Slovenija
62 ogledov

Ljubljančani, pozor! Kdo pogreša kačo?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 14:07 06.avgust 2016.

    Moja je še vedno doma.

  • marabunta 15:42 06.avgust 2016.

    mogoče pa se jo je kdo želel znebiti in jo je izpustil .....ne bi bilo prvič, da si ljudje nabavijo žival in jo potem zapustijo, ko se naveličajo....

  • Žurnalček 19:07 08.avgust 2016.

    Škoda , moja žena je doma !

  • jakec1575 13:56 06.avgust 2016.

    Počasi bo treba po večstanovanjskih stavbah ta hobij prepovedat. Pol ko se zgodi pa incident, je pa vedno nesreča. nismo vedeli. Nismo odgovorni. To je cista sebicnost zbirateljev do soljudi in do teh zivali. katere navadno manj kot desetina prezivi ...prikaži več tihotapske poti. Res. Da me v varnem domu čaka kača. nisem šel v gozd joiskat. čaka me doma. Ali čipirat zbiratelje in povečati zahteve varnosti ali pa prepovedat. isto velja za razne strupene pajke. Mislim res. Čisti razvrat sebičnosti in individualnosti.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 23:43 06.avgust 2016.

    Golazni odsekaš glavo in jo izplakneš v najbližjo školjko!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:51 07.avgust 2016.

    Če imaš eksotično žival ki ni domača vrsta bi mogl to jasno kontrolirat. Torej ok imaš eksotično žival; ni problema; jo imaš lahko. Ampak je pa treba zagotovit sledljivost tvoje živali + imet to lepo črno na belem na papirju. ...prikaži več Za vsako ekostično žival je brez papirjev in sledljivosti se lastniku odvzame žival, napiše mastno kazen in žival da v prodajo. Tujerodne živali lahko uničijo naše domače živali ki že stoletja prebivajo tu. Tle ni zafrkancije. Svojega ne damo (pustit propast) tujega nočemo. Če se že greš ekostične živali uvažat; dej vsaj bod fer no. Ne bit tok sebičn sam zato ker si lahko. Ker a veš če bi bli vsi tak sebični k ti...se tud teb ne bi lepo godil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.