Slovenija
1020 ogledov

Mahnič poziva Klakočar Zupančič k odstopu

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kmodri 13:24 20.oktober 2023.

    Pujsek mah-nič!

  • Ender3 13:10 20.oktober 2023.

    O Žanko bo koga pozival. Izgleda, da ne bo miru dokler mu nekdo ne bo spremenil obličja....t.i prašička..

  • Grof 15:35 20.oktober 2023.

    Ender, Ender, ker si z vsem na tekočem, mu boš ti spreminjal, kaj že. Trenutno na tv 3 slo. Tvoj glumač tišler gunca afne na račun Slo. Vojske, pa to ni res, kaj ta butelj izvaja za nas gledalce, polaga ...prikaži več ploščice, ta butelj je snemal Marjana zum weisspill, posnetke hranijo v muzeju agft, pravi, da sicer imama neka leta, pa ne pove kstera, tip je za odstrel, Šetinčeva ga bo peljala direkt na kliniko umsko onemoglih, …

    • Ender3 20:02 20.oktober 2023.

      Grof sem apolitičen ampak tak cirkus, ki ga delajo posranci SDS ni vreden mesta v DZ. Šef igra kalimera je pravnomočni obsojenec, ki ga predsednica DZ tolerira. To je edini očitek, ki ji ga lahko v vsakem trenutku namenim. Sicer ...prikaži več pa je danes Šarko nekaterim dal tinte pit..Res sem z vsem na tekočem ampak Šarko ni bil nikoli moja opcija. V primeru z Janezom pa ima vedno moj glas podpore.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 16:03 20.oktober 2023.

    Zamisli si kaj bi prišlo ven, če bi se ta dva sparila, ha, ha, ha...

    • Ender3 20:05 20.oktober 2023.

      Sploh ne veš, če ne imaš opraviti z samozavestno, dominantno in inteligentno žensko..Žanku ji v zameno ponudi lahko samo piggyface..

    • Avatar Zoran
      StarMačk 20:14 20.oktober 2023.

      Ender3, nisi pokapiral! Daj skupaj njune face in potem mogoče pogruntaš na kaj sem ciljal...

    • Avatar mahatma2
      mahatma2 22:32 20.oktober 2023.

      Kaj bi prišlo ven . Verjetno še en "StarMačk" , Nemogoče je da bi kaj boljšega prišlo ven. Sicer hvala bogu je to popolnoma nemogoče ,Ker Mahnič je milijarde svetlobnih let kar se IQ tiče za Klakočarjevo in prepričan sem ...prikaži več , da tako nizko ne more nihče pasti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.