Avto
2875 ogledov

Lokacije, kje bodo policisti merili hitrost

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 16:04 18.april 2017.

    Brez veze, če so vse zmenjeni z občinami, kje ustavljati in kje ne. Ustavljajo na regionalnih cestah, na občinskih pa ne, ker imajo občine vse zmenjeno z mestnimi redarstvi. Gre za dokazano korupcijo, o kateri noče slišat niti tožilstvo, čeprav ...prikaži več dobivajo prijave, pa jih namerno pustijo v predalu z izgovori, da je zadeva komplicirana, da je veliko za preveriti itd.Slovenija je mafija - samo nekakšen upor nas lahko reši iz tega sranja.PS: v akciji gre za to, da politični nastavljenci Igorja Velova iz AVP nekaj delajo, da imajo potem nekaj za predstaviti in so spet za eno leto dobri, da prejemajo bajne plače za nič opravljenega dela.Kongresni trg, vislice ali strelski vod pa hitra ljudska sodišča. Samo to bo kaj pomagalo!

  • patrijarh 11:39 18.april 2017.

    Zakaj divjakom ne napišete še točne ure.Smešno.

  • alojzr 22:55 18.april 2017.

    Treba je pokasirati, vsak dan ustaviti deset žrtev, da je kasica prasica polna in komandir zadovoljen. Paradavek pač. Saj če ne bi bilo šoferjev, bi pa pešce ustavljali.

  • Janez_53 16:35 18.april 2017.

    Vprašal bi gospode policiste naslednje: vam je sploh v interesu loviti divjake na cestah ali pa se le zajebavate z ljudni??? ČEMU HUDIČA SE OBJAVI PODROBEN SEZNAM Z NATANČNIMI URAMI, KO SE BO IZVAJAL NADZOR HITROSTI??? Na tak način se ...prikaži več dela ne lotevajo niti Butalci!!!

  • korli 21:31 18.april 2017.

    bojo gnide policajske spet kasirale

  • Avatar Leon
    Leon 12:54 18.april 2017.

    V Mariboru NIKOLI ne merijo na lokaciji Proleterskih brigad in Kardeljeva ,čeprav jo to lokacija PP in bi samo iz stavbe stopili . Verjetno potem ne bi bilo kilometrine ??????

  • STF 12:08 18.april 2017.

    sej so jim, poglej seznam.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 12:47 18.april 2017.

    pa saj piše od in do kdaj in kje

  • DenArci 08:21 19.april 2017.

    Ne detektor in ne ta seznam... pomagala bo vožnja p oomejitvah

  • Avatar Džoser
    Džoser 16:20 12.julij 2017.

    zaradi mene so radarji na vsakih 10 m.Vedno imam šoferja,ki me pelje in njegova je tudi kazen.Se mi pa nikamor ne mudi,ker sem v zasluženem pokoju.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.