Slovenija
316 ogledov

"Ljudje iz nahrbtnikov vlečejo hrano. Na jok mi gre!"

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • luna 11:44 01.maj 2015.

    To je samo še prost dan in obujanje spominov...pa seveda veliko slabe volje...mladim se j... , samo da se druži in pijančuje (videno na lastne oči)...turoben dan pač...."hvala" vsem politikom in gospodarstvenikom od leta 91 naprej...

  • primorka 20:54 01.maj 2015.

    ".mladim se j... , samo da se druži in pijančuje", zelo lepo povedano. Kaj jim pa ostane drugega, če nimajo dela !!!!! Žalostno, ampak resnično !!!!!

  • Žurnalček 16:49 01.maj 2015.

    Novinar in vi u kurac s takimi bledavimi naslovi ! IDIOTI !

  • Tupamaros 11:05 01.maj 2015.

    Pravica do dela je ena najbolj pogosto kršenih socialno-ekonomskih pravic v Sloveniji. Dodal bi še: PLAČANEGA DELA

  • fa0a7ce203433202af605ede76abe9ca69c9f161 11:59 01.maj 2015.

    normalno da je torobno, ljudje imajo dovolj teh komunističnih praznikov in komunistov, saj je slovenija zgolj in samo zaradi njih v takšnem stanju.

  • mrki 12:07 01.maj 2015.

    se mi zdi , da bo za tako polomino na Rožniku spet kriv Janša!

  • Ferluci 12:59 01.maj 2015.

    Ta praznik je totalno brez veze. No ja, bilo lepo, danes je drugače. Starim se ne da, mladim je pa bolj do pijančevanja in zabave. Baje je trenutno Poreč spet poln pijane slovenske mladine...

  • Katja Fras 15:19 01.maj 2015.

    kako nageljni ostajajo..če jih je zmanjkalo..pa mamce jih po ducat nosijo domov..

  • dragec 15:42 01.maj 2015.

    Kriv je,samo... tu je pa Ustavno sodišče,a ne

  • Mc Mcmarco 11:31 01.maj 2015.

    Bravo našim vodilnim....V tej državi so v zadnjih dvajsetih letih uničili vse: firme, prazike, veselice, dobro voljo.....Prišel bo čas, ko se bo palica obrnila in z drugim koncem.......

  • marabunta 12:45 01.maj 2015.

    kako lahko kdo pričakuje praznovanje praznika dela, ko pa dela ni nikjer več in je večina ljudi razočaranih nad stanjem današnje družbe, nad totalno zafurano državo, nad prevzetnostjo priviligirancev, ki nimajo problema kako preživeti čez mesec, nad neučinkovitostjo celotne hinavske ...prikaži več politike in nad njenimi predstavniki, ki skrbijo dejansko samo za svoje riti medtem, ko govorijo o skrbi za navadnega državljana....in mi "nategnjenci na celi črti" naj bi se veselili praznika ??? hallloooo, a ste fuč??

  • korisnik_13858 14:21 01.maj 2016.

    Prvi maj je samo za obujanje spominov, za prihodnost pa ni. Je pač preživeta zadeva. Kdor ustvarja vrednost je tudi plačan. Raja 'nekaj bi delal' pa je pase. Nihče niti ni omenil, dajmo ustvarjajmo novo vrednost ( ki nima zveze ...prikaži več s kapitalizmom ), edino, kar jamrajo so pravice.

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 21:00 03.maj 2015.

    Poglejmo malo drugače. Mladim je verjetno dosadilo da bi jim še na dela prosti dan kdo pral možgane. Poglejmo vse te izjave in povežimo s tem kaj so dosedaj počeli, kako se prepisuje njihova manj slavna zgodovina ipd. Že dejstvo, ...prikaži več da mladi ne razločijo med 1. majem in rdečo zvezdo je skrb vzbujajoče. Verjetno polovica teh, ki paradira s peterokrakimi na praznik dela ne ve da praznik in dogodki izhajajo iz kapitalističnega sveta. Upad ljudi na Rožniku je pa tudi posledica Zokija, ki PR-ovsko dela na tem da bi ljudje pozabili koliko milijonov je s familijo pobasal. On je čista parodija na ta praznik na tem mestu!

  • kapibara 19:57 01.maj 2015.

    @kr. imaš prav - Če bi dali SLO hrano- golaž- vampe- klobaso- pivo - vino : samo po nabavni osnovni cemi+ strošek dela - NA ZASLUŽKA..!! pa bi se drenali po 3x v vrsti..

  • maresem 20:04 01.maj 2015.

    Poserjem se na tako gnilo državo!

  • d 11:19 01.maj 2015.

    Kriva je pa izključno država in politika ... samo dobre zakone spisat in jih dosledno izvajat, pa nebi bilo teh težav ...

  • Izudin 13:16 01.maj 2015.

    Vsekakor je sokriv, v njegovem mandatu 04-08 se je na veliko plenilo.

  • Francissco 13:45 01.maj 2015.

    Ko se bo našel nekdo, ki bo organiziral praznične shode brez "slavnostnih" govornikov, ki znajo poskrbeti najprvo zase, potem za svoje sorodnike, nato za svoje zveste privržence, šele potem za ogromno večino ostalih državljanov, takrat bomo tudi mi hodili na taka srečanja.

  • markus 15:42 01.maj 2015.

    Največji nesmisel je, da nam o pravicah delavcev in podobnem govorijo tisti, ki so jih dejansko odpravili in naredili Slovenijo takšno, kot danes je. Pa tile s polnimi žepi nam lahko govorijo, kako zmoremo in podobno. Me prav ...prikaži več zanima, koliko od njih bi še imelo podoben pogovor ob minimalni plači. To je nekakšen "miting" pomirjevanja "strasti" in jeze razočaranih delavcev in upokojencev. Da sem jaz tam, bi jim vrgel nekaj v obraz, ne pa da bi jih še poslušal.

  • nostradamus 17:03 01.maj 2015.

    vsako leto je slabsi obisk roznika za 1 maj in potem kot govorci nastopajo razni politiki in zupani ki pred letom 91 niso imeli nicesar omembe vrednega sedaj ko umajo polne riti pa nakladajo obubozanemu delavskemu narodu o nekem zadruznistvu ...prikaži veču in kolhozih ravno zaradi takih je delavec danes tam kjer je povsem na socialnem dnu razvrednoten pokraden in obubozan

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.