Slovenija
833 ogledov

Magistrsko nalogo se da kupiti za 500 evrov

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 18:46 23.julij 2015.

    Na banana fakultetah je diplomsko žal možno kupiti. Na še večjo žalost je teh fakultet kar veliko, diplomanti pa končajo v vseh vejah oblasti. Se kdo potem čudi da niti telefonov ne znajo prav uporabljati?

  • samo.jst 22:13 04.april 2015.

    ...prav zaradi tega, verjamem našim špecialcem aka. politikom, ko pravijo da oni ne vejo kateri deli "njihove" naloge so prepisani. Če nečesa ne napišeš, kako boš vedel iz kje je bilo preplonkano :)

  • Gocen Delčev 07:37 05.april 2015.

    Zato nebi bilo napačno, če bi novinarji še pri katerem ministru preverili ali ima diplomo ali naziv dr oz. mag. narejeno po pravilih. Ali boste vzeli izziv?

  • Papaja Popi 08:11 05.april 2015.

    500 € za magistrsko nalogo je skoraj zastonj.

  • Ferluci 10:46 05.april 2015.

    Bodi realen, dvajset let po diplomi tudi ti ne boš več vedel, če je kakšno stran ali odstavek izmed več kot sto strani tvoje diplome kdo prepisal. Tudi ukvarjal se ne boš več s tem.

  • mirac 12:26 05.april 2015.

    Tudi sama sem delala diplomsko nalogo 2 leti nazaj, sama in z velikim veseljem, da sem uspela sama narediti vse, od teksta, grafov in vseh drugih elementov (imam 45 let). Ponosna sem, da sem delala sama, ob pomoči mentorice. Že ...prikaži več takrat so mi nekateri namigovali, češ: "Pa ja daš 500 EUR pa ti diplomsko napišejo." Že že, a zagovarjat jo moraš sam, jaz pa sem se preizkusila še v izdelavi grafov, power point predstavitve ... Pa se tudi zaposlena, imam družino, časa mi je takrat zelo primanjkovalo, a je nekako šlo. Zato bi vsekakor morali nekako pogruntati način in kontrolirati, ali je vsak sam napisal diplomsko nalogo (ali magistrsko), sankcionirati pa vse kršitelje strogo in zelo. Glede prepisovanj iz drugih virov; nič ni narobe, če kaj navedeš iz drugega vira, samo navesti je to treba. Da nekdo nekaj prepiše, potem pa ne navede med vire, mora biti pa tudi precej neumen.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.