Slovenija
39 ogledov

Luka Koper obtožuje veleposlanico

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 12:30 27.januar 2014.

    Khm, kaj pa, če je med drugim Mišič (ki ga naj poudarim osebno ne poznam, do nedolgo nazaj mi je bil bolj kot en klovn) tudi zaradi tega tak trn v peti mnogim, ki ga niso želeli na čelu Luke ...prikaži več Koper. Zaenkrat ima še vso mojo podporo.

  • olaf 12:42 27.januar 2014.

    Nova floskula ugrabiteljev Luke Koper. Preusmerjajo pozornost od izčrpavanja Luke. V dobrobit Slovenije bi bilo treba odstavit in zapret Mišiča, Stareta, Popoviča, Marto Kos, šiviljo, ter bando iz sindikata žerjavistov, ki so tudi nadzorniki Luke.

  • mph 13:54 27.januar 2014.

    Sem pa mislil, da so jo že tako dobro izčrpali in prečrpali, da ni več kaj dosti ...

  • Celestina 09:31 27.januar 2014.

    Marta Kos je dobila mesto veleposlanice izključno zaradi osebnih zvez z omrežjem, ki zdaj prodaja Luko Koper. To je nevarna družba. Kriminalna družba, ki se postavlja za uradnimi organi, funkcijami. Marta Kos je v Kopru nezaželena zaradi svoje pokvarjenosti. Prepričana ...prikaži več sem, da je ta prodaja pod mizo verodostojna informacija, ker tako delujejo te združbe. S kakšnimi referencami je odšla za veleposlanico? To je sramota za celo državo, vprašajte se raje to.

  • Žurnalček 09:53 27.januar 2014.

    Delavci zajebite svoje pravice! Imate jih samo toliko, kolikor imate delnic Luke in to je vse. Še eno interesantno vprašanje : In kaj je narobe na prevozu premoga in ostalih rud v kontejnerjih ? Aja , ne praši se po ...prikaži večo Ankaranu , pa se mora al to vi delate zanalašč !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.