Slovenija
74563 ogledov

Kmalu bi lahko bilo prepovedano iti v drugo občino

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francl12 18:35 20.marec 2020.

    Pa imamo Hitlerja na oblasti!!!

    • asmas1965 18:51 20.marec 2020.

      ja če bi bil tvoj serpentišek na oblasti (itak je zamudil za 14 dni)bi imeli danes že 1000 in več obolelih (ne samo okuženih) kar poglej tvoje brate u fužinama kako so se nastavljali soncu kot da ni nič.Včeraj so ...prikaži več mojo sosedo odpeljali(preko 80 let) ker se je sprehajala po špinu in se norčevala.danes jo boli glava predvsem njene potomce,ker je pozitivna na virus s hipertenzijo in sladkorno.Kaj misliš kako se bo končalo.Ti kar hvali svojega palčka.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:35 20.marec 2020.

      Ja,teh ćapcev je res vsepovsod polno. Te ćefurke samo s temi otroci v vozičkih in snemajo stanovalce po oknih.Zbirajo še po igriščih ko ovce.Groza so teli črnuhi.Ne vem,bolje bi bilo,da peljejo otroke kam v naravo ali izlet.Ne pa,da nadlegujejo folk po naselju.

    • Avatar vec
      vec 01:33 21.marec 2020.

      amas ma prov, da niso ustavli javnega prometa, bi vsi srednješolci ki bili fraj, šibali po celi mestih, se družili in raznašali zadevo, to je bila ZELO pametna poteza, ker kaj če ti če ustaviš pouk, ko to 100k mladeži ...prikaži več ki je brez obveznosti šiba po državi, penzoneri itak komi pridejo do trole. Mladina je problem.

  • Snežinko 17:03 20.marec 2020.

    Spoštovani B. P.: ne morete in ne morete iz svoje kože, kajne? Laganje in namerno zavajanje je na dnevnem redu vas, novinarjev. Mar vas res ni prav nič sram? Naslov na prvi strani krepko zavaja, manjka namreč “ČE NE ŽIVITA ...prikaži več V ISTI SKUPNOSTI”, kajne? Kar krepko spremeni pomen prepovedi. Sram vas bodi!!!

    • Janez_53 17:21 20.marec 2020.

      Marsikateremu pisunu bi morali prepovedati objavljati neka prikrojena in pomanjkljiva navodila za obnašanje prebivalcev, saj povzročajo le zmedo. Ravno tako bi morali prepovedati objave raznih "domačih receptov" za razkužila, ki so lahko popolnoma neučinkoviti. Videl sem že "recepte", kjer se ...prikaži več uporabi 70% alkohol, kateremu dodamo enako količino vode!!! S tem smo ga razredčili in dobili 35% mešanico, ki najbrž ne uniči virusa!

    • Avatar ecipeci
      ecipeci 17:57 20.marec 2020.

      @Snežinka ocitno nisi dovolj inteligentna, da bi razumela naslov, kajne? Eni izmed nas takoj vemo za kaj se gre, ti pac ocitno ne. In ja, prav je, da novinarji pisejo, nam vsaj povejo lazi, zavajanja in podobne stvari nase nove ...prikaži več diktatorske vlade, ki jo sestavljajo v vecini z vodjo na celu, bivsi restanti.

    • crniovcar 06:59 21.marec 2020.

      NOVA24TV-- edina ki ne zavaja ----lahko da sem kreten ??

    • Snežinko 09:22 21.marec 2020.

      Ecipeci—> mogoče res, a zagotovo sem bolj inteligenten od tebe, ki, kot kaže, še brati ne znaš. Sem namreš SnežinkOOOO in ne snežinkAAA. Jasno, bo šlo? In, ni treba skrivat, da si novinarka, se takoj vidi iz tvojega odgovora in ...prikaži večn inteligence. Zavajanje in laganje je pač del vas, kot vidim.

    • Avatar ecipeci
      ecipeci 01:15 16.januar 2021.

      Smrdinkoooo, ups pardon Snezinkoooo ne vem no, ce si inteligenten bolj kot jaz, saj v tvojem odgovoru kar mrgoli vejic - se mi zdi, da je tu pa tam katera odvec. Zavajas pa ti kar sam sebe s svojo domisljijo. ...prikaži več Ne znam brati, povrh vsega sem novinarka (with balls), ki zavaja in laze. Res imas vrhunsko domisljijo. 🤣

  • janez60 09:24 21.marec 2020.

    Ta Hojs ima zidarsko logiko - je gradbenik, bi vse zazidal in po komandi velikega vodje zidal areste kamor bi dal vse ki se ne klanjajo velikemu komunajzarju politkomisarju s poti Avnoja. Mu je firer takoj povišal plačo, da se ...prikaži več mu ne bo treba ukvarjati s provizijami pri gradbenih poslih, kar je uspešno že delal pri cestnih gradbenih projektih. Za karanteno pa ima prav.

  • Avatar vec
    vec 01:30 21.marec 2020.

    se prau, ne morš iti nategnit isto punco ki so jo spoznal včeraj oz ponoči ? Šit pa zakway

  • Avatar jate
    jate 21:40 20.marec 2020.

    ce je ze tako kao strog ta hojs ,da ne smes it niti sam v drugo obcino, ki je recimo 6 km oddaljena zakaj pol lahko cele druzine hodijo dol na obalo, ma dajte no kr neki.

  • endrug 07:13 21.marec 2020.

    Bolj boste omejevali z neumnostmi, bolj boste kritizirani. A od nesposobnežev kaj več ni za pričakovati. Pametnih imate bolj malo. So vam ušli.

  • Avatar Leon
    Leon 18:51 20.marec 2020.

    Vprašaj kolegico Evo ,kako gre tista od Bore Džordeviča ; Nemoj ,da ideš mojom ulicom...

  • stilist 13:12 21.marec 2020.

    Na Brniškem motokrosu pa veselo: avtodomi,. dirkači, kakih 50 gledalcev... ni da ni

  • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 06:16 21.marec 2020.

    [ Ali grem lahko na sprehod s partnerjem, s katerim ne živim v skupnem gospodinjstvu? - Ne. Kot je pojasnil, odlok predvideva skupno gibanje oseb, ki so v skupnem gospodinjstvu. ] Joj, prejoj, ukrep za anale. Golobčka, lahko pa se ...prikaži več obiskujeta v skupnem gospodinjstvo staršev enega, ali pa drugega in kausata, da se vse trese.

  • Avatar Leon
    Leon 14:52 21.marec 2020.

    Ali grem lahko na sprehod s partnerjem, s katerim ne živim v skupnem gospodinjstvu? Lahko v kolikor je član prave stranke ---SDS !

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:06 21.marec 2020.

      Leon,lahko gresta z Galuničem na sprehod."Vso srečo ti želim z njo ali z njim".Pa primerno se obujta.👬👨‍❤️‍👨😂

  • pesnik51 14:32 21.marec 2020.

    a se nekdo boji protestov v Ljubljani? Sej prav, kar naj se .. prihaja njihova ura ...

  • svobodagibanja 10:00 21.marec 2020.

    Prepevanje iz karantene; https://www.youtube.com/watch?v=uCnBJPKWMQw&t=15s

  • fredi19 13:57 22.marec 2020.

    Pa malo že pretiravate!

  • kvasetotidogajamona 07:03 22.marec 2020.

    hojs jebem ti mater kdo sploh si ti peder

  • Božidar Dinič 17:31 21.marec 2020.

    DOBRO ,DA SEM GEY

  • TistoPravo 14:19 21.marec 2020.

    Vse omejit, na 65 bodo pa še zmer obiskali upokojenske popuste fizičnp v rizičnih trgovinskih okoljih...in kritičnih bo še vedno olk ko bi jih bilo...ukrepi pa vezani na le-te...logika, nerazumljiva že prvošolčku.

    • Avatar Leon
      Leon 14:54 21.marec 2020.

      Tabletko si pozabu .....dej,dej vzem dve .....

  • Avatar vec
    vec 02:27 21.marec 2020.

    @ Janez_53 Recimo Špeharju bi mogli popolnoma prepovedat uporabo Interneta, on ima svoj kombi s pivom , tako da extra keša iz kamniške občine kot je bil vajen do sedaj ne nuca. Ampak ne SOCIJALC je še naprej nadležen, moti ...prikaži večti ga vsaka ama vsaka poteza nove vlade, ne moti pa ga nobena poteza prejšnje, seveda ker je dobival KEŠ. Zdej se bo pa verjetno dotok ustavil, in on in MUKIJU podobni bi že demonstrirali, samo jih je COVID-19 malenost zabremzal, majo velik za povedat o napakah, a ven pa ne

    • Avatar Leon
      Leon 14:55 21.marec 2020.

      Bademajster ima pijačo čez .....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.