Avto
6063 ogledov

Ljubljanski radar spet napoveduje peklensko vročino

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 16:30 08.julij 2018.

    Čakaj...pričakujejo "vsaj tri ponudbe", po drugi strani imajo pa podatek, da se trije od štirih firm NE BODO prijavili na razpis? Torej bo ponudba (spet) samo ena. Pričakovano...

  • Kayla_Luke 10:11 11.julij 2018.

    Najboljša ponudba .... Moja prva plača Googlu 23847 EUR za delo 3 ure na dan na spletu. Sem se pridružil tej službi pred 3 meseci in zaslužil 33592 € v zadnjem mesecu tega dela. Preprosto in enostavno opraviti delo in ...prikaži več zaslužek je ogromen. Tudi tisti, ki so novi, lahko zlahka zaslužijo 230 evrov na uro in d0bičkii so lahko sčasoma še večji ... ●●●●● ➤➤➤➤ www.WebJob8.Com

  • maresem 20:03 08.julij 2018.

    Kjer ima čarapan prste vmes, je povsod korupcija.

    • Žurnalček 12:18 11.julij 2018.

      Jaz bi radarje postavil in to stalno po 2kom na vseh vpadnicah v LJ ! Pa dirkajte če želite plačevati ! Razlika med MB in LJ je samo v temu , da jih v MB nimate , imate pa zato ...prikaži več 5xveć smrtnih žrtev !

  • miki1234 07:30 09.julij 2018.

    2 ponudbi od frendov, ki ne bosta ustrezali kriterijem in 1 z nabito ceno, kjer bo padla za pokvarjene uradnike še kakšna provizija...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.