Slovenija
4221 ogledov

Magna uradno odprla lakirnico in jo pokazala gostom

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 14:45 10.julij 2019.

    Vse lepo in prav. Sem za dobre gospodarske projekte, dejstvo pa je, da so kršili številno zakonodajo in pohodili smernice Slovenije. Že tako izginjajoče kmetijske površine so spremenili v zazidalno, gradili so na vodonosniku mimo zakonodaje. Pohodili so legitimne argumente ...prikaži več kršenja slovenskih zakonov s strani državnega organa. itd. Govorim o slovenski politiki ne o magni. In potem od državljanov pricakujejo spostovanje zakonodaje in pravne države? Kar se janezek nauci to janez zna in dela.

  • seenamojca 14:51 10.julij 2019.

    "zaposlenih je približno 200 ljudi."... "do leta 2022 zaposlila nekaj več kot 400 ljudi, v desetih letih pa naj bi ustvarila najmanj tisoč novih delovnih mest." Minuta googlanja me popelje na članek v Financah iz decembra 2016: "Proizvajalec avtomobilov namerava ...prikaži veča v Hočah pri Mariboru zaposliti tri tisoč ljudi" No, s 3000 smo zdaj na 200. Mogoče v desetih letih na 1000, kar je še vedno trikrat manj od obljubljenega!

  • Avatar Leon
    Leon 13:59 10.julij 2019.

    Tipična izjava za bademajstra ! Vsak pač počne tisto kar se je naučil .

    • jakec1575 14:42 10.julij 2019.

      To je tudi domet bademajstra, ki zanika vso resno industrijo, ki je vlečni konj Slovenije in je Slovenijo rešila pred propadom leta 2013. Veliki izvozniki. Ampak bademajster ve. On ve. Čudi me, da toplice niso propadle pod njim.

  • Avatar Krško1477
    Krško1477 15:52 10.julij 2019.

    Kakšna butasta izjava k nima veze z ničemer. Razumel bi, če bi rekel, da kdor plava s tokom pride do cilja. Ampak kaj drugega pričakovati od leftarda kot neumnost?

  • Avatar Snezalita
    Snezalita 01:22 11.julij 2019.

    Ali veš, kje najti žensko za eno noč? Pridite v >>> www.Bredhot.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.