Slovenija
9533 ogledov

Ljubljana: Policist vozil pijan, povzročil nesrečo, želel pobegniti

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 10:41 12.april 2019.

    Zelo vzpodbudno za običajne smrtnike!!! In če me taisti policist, ki je dokazano vozil pijan, ustavi in zahteva pihanje? Lahko odklonim ali pa mi bo izdal le opomin, če bom napihal (kar seveda ne bom, če vozim)?

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 16:05 12.april 2019.

    To je posledica višjih plač v policiji!! Vozijo pijani zato,ker je kontrola preslaba!! Za nas reveže delajo razne akcije kot je "hitrost ubija,40 dni brez alkohola" oni pa se vozijo pijani omejitve,ko so v svojih avtomobilih ne poznajo saj zakoni ...prikaži veči veljajo samo za nas male državljane!! Mi nismo demokracija,kjer so zakoni za vse enaki mi smo država 2. hitrosti ali SRAMOTA DEMOKRACIJE!!

  • evelux 22:19 12.april 2019.

    In potem vse tiho je bilo ..... jaja tak je to v naši sloveniji ...... treba bit baraba pa je vse ok ....

  • peter91 23:50 12.april 2019.

    TO SO SAMI CIGOTI S VSEMI VRED URADNIŠKI PRASJETI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  • borut08 11:22 13.april 2019.

    Mafija v modrem pocne kar se jim zdi in nikomur nic in to vse zato,ker scitijo lopovse elite in ustrahujejo,izvajajo psihicno nasilje nad drugace mislecimi in tako zagotavljajo molk in funkcioniranje mafijske drzave zato so skorajda nedotakljivi.So del problema in ne resitev!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.