Slovenija
238 ogledov

Magna že išče delavce za slovensko tovarno

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Neprilagojen 10:49 20.februar 2017.

    Res je da ni vse idealno, a vseeno ni tako temno, kot mediji prikazujejo. Drugače pa vseeno naj dam v razmislek mladini. Jaz nisem šprical šole, marljivo sem opravljal vse naloge v šoli. Na faks sem se vpisal, zaradi ...prikaži več poklica samega in zaradi papirja. Ibral sem si poklic, ki me veseli... Če pa v mladosti žuriraš, ignoriraš znanje in trid, potem pač pristaneš na traku in to preko agencije. Pa ne mi rečt, da je šola za priviligirane... Sam izhajam iz pijanske disfuncionalne družine, ki se je živela iz socialne podpore...

  • Neprilagojen 07:31 20.februar 2017.

    izRODEk, ja kje pa ti delaš za svoje preživetje? Predvidevam, da v javni upravi. Pa še tole: delam v revozu in mnogo teh novic je eno samo nerganje tistih, ki se jim ne ljubi delat. Sem iz Revoza ...prikaži več in niti ni tako slabo. In nisem nek "pizdoliznik", ampak samo pošteno in marljivo delam, pa ne čutim nekega mobinga in tudi plačilo ni tako slabo.

  • Skippy 10:28 20.februar 2017.

    izRODEK: koliko ljudem pa ti daješ službo in kako dobro jih plačuješ? Verjetno si:a) brezposelnib) študentc) zaposlen v javnem sektorju.Katero je pravo?

  • izRODEk 22:43 19.februar 2017.

    Dobrodošli SUŽNJI tujemu kapitalu. Delali boste za drobiž, pa še tega po Cerarjeva hlapčevska vlada plačala iz proračuna v obliki enkratnih nepovratnih subvencij za zaposlovanje. Pravic ne boste imeli, saj bo na vaše delovno mesto čakalo stotine drugih. Zaradi tega ...prikaži več bodo z vami postopali kot s smetmi. Zakaj tudi bi drugače, kdo pa ste vi njim, da bi se za vas zavzeli?Če ne verjamete, malo preberite zapise razočaranih in zgaranih delavcev v Revozu.Smrt kapitalizmu! Svobodo delavcu! Edina rešitev je postavitev vislic pred Kongresnim trgom in hitra ljudska sodišča Cerarjem, Pahorjem in drugim narodnim izdajalcem!

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 07:26 20.februar 2017.

    za začetek je to dobro ,potem pa bo kak štrajk spet

  • Pepe007 07:38 20.februar 2017.

    Modre besede. Vsi lahko delamo v JS ali pa smo upokojenci. To je vizija Slovenije skozi očala levaka.

  • Papaja Popi 09:36 20.februar 2017.

    Neprilagojen http://4d.rtvslo.si/arhiv/studio-city-prispevki/174452223Revoz iz drugega zornega kota KLIKNI!

  • Papaja Popi 09:45 20.februar 2017.

    https://kostinmozeg.wordpress.com/2016/11/16/revoz-iz-drugega-zornega-kota/

  • Ferluci 08:57 20.februar 2017.

    Smrt komunizmu in domačemu rdečemu kapitalu...kaj pa to, ti je všeč? Pa še bolj pravično bi bilo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.