 18.avgust 2015.

    resno?sepravi bodo vse dizle odstranil in pustili le te najnovejše pa višjega cenovnega razreda?? Vsak dizl, ki ga voziš po mestu potem ko stisneš gas in turbina zagrabi pine dim iz avspuha!

  • dimnikar 13:21 18.avgust 2015.

    Kaj točno oni mislijo, da bomo zdaj kupovali nove avte zaradi tega? Nimajo šans.

  • Avatar care
    care 13:36 18.avgust 2015.

    Kdo vodi stare dizlake? Zokijevi zemoti valda.

  • antitrust 13:43 18.avgust 2015.

    A poj Sintal ne bi smel več keša vozit :)

  • Žurnalček 13:58 18.avgust 2015.

    Ne ! Ne boš vozil po LJ , zelo enostavno! Pa tud kurilca ne boš mogu tankat !

  • popokatopetl 14:26 18.avgust 2015.

    No, eno je tisto kar spušča vsak star dizel (z mestnimi avtobusi vred!). Drugo so pokvarjeni avti, ki spuščajo še 10x več. In s temi bi bilo res treba kej narest, ker se eni lastniki očitno ne sekirajo. Pol bi ...prikaži več bilo treba še prepovedat vso pirotehniko... Še težje rešljiv problem je kurjenje na drva ipd v celotni Ljubljanski kotlini.

  • francl12 17:05 18.avgust 2015.

    avti sploh niso probem! Problem so južnjaki, vključno z family janković, ki prdijo po celi sloveniji! Ti plini se nato stekajo v Ljubljano. Mora pa boto res zelo hudo da je te pline že srbijanc zavohal!!!

  • Žurnalček 14:06 18.avgust 2015.

    Ti si stakih rovt , da si zemo sam seb !

  • Jagijagi1 14:41 18.avgust 2015.

    Zoki! To pa ne bo šlo! Saj imajo vsi ćefurji kašen star Golf 2 ali pa kakšnega starega Merđota! Pa ja da ne boš svojih lovil! Raje uvedi davek na srfanje po internetu med delom tukaj je dnevni prihodek ( ...prikaži več vsaj od javne uprave) Zagotovljen!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:14 18.avgust 2015.

    In to kljub temu da so merilne naprave prenesli v manj onesnažene predele Ljubljane. In ta Jankovič sanja o čisti Ljubljanici primerni za kopanje. Pa niti osnove..niti zraka ne zna zrihtat čistga. Podn.

  • kapibara 15:33 18.avgust 2015.

    Še zmeraj bodo.. peš iz centra, do "obrobja" cone prepovedi..

  • kranjskias 16:07 18.avgust 2015.

    Tale Janko in pa Korl mata velik skupnga, če opazuješ njuni sliki en časa se začneš zavedat koliko no.....ev živi okoli nas........

  • Jagijagi1 16:12 18.avgust 2015.

    Ljubljana bo čista takrat ko ne bo furćkov če!Potem tudi starih dizlov ne bo več! Tako ubijemo 2 muhi na en mah!!!!!Pomota 3! Zokija sem pozabil!

  • legija 16:18 18.avgust 2015.

    Če bi tega cigana srbijanskega pregnali iz Ljubljane bi bilo ozračje v celotni Sloveniji veliko boljše!

  • Papaja Popi 17:17 18.avgust 2015.

    Oslarija !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!In kaj delajo na tehničnih pregledih, ko pregledujejo in merijo izpušne pline ????????

  • Žurnalček 14:05 18.avgust 2015.

    Ne bo , bodo pač moral malo mordenizirat svoj klump oz. odklenkalo jim je kupovanje starih blind po Nemčiji in Italiji !

  • Kežmah Janez 14:30 18.avgust 2015.

    Pesek v oči oziroma še en populizem več ... Torej, če mi na tehničnem pregledu gre avto skozi brez problemov po današnji zakonodaji, pomeni da mi ne morejo neki lokalni šerifi prepovedati vožnjo. Edini, ki so strokovno in zakonodajno relevantni ...prikaži več so na tehničnem pregledu. Zdaj mi bo pa neki socialc s tremi razredi osnovne šole na semaforju trobu, da mi moj dizel kadi ... ja bravo! Še ena cvetka v spisku slovenskih cetk lokalnih "zakonov"....

  • vzev 14:42 18.avgust 2015.

    Naj že enkrat nehajo tečnariti z temi izpuhi. Kdo živi v mestu točno ve, da tam ne čist zrak. In če še 100 let nadaljujemo z vožnjo istih avtomobilov se zrak ne bo nič poslabšal. Dajte se že zavedati, da ...prikaži več ne moreš imeti vsega. Vi v mestu nimate najbolj čisti zrak imate pa trgovine, šole, pošte v bližini. Imate na voljo optične povezave, kabelske povezave... Mi na podeželju pač imamo bolj čisti zrak nimamo pa ostalih stvari.

  • kapibara 15:31 18.avgust 2015.

    Če se ta nabuloza sprejem, potlej jankoviĆ ne bo smel jesti pasuljĆeta, ker bo sama ta temne spuščal..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.