Slovenija
68481 ogledov

Logarjeva: Ti ljudje držijo celotno državo v šahu

Komentarjev 126
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jan279 09:05 05.november 2021.

    Logarjeva kaksen je kaj dodatek? Zadnje case se kr da zivet

  • rd2dmk2 11:01 04.november 2021.

    ti ljudje držijo državo v šahu.. in to so ljudje, ki mislijo da jim je vse dovoljeno. budale primitivne si omislijo BMW al AUDI in je cesta njihova in samo njihova in noben predpis zanje ne velja. in vi ki ...prikaži več ste se šli cepit ste boga za jajca prijeli in sedaj lahko počnete čiste vse, pa nihče ne sme vam rečt, da mal se je pa treba pazit.., pa, jest sem cepljen, jest sm BOG.

    • pravičnik77 14:57 04.november 2021.

      preden sem se prisilno cepil, pač izsiljevali so me, da bom drugače izgubil službo in posledično najemniško stanovanje in posledično družino, so mi zagotovili da bom potem nesmrten in da se bo povišal IQ na vsaj 250... nič od tega ...prikaži več ni bilo, imam pa še službo, najmniško stanovanje in družino... svobode nimam...

    • rd2dmk2 18:35 04.november 2021.

      pravičnik77, držim fige zate, da ti ostane še nekaj, ljubezen domačih in pa zdravje. in naj te varuhe tvoj angel na polno..pa srečno.

  • milan35 11:24 05.november 2021.

    stari a. nic nisem naredu in ze sem dal drzavo v sah mat. :D salo na stran, tudi ce bi blo vse to skupaj res, ne bi mogel zaupati tehniku zdravstva, ko se vidi kilometre stran da nima pojma o ...prikaži več zdravju. npr. krek, najdebelejsi clovek v sloveniji in ma za pametovat o zdravju. logar prav tako.

  • milan70 15:56 04.november 2021.

    25 procentov necepljenih drzi Slovenijo v sahu.Ta je pa za v Pavliho.Saj ce cepivo tako pomaga,potem bi oboleli samo necepljeni,teh pa je premalo za te rekorde,ki jih podirano.

  • QSprm 20:09 04.november 2021.

    Ti ljudje, ki drzijo in rinejo celo drzavo v totalitaren rezim, so samo cloveku podobni pajaci z mozgansko okvaro. Falanga korona obsedencev se norcuje iz slehernika in ropa proracun v imenu neke izmisljene nad bolezni.

  • dizelcek 20:40 04.november 2021.

    Pozdravljeni, nisem anticepilec, ampak toliko da vam povem, koliko prijateljev, prijateljic in znancev poznam kateri so 2.krat cepljeni in so pravtako zboleli s korono v zadnjih 3.tednih. Res ne vem več kaj je tukaj resnica, mislim da bi bilo potrebno ...prikaži večo testiranje tudi za cepljene, saj se mi zdi, da cepljeni največ raznašajo novi covid. Ogromno ljudi je trenutno okuženih, 2.krat cepljenih s korono kar ne razumem. Prepričan sem, da so v igri samo miljarderski zaslužki, ljudje pa stradamo. L.P.

  • eminenca 13:30 04.november 2021.

    na teden 50.000 folka, se pravi mesce x 4 = 200.000, pol leta milijon ... mene res zanima koliko je sploh slovenčkov , nekako mi je tole matematično nedojemljivo ... po drugi strani pa ne vem kaj to pomeni okužen ...prikaži več ... govorili so (po spominu) , da cepljeni preživijo v lažji obliki ... skoraj 2 leti se že ukvarjamo s tem sranjem , pa me res zanima kdo še ni, pa kdo še okužen ... dohtarji samo izsiljujejo, golazen dohtarska in lažejo kot pes teče

    • pravičnik77 15:04 04.november 2021.

      zadnjič sem računal, da nas je v Sloveniji vsaj 8 milijonov prebivalcev.. očitno sem pretiraval navzdol

    • eminenca 21:36 04.november 2021.

      še dobro da se najdejo tudi taki, ki malo računajo ... mislim tole plozat vsak dan ... lahko samo rečem hvala da ma imate za budalo, upam da sem smešna budala

  • milanče 07:02 05.november 2021.

    Dokler se ne kaznuje kršitelje lahko hodite po trepalnicah pa ne bo nič drugače.Naj inšpektorji zaslužijo svoj denar,pa naj se spravijo na kršitelje,ne pa na delodajalce,kateri imajo že tako dovolj problemov.

  • milanče 08:27 05.november 2021.

    Dokler niso kaznovani kršitelji je vse zastonj.En glup brezvestni posameznik lahko nabije kazni več podjetjem. Dokler niso kaznovani bo tako.Vse ostalo je samo polnjenje proračuna.

  • dizelcek 20:48 04.november 2021.

    Spostovani državljani, se sploh zavedate koliko radiaktivnosti je v cepivih. Nihče ne preveri iz česa so cepiva. Se zavedate da ljudje kateri imajo veliko količino železa v krvi se sploh nebi smeli cepiti, saj cepivo z radiaktivnostjo ustvari grudice-male kepice ...prikaži več železa za katere pravijo strdki. Nobeden strokovnjak se pri cepivu ne ukvarja z kemijskim analiziranjem cepiva. A ljudje se bomo pa kar filali vsake 3.mesece. Korono cepivo ne bo ustavilo. L.p.

  • dizelcek 20:40 04.november 2021.

    Pozdravljeni, nisem anticepilec, ampak toliko da vam povem, koliko prijateljev, prijateljic in znancev poznam kateri so 2.krat cepljeni in so pravtako zboleli s korono v zadnjih 3.tednih. Res ne vem več kaj je tukaj resnica, mislim da bi bilo potrebno ...prikaži večo testiranje tudi za cepljene, saj se mi zdi, da cepljeni največ raznašajo novi covid. Ogromno ljudi je trenutno okuženih, 2.krat cepljenih s korono kar ne razumem. Prepričan sem, da so v igri samo miljarderski zaslužki, ljudje pa stradamo. L.P.

  • dizelcek 20:46 04.november 2021.

    Spostovani državljani, se sploh zavedate koliko radiaktivnosti je v cepivih. Nihče ne preveri iz česa so cepiva. Se zavedate da ljudje kateri imajo veliko količino železa v krvi se sploh nebi smeli cepiti, saj cepivo z radiaktivnostjo ustvari grudice-male kepice ...prikaži več železa za katere pravijo strdki. Nobeden strokovnjak se pri cepivu ne ukvarja z kemijskim analiziranjem cepiva. A ljudje se bomo pa kar filali vsake 3.mesece. Korono cepivo ne bo ustavilo. L.p.

  • sandi76 12:16 04.november 2021.

    Številke bodo naraščale toliko časa, dokler ostala polovica necepljenih ljudi ne bo obolela. Žal bodo trpeli in umirali tudi cepljeni, ampak slovenceljni smo dokazali, da nismo sposobni narediti ničesar v boju proti pandemiji. Več nam je do pravice do osebne ...prikaži več pravice, kot pa do tega , da ima tudi sodržavljan pravico, da ga nihče ne ovira in mu ogroža zdravje !

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 15:11 04.november 2021.

      sandi76 to je to kar folk ne razume. Pa tako malo bi bilo potrebno, da ne bi bili v tako globokem sranju.

    • vzev 19:58 04.november 2021.

      Če se grem cepiti, nisem za druge naredil čisto nič. Razen sebe bi zaščitil pred hujšim potekom bolezni. Ker sem pa mlad, je tako velika verjetnost, da ne bom imel hujšega poteka bolezni, tudi če nisem cepljen. Kar pomeni, da ...prikaži več s cepljenjem ne naredim popolnoma nič.

  • h4ck3r 08:58 04.november 2021.

    Glede na komentarje, vidim da ljudje spoštujejo in varujejo svoje zdravje, glede na politično opcijo, ki je trenutno na oblasti. Leon in Anion, vidva pa ne prelagajta krivde in ocenjujta sposobnosti stroke, samo in izključno zaradi nestrinjanja z vladajočo koalicijo.

  • bogdan76 10:01 04.november 2021.

    Levih je strah dabodo tudi oni zboleli naše US nemore rešiti ker neznajo brati Slovenščine ,,Penca,,taki nam sodijo pokvarjena levičarska falanga.

    • smoljo 10:21 04.november 2021.

      A to tisti ,ki z levo pišejo .Poznam par takšnih,pa so čisto normalni ljudje .A tisti ko pa malo mešano ,levo in desno smo pa kaj ?

    • janez-ne-jansa 11:13 04.november 2021.

      Ubogi bogdan76, zgleda da tudi sam ne znaš brati slovenščine, da niti prave strani ne najdeš. Zurnal24 ni enako nova24. Za ljudi z zelo nizkim IQ kamor spadaš je prava stran https://nova24tv.si/

  • Avatar MS
    MS 10:04 04.november 2021.

    1) Vsa OPOZARJANJA v zadnjih dveh mesecih v naši družbi niso naletela na odobravanje, prišlo je do izigravanja, posledice so zdaj tu," je povedala Logarjeva. Za 24ur Zvečer je Logarjeva še dejala, da "smo v situaciji, ko 25 odstotkov tistih, ...prikaži več ki nasprotujejo cepljenju in ukrepom, drži celotno državo v šahu". => re: Opozarjat zabetonirane antivaxerje in pričakovat rezultate je neumna naivnost!

    • Avatar MS
      MS 10:06 04.november 2021.

      2) Aktualna vlada ima odgovarjajočo zakonsko podlago za končno rešitev epidemije v 22. členu zakona o nalezljivih boleznih! Obstojčem spisku bolezni za katere je zakonsko določeno obvezno cepljenjeki je treba dopisati še covid19! Žal ta vlada nima jajc zato!

    • Avatar MS
      MS 10:08 04.november 2021.

      3) Zakon o nalezljivih boleznih (ZNB-UPB1) 22. člen ==> .Obvezno je cepljenje: ==> – proti hemofilusu influence b, davici, tetanusu, oslovskemu kašlju, otroški paralizi, ošpicam, mumpsu, rdečkam in hepatitisu B; – proti steklini, rumeni mrzlici, trebušnemu tifusu, klopnemu meningoencefalitisu, gripi, ...prikaži več , tuberkulozi in drugim nalezljivim boleznim, če obstajajo določeni epidemiološki razlogi.

    • Avatar MS
      MS 10:16 04.november 2021.

      4) Dost je zgolj moledovanja, prepričevanja - čas je za radikalne UKREPE kajti ljudje umirajo! Če ta vlada tega ne zmore - bo pač morala prepustiti vladanje tistim ki bodo upali uporabiti obstoječe zakonske podlage za uvedbo obveznega cepljenja in ...prikaži več tako ustavila neodgovorno ravnanje antivaxerjev! Zaradi njih ljudje umirajo! DOST JE!!!

    • smoljo 10:20 04.november 2021.

      Ce je sano 25% ljudi ki "držimo v šahu zdravstvo in vse ",hmmm jupiii dosegli smo torej njihivo 70% precepljenost ,za na meček +5% co.Torej uspeli smo .hahaha jaoooooo

    • pravičnik77 15:00 04.november 2021.

      MS cepivo ti udarja iz glave... umiri se malo

    • Avatar MS
      MS 16:20 04.november 2021.

      pravičnik77 MS cepivo ti udarja iz glave... umiri se malo ==> Miren sem popolnoma po tretjem odmerku zoper covid in enem odmerku zoper gripo! Tebe in tebi podobne bo prej al slej umiril covid in bog ne daj respirator ali ...prikaži več celo dokončna umiritev!

    • pravičnik77 18:15 04.november 2021.

      vračam želje, ni panike

    • vzev 20:00 04.november 2021.

      Seveda, da nima jajc za obvezno cepljenje. Če uvedejo obvezno cepljenje, bodo tudi odgovarjali za posledice zaradi cepljenja. Ker pa so to eksperimentalna cepiva, tega nihče noče.

    • vzev 20:00 04.november 2021.

      Po drugi strani, pa obvezno cepljene za virus, ki je za veliko večino ljudi popolnoma nenevaren, je pač nesmiselno.

    • Avatar MS
      MS 10:07 05.november 2021.

      Vzev, Zaradi bolezni covid-19 je po vsem svetu do februarja 2021 umrlo že 2,34 milijona ljudi! Vzev zanima me kako boš o nenevarnosti virusa pisal ko bo začel redčiti tvoj ožji krog istomišljenikov! In verjemi, ob neupoštevanju ukrepov in odklanjanju ...prikaži večju cepiva ( kar je vaša mantra) se bo to ugodilo prej al slej! Že sedaj je hospitaliziranih več kot 75% necepljenih!

    • smoljo 10:15 05.november 2021.

      Ms,updajtaj ti tvoje procente že enkrat ....

    • Avatar MS
      MS 10:33 05.november 2021.

      Smoljo, hvala za opozorilo! Update 04.11. 2021 ===> Strokovna direktorica Univerzitetnega kliničnega centra (UKC) Ljubljana Jadranka Buturović Ponikvar je v sredini izjavi povedala, da je bilo na ta dan na oddelku intenzivne nege v UKC Ljubljana hospitaliziranih 60 covidnih bolnikov. ...prikaži več. Od teh je bilo osem takih, ki so cepljeni proti covidu-19. “ => Sledi: hospitalizirani necepljeni 87% in cepljeni 13%

    • pravičnik77 10:58 05.november 2021.

      MS, očitno ti je tretji odmerek, s katerim se hvališ, dodatno škodoval. ne razumem, kako lahko nekdo tako pajdaši s to nacistično vlado. lej, sem cepljen, sicer s prisilo oz. izsiljevanjem delodajalca (o tem sem že pisal), ampak da toliko ...prikaži večo propagiraš očitno slabo cepivo... razen če si sam toliko razočaran nad cepivom, in ga po stari slovenski škodoželjnosti zahtevaš še za druge. slaba vest?

    • Avatar MS
      MS 11:13 05.november 2021.

      pravičnik77, 1) Moja stališča o velikem vodji, o njegovi stranki, o njihovi ideologiji, o aktualni vladi in načinu vladanja, so razvidna iz vseh mojih kometarjev na temo aktualna politična situacija! Kdor mene uvršča med trole iz znane kleti je zagotovo ...prikaži večo .hmmm....! 2) Elaboriraj vse dokaze kako so cepiva "očitno" slaba in ovrzi preverljive in dokazljive sredine podatke iz UKC => hospitalizirani necepljeni 87% in cepljeni 13%

    • pravičnik77 11:37 05.november 2021.

      cepljen človek z vsemi predpisanimi odmerki (2X), po ceplenju 2x pozitiven, njegova partnerka in otrok živita v istem enosobnem stanovanju nobenkrat zbolela ni imela simptomov... praksa je več vredna kot teorija in to id nekdaj

    • Avatar MS
      MS 12:01 05.november 2021.

      pravičnik77, iz posameznega sklepati na splošno je kardinalna napaka, ki jo uporabljajo nepoznavalci ststističnega vzorčenja! Aktualni prevetljivi podatki kažejo tako sliko: hospitalizirani necepljeni 87% in cepljeni 13%! Tu je nemogoče sklepati o neučinkovitosti cepiv!

    • pravičnik77 12:13 05.november 2021.

      MS a ti res verjameš tem podatkom?statistika je kurba, ki se jo da nategovat.meni je praksa bolj pomembna kot teorija,ker od teorije se ne da živet,oziroma se da in to boljše kot v praksi, a ne?Kje so tisti, ki po ...prikaži več cepljenju 2 tedna preživijo napol živi (recimo moja žena),sam sem bil out en teden,bolečine v mišicah pa imam tudi še po 2 mesecih,bolečine,ki jih do cepljenja nisem imel... in nisem edini,zdravnik se mi pa smeji..če sem zato antivaxer, pač sem, novega odmerka ne vzamem

    • smoljo 12:26 05.november 2021.

      Ms,spet narobečen update ....se posebej iz vira ,"vladni govornik",...da pa navajaš vmes v postih ,da so posamezni primeri (pravičnikov post),pa spet maš zapoznele update ....statistika je kurba ,ce jo ne prilagajaš v -in +

    • Avatar MS
      MS 12:28 05.november 2021.

      pravičnik77, podatki so zagotovo pravi in preverljivi! Tudi v UKC je med zdravstvenim delavci nekaj antivaxerjev ki bi zagotovo te podatke če nebi bili pravi zelo hitro in agresivno uporabili da dokažejo svoj prav! Praviš da ti je praksa bolj ...prikaži več pomembna od teorije! OK, UKC vabi vse ki so pripravljeni opravljati pomožna dela pri negovanju in oskrbi covid bolnikov! Javi se za kakšen dan, pa se boš prepričal v resnično stanje, pa še humano delo boš opravil!

    • Avatar MS
      MS 12:35 05.november 2021.

      smoljo Ms,spet narobečen update ....==> RE: "narobečen" si ti v glavo smotani smoljo! Dam te na ignore držeč se načela: "Nikoli ne debatiraj z bedakom, kajti obstaja nevarnost da drugi ne bojo opazili razlike" Torej IGNORE

    • pravičnik77 12:41 05.november 2021.

      Hvala MS, od zdej naprej se ti samo še smejem in te IGNORIRAM

    • Avatar MS
      MS 12:48 05.november 2021.

      pravičnik77, Neizmerno sem ti hvaležen sem ti za tvojo odločitev!

    • pravičnik77 13:19 05.november 2021.

      hvala. prosim pa te, da tudi ti ne smetiš pod mojimi komentarji. bruhuhu

    • Avatar MS
      MS 13:22 05.november 2021.

      pravičnik77, Obljubim držim se pač se načela: "Nikoli ne debatiraj z bedakom, kajti obstaja nevarnost da drugi ne bojo opazili razlike"

    • smoljo 17:04 05.november 2021.

      Ms ne pozna narečij v Sloveniji,sram te bodi

  • srecko4 09:57 04.november 2021.

    KJE SO ZDAJ ČORDIČI STEVANOVIČI, LANDERCA ?NAJ GREDO POMAGAT V BOLNICE KOT SO LAKO POMAGAL DO POVEČANJA OKUŽB.PUSTIMO ZDAJ LEVE IN DESNE TREBA JE TEMU SRANJU NARDIT KONEC.DAJMO ENKRAT VZET PAMET V ROKE.TE TEORETIKE ZAROT PA POSLAT NA NEK TUJ ...prikaži več PLANET NA ZDRAVLENJE.

    • smoljo 10:24 04.november 2021.

      Kje je tistih 710M€ za dodatke ,s tem denarjem se odpre kupi veliko opreme in postelj ...kje so,a ha v žepih požrešnih dohtrjev in ostalih hepanov ..Medicinske sestre pa za drobtinice garajo cele dneve .ne me futrat o 340 urah ...prikaži več dela na mesec ...se posebej ne dohtr ...

    • Avatar pantani
      pantani 11:08 04.november 2021.

      Kaj se dereš,bedak!!!

    • mph2 11:48 04.november 2021.

      Ženska je samo povedala, kar je res.

    • bogdan76 13:26 04.november 2021.

      tudi titoisti bodo zboleli

    • Avatar pantani
      pantani 13:27 04.november 2021.

      Ti si že tako ali tako po defoltu bolan!!!

    • bobubob 14:43 04.november 2021.

      Samo tole, pa bo mir. Aja, konec dodatkov? Ja potem pa nikakor ne! https://osf.io/9egh4/

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.