Slovenija
230 ogledov

Maček že odkorakal z Doba

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Miran Polič 09:23 12.april 2014.

    da to stori mojemu otroku,tožbe ni.sam mu sodim -barabi

  • texpower007 18:02 11.april 2014.

    Bravo slovenija... Vsak dan mi daš en nov razlog zakaj bi pljunil na zastavo in se poscal iz onstran meje... Folk, a ne vidte da gre to že use u kurac?

  • mph 22:25 11.april 2014.

    Mene zanima, če bo za to sramoto in kriminal kdo odgovarjal. Pa ne "sistem", ampak nekdo s priimkom in imenom. Res smo ena beda od države.

  • Lavdan 11:17 11.april 2014.

    Najbrž že ve kam bo pobegnil.

  • Jaka.marinsek 11:18 11.april 2014.

    če bi mojega otroka ubil, bi v tem primeru jaz njega. Gladko in brez milosti.

  • kapibara 11:53 11.april 2014.

    Očitno bi se moral najprej orng napit, potem pa reč, da ga nisi mislu ubit, ampak samo malo "ploskajoče" prestrašit..

  • maresem 12:37 11.april 2014.

    Si mi dal minus... se tudi ti voziš po nasprotnem pasu s polno pizdo alkohola???

  • Johan Spohan 14:54 11.april 2014.

    in še za stavo, da si to upa!

  • Johan Spohan 14:56 11.april 2014.

    Upam da se bo med popivanjem na svobodi pijan zaletel v koga od " vrhovnih" sodnikov.- prijateljev pijanih voznikov.

  • depresija 11:38 11.april 2014.

    V takem primeru, bi mu najbrž jest isto naredil. Sploh, ker se p rasec spreneveda, ne prevzame odgovornosti oz. jo prelaga na dars in ne vem še koga. Kdo drug, kot on sam je kriv, da se je šel debil ...prikaži več napit in nasekan vozit avto, ter posledično zapeljal na AC v nasprotno smer?!! A verjemi, @Kr en norc, v najinem primeru, če bi Mačku kot starša sodila sama, ne bi bilo procesnih napak. In najbrž bi dobila več kot 10 let zapora. Barabe sodniške in odvetniške!

  • jakec1575 12:16 11.april 2014.

    Ko se usedeš v avto nažgan do konca to ni malomarnost, ampak čisti naklep. Ni razlike, če v roki držiš revolver. Marsikdo je kdaj nerazsoden, pa se ne usede v vozilo ali nosi takrat v roki revolver. Stroga kaznovalna politika ...prikaži več družbi na dolgi rok ne pomaga, kar je razvidno iz ameriškega kaznovalnega sistema. Dolgo zaprti se težko rehabilitirajo in zo za vedno izbočeni. To negativno vpliva na vso družbo. Res pa je, da so slovenski zapori v večini "hoteli" že proti avstrijskim. Plačane imaš prispevke, lahko se šolaš, tudi delaš lahko etc. Vkolikor po strokovnem mnenju oseba kaže vse znake obžalovanja in je v veliki meri pripravljena delati družbeno koristna dela, sodelovati s psihilogi, se pripravljeni spremeniti in plačati konkreten finančni prispevek za poškodovane v nesrečah, bi moral biti možen dogovor o znižanju kazni, ne ukinitvi. Vsaj pogojna bi morala ostati. Če oseba po strokovnem mnenju ni zmožna obžalovanja, se jo zapre, ker je za družbo potencialno škodljiva še naprej. Če bo v

  • maresem 12:23 11.april 2014.

    Predmet medijske gonije.... Ubogi srutek, kako se mi smili. Vesel naj bo, da še vidi svetlobo in da ga niso starši pokonih deklet poslali na oni svet, kamor tudi spada.... kreten kretenski, morilski.

  • jakec1575 12:16 11.april 2014.

    Če bo v tem času gospoda Maček povzročil nove tragedije, bi morali vrhnovni sodniki za to odgovarjati. Skrivanje za varstvom zakonitosti v luči Bavconovega varovanja družbe pred policijsko državo,ki je tiha agenda pravnih teoretikov v Sloveniji ne drži vode. Bodo ...prikaži več tem staršem v brk razlagali o argumentih za to teorijo? Kdo od njih ima kohones za to?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.