Magazin /magazin/film-glasba-tv
443 ogledov

Maji Kljun v Budvi uspel veliki met

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nejansizmu 12:36 14.julij 2013.

    A Maja počne še kaj drugega al sam torbico suče? ; )

  • dragec 14:21 14.julij 2013.

    Maja se mal....samo moraš biti tajkun!

  • renemario 17:57 14.julij 2013.

    Brcnili so jo iz ZDA in sedaj ...???? Žajfnica ??? A joj....bolano! Verjetno tudi počne še kaj bolj donosnega kot fotke ??? Ali..amm?

  • Trovlak 16:26 14.julij 2013.

    O, super! Budva je pa sploh zakon, saj tam mrgoli porepotentnih tipov s sumljivim izvorom zaslužka, ki so pripravljeni za ženske za eno noč odšteti veliko denarja.

  • didi25didi 09:50 27.julij 2013.

    res ne vem kako loh plujete po nekom ki ga sploh ne poznate???!!!ce bi jo resnicno poznali nebi take bedarije pisali!!!naj vas bo sram! ce nekoga ne marate ce vam ni vsec kaksen je in to kar dela, ...prikaži več pol pa ga pustite pri miru, zakaj sploh komentirate ce ne mislite pohvalo pustiti??? razumem vsa mnenja so razlicne-kot ritttt ampak... no commeenntttt!!!

  • Mirsada Jahovic 22:01 05.marec 2016.

    Trovlak ? komentar je žaljiv. Majo poznam in to kar berem spodaj je tipična SLO " foušija ". Uspešna je,to je dejstvo,če pač koga boli.Za Trovlak pa še nisem slišala sploh pa zakaj psevdonimi,koga se bojimo.Najlažje je pač tko.Pri nas ...prikaži več bosancih rečemo,da se za dobrim konjem prah dviga. Maja ima uspešno manekensko kriero za sabo,to je dokazala uspelo ji je,mogoče pa je iz ZDA prišla iz drugih razlogov,kaj nam mar.Tudi doma je uspešna in delovna podjetnica,kar je dokazala.Predvsem pa je dobrotvor in dobrodelnica a tega ne razglaša temveč deli z soljudmi. In jaz jaz sem srečna,ker jo poznam,ker je predvsem dober človek.Nekateri pač ne prenesejo uspešnosti in lepote z roko v roki.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.