Zdravje /zdravje/aktualno
2021 ogledov

Logarjeva opozorila, tudi otroci lahko zbolijo in imajo hude posledice

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • SonnyBlack 12:11 01.september 2020.

    ce je za otroke nevarno v solo hosit,bodo sole pac mogli zapret...ce smo ze pri tem...sicer pa je korona norija izmisljotina,tak da ni bojazni da se bo kdo okuzil s to izmisljotino

  • Avatar ovca
    ovca 12:26 01.september 2020.

    Ali tale vlada še ni dojela, da je življenje nevarno? Stopim iz hiše, me lahko povozi avto. ne stopim iz hiše, je lahko potres in mi pade plošča na glavo. Grem v službo, me lahko vmes kdo posili. Grem skozi ...prikaži več gozd, me lahko napade klop. Lahko grem v gore, pa srečam jajota (najhujša nevarnost od naštetih), itd. itd., itd. Sklep: življenje je RES nevarno.

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 12:21 01.september 2020.

    Ali veste, da letno pade 6100 meteoritov na Zemljo, in obstaja možnost da vas zadane in ubije. Predlagam vladi, da tudi tukaj ukrepa in naredi nekaj na tem, za varnost ljudi seveda.

  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 12:02 01.september 2020.

    Logarjeva,kaj,ko bi ti šla za čistilko na NIJZ,sej vsake pol ure drugač jodlaš in pri tem ne poveš nič,tko,kot tvoj ljubljeni vodja Janez Janšizem!!

  • Pikolo 13:05 01.september 2020.

    Mater vam..... ste vztrajni s temi nebulozami, psihiranjem in strašenjem. Vse se vam bo maščevalo, slej ko prej.

  • suineg78 13:51 01.september 2020.

    Strokovnjaki iz NIJZ. Neodvisne studije na mizo. Na besedo vam vec ne varjamemo. Kako komentirate dejstvo, da je EU v naprej odvezala odgovornosti proizvajalce Covid19 vakcine!? Vam je to znanstveno, eticno, moralno, clovesko sprejemljivo?! Hvala za (ne)odgovor!

  • Decko 14:07 01.september 2020.

    Ene boge korone ne obladajo. Kaj bo šele ko bodo jeseni prišle prave viroze in že zdej nemogoče prit do zdravnika. Če kdo misli , da naša vlada dela dobr, naj razloži zakaj oni ne nosijo mask , ko ugasnejo kamere?

  • simona32 14:24 01.september 2020.

    Ponovno degradiranje povprečno inteligentnih, ki delujejo po svoji dolžnosti in vesti.

  • Zikollino 13:27 01.september 2020.

    Zakaj najprej to preberemo v tujem tisku in potem slišimo isto od NIJZ? Zakaj gredo otroci v šolo v naravi za en teden, v skupinah po 40-50?

    • Avatar Leon
      Leon 08:55 02.september 2020.

      Otroci se po končanem pouku družijo in igrajo brez mask ! Takrat ni virusov ?

    • Zikollino 09:04 08.september 2020.

      Berem ... 'prihaja do mikro krvavitev v možganih' ... mi pa se gremo šolo v naravi ... po drugi strani maske ... noro ...

  • Janez 15:15 01.september 2020.

    Ni mi jasno zakaj je vlada preklicala epidemijo, če pa smo na istem kakor smo bili? In zakaj z temi ukrepi ne moremo zatreti virusa?? Kaj se virus potuhne in potem po določenem času udari? Kaj je tisti, ki je ...prikaži več okužen in ga je prebolel ali je samo prenašalec še vedbno kužen ko mine določen čas.?? Dajte nalijte nam čistega vina!!Al pa povejte, da ne veste!

  • Avatar Leon
    Leon 08:59 02.september 2020.

    Covid 19 je povečal število mrtvih in kandidatov za odhod v nebesa predvsem zaradi odpovedi preiskav in nenujnih pregledov ,kjer bi ugotovili bolezen za katerim jih bo v 6 mesecih nekaj umrlo .Ti bodo kolateralna škoda Covid19.

  • Avatar Leon
    Leon 08:53 02.september 2020.

    A politikov se virus ne prime ? Na Bledu so hodili kot ovce brez mask .....nihče ni zbolel . Morda so cepljeni zoper virus ? Ali pa smo mi cepljeni butalci ,ki vsemu verjamemo ?

  • Borut_Bavarski 14:52 01.september 2020.

    Gospa strašilo je včeraj dajala izjavo na eni zabavi, kjer je bilo veliko ljudi na kupu in vsi brez mask. In ona bo nam pridigala, strašila? Najnovejše študije?

  • jakec1575 11:58 01.september 2020.

    inteligenca ni ravno močna stran povprečja tega naroda.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.