Magazin /magazin/vip
10311 ogledov

Makarovičeva nad Kobala: "Barabe se vračajo kot herpes"

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar omega_v6
    omega_v6 17:24 25.januar 2019.

    In oglaša se ženska za katere plačo in nato pokojnino smo delali mi DAVKOPLAČEVALCI!! Lahko je njej otresati ta komunistični jezik in pobirati 1300 evrov nezaslužene pokojnine medtem,ko imajp pošteni delavci po 40. letih garanja 500 evrov!!

  • smuc 14:50 25.januar 2019.

    Žal o Svetlani ni mogoče nič dobrega napisati razen, da je napisala nekaj knjig za otroke, ker je res okorela rdeča zvezda, ki sovraži otroke, ker jih sama nima. Da pa o njeni nezasluženi penziji niti ne govorimo, ker ji ...prikaži več moramo vsi mi plačevati. Zalužila si jo je s krvavo rdečo zvezdo. Ni nič boljša kot Kobal razen, da je Kobal znal okrog prinašati najbližje sodelavc in s tem tudi služiti.

    • Avatar Leon
      Leon 16:01 25.januar 2019.

      Odvisno kaj ti prebiraš ? Kraljestvo Norcev ,........

  • kapibara1 11:51 25.januar 2019.

    Makarovićka se je dobro- resnično opisala

  • maresem 18:13 25.januar 2019.

    Zravsala sta se prasec in prasica... kakšen bo izrodek? Rešitev je abortus.

  • jernej515 13:49 25.januar 2019.

    Svetlana se je kao odpovedala Prešernovi nagradi kar se je kasneje izkazalo za čisto laž saj denar in privilegije je pa pohopala.

  • loco 13:37 25.januar 2019.

    Makarovička je očitno zavistna Kobalu ker je s svojim primitivizmom zaslužil kupe denarja, spadata pa v isti krog levih lažnivcev in kleptomanov. Že vnaprej sem slutil da bo v temo o Kobalu vključila tudi Janšo. Se pa čudim da ni ...prikaži več povedala še kaj o Orbanu in Trumpu.

  • maresem 18:15 25.januar 2019.

    Vidim, da imajo rdečkarji prosto popoldne za klikanje v podporo komunajzarske bagre.

  • andrejbis10 17:39 30.januar 2019.

    a zdaj bo pa med vsemi plagiati on žrtveno tele

  • janez741 12:21 25.januar 2019.

    Ali je Svetlana tako kratkega spomina.Tudi ona je plagiatorka,saj od smrti njenega moža ne objavlja več "svojih"del.To pomeni,da je le nekaj resnice v tem,da je tisto,kar je ta "gravža"objavljala kot svoja dela,pisal gospod Hribar,o čemer se že dolgo govori in ugiba.

    • Janez_53 12:35 25.januar 2019.

      Daj, ne bluzi Janez741! Svetlana Makarovič NIKOLI NI BILA POROČENA!!! Malce se informiraj, preden pišeš takšne neumnosti. Če si pa imel v mislih Tineta in Spomenko HRIBAR, pa si zopet zabluzil. Spomenka je spoštovanja vredna gospa, ki ji ti ne ...prikaži več sežeš niti do kolen. "Gravž" si po mojem mnenju le ti.

    • kapibara1 13:44 25.januar 2019.

      @ janezu, ne se vzburjat: Kar govori, se res govori, da ji je partner pisal kao njena dela.. moža zamenjaj v partner. Ni bila poročena ?? Vplačane delavne dobe, pa tudi nima, ima pa najvišjo podarjeno penzijo

    • loco 13:45 25.januar 2019.

      Janez_53, če bi imela Slovenija še nekaj 10.000 Spomenk in Svetlan bi verjetno že bankrotirala. Svetlana z 1.950.-€ penzije z 8 leti vpačevanja v pokojninski sklad, Spomenka upokojena pri 39 letih in zagotovo podobno penzijo kot Svetlana. V življenju pa ...prikaži veča nista naredili nič, le poveličevanje komunizma in zaničevanje desne politične opcije. Verjetno si podobnega kova tudi ti.

    • kapibara1 14:51 25.januar 2019.

      @ loco - sem mi je zdelo, da sem za rdečo ta črno z očali, bil v zmoti, ko sem dejal, da nima dneva plačane delavne dobe ! Imel sem v mislih, da jo ima 9 let.. pa kljub temu ...prikaži veču OGROMNA penzija ! Pa ne SAMO zaradi nagrade, kateri se je odpovedala- fizični del- denarnega je pa sprejela, pa novinarja na Trubrajevi v LJ, po hobcu namahala, ima tudi druge štabne zasluge..

    • loco 17:23 25.januar 2019.

      kapibara, kako mi je žal ko sem tej žlehtnobi in Bučarju segel v roke tam leta 1990 na Joštu ko je imel Demos svoj shod. Oba sta se predstavljala kot desničarja, bila pa sta udbovska podtaknjenca, ki sta storila veliko ...prikaži več nepopravljivo hudega slovenskemu narodu.

    • Silva Drevensek 18:22 25.januar 2019.

      ona pa glih lahko kritizira penzija podarjena pa ne mala,za jezik se naj vgrizne,bunijo se samo priviligiranci

  • borut08 18:43 25.januar 2019.

    Vsepovsod jih je polno,ker smo gnila druzba in mafijska drzava.

  • Avatar Leon
    Leon 15:43 25.januar 2019.

    Predlagam da naj postane SVETLANA merska enota za ISKRENOST LJUDI . Dajte se postaviti pred ogledalo .

  • pa 17:18 26.januar 2019.

    Bravo, Svetlana.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.