Slovenija
335 ogledov

Malešičeva dosegla sodno zmago nad Radiem 1

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • crvit 08:08 30.oktober 2012.

    Sama je uničila življenje otrokom ne pa kdo drug baba neumna jah kaj češ če ti ni uspelo dobit dovolj podpisov potem je že nekaj narobe s tabo

  • dragec 12:48 30.oktober 2012.

    Sem vam lepo rekel, da je ta Monika zelo sposobna, prefrigana - pravi tip predsednika drževe, še več, vlade RS.

  • tralala 08:00 30.oktober 2012.

    Sindrom trpeče gospodinje.

  • maneken 09:22 30.oktober 2012.

    ni ti jasno ker nisi prebral ampak samo pogledal: predlog za začasno odredbo se obravnava prednostno in o njem se odloči takoj. Samo to je dosegla in to je njena prva "sodna zmaga." Zdaj jih bo nedvomno še nekaj, slovenske ...prikaži več sodne gospe bodo že poskrbele, da bodo videle veliko duševnih bolečin pri Moniki....

  • mrki 10:02 30.oktober 2012.

    kaj če se zgodi da Avdič posname tebe ko uživaš z neko bejbo pa te da na radijo in tvoja žena znori ? Kaj porečeš na tako varianto ? A boš pol svoji ženi resetiral možgane ?

  • d 11:53 30.oktober 2012.

    In ta kura je kandidirala za predsednico ? Kure pašejo v kurnik ...

  • kam 12:22 30.oktober 2012.

    baba mi je bila vedno smešna. tokrat pa ima prav. Temu Avdiču je treba včasih dat vedet, da ni najbolj pameten na svetu. Iz posnetka sem razbral, da je baba prej poklicala policijo in je delala po njihovih navodilih. Totalno ...prikaži več neokusna manipulacija Avdiča.

  • kam 12:22 30.oktober 2012.

    baba mi je bila vedno smešna. tokrat pa ima prav. Temu Avdiču je treba včasih dat vedet, da ni najbolj pameten na svetu. Iz posnetka sem razbral, da je baba prej poklicala policijo in je delala po njihovih navodilih. Totalno ...prikaži več neokusna manipulacija Avdiča.

  • prosti.strelec 16:16 30.oktober 2012.

    ženski Artur Štern

  • ti-si-to 19:25 30.oktober 2012.

    zakaj se pa Jankoviči niso razburjal o njegovih risankah.....še smejali so se jim,sedaj se pa vsi smejemo zopet eni totalni ameriški fori,ker bo koga prej tožu za pogled.Lahk jo je sram,edin če ji je zmankalo......saj vsi vemo česa :-)

  • vico 12:01 31.oktober 2012.

    zoki je care.

  • KOJAK 08:33 30.oktober 2012.

    Uf sem prebral zdajle novico pri Požarju in nekaj komentarjev pod člankom. SDS mašinerjia že tolče po Avdiću in Radiu 1... samo zato ker se včasih ponorčuje tudi iz njihovega Janezeka.

  • Marko Deleonardis 10:50 30.oktober 2012.

    mrki kaj bi bilo pa če bi ti nekdo fizično obdelal bejbo in bi ti nekdo to posnel. Ta posnetek in DOKAZ bi pa "moral" uničiti ker bi ti sodišče tako odredilo. Seveda bi storilec igral nedolžnega občana. Na ...prikaži več koncu bo še najbolj kriv tisti, ki ima dokaze.

  • pravaresnica123 08:44 30.oktober 2012.

    Sem poslušal tisti telefonski pogovor med Denisom in "damo brez glasov". Sedaj me pa skrbi in zanima, če mi bo prišel SDS resetirat možgane, ker tud, če posnetke odstranijo, jaz sem si vsebino zapomnil? Kaj ne moremo spisat in sprejet ...prikaži več kratkega zakončka, ki bi določeni kagoriji onemogočil, da še bolj smešijo že tako finančno in moralno obubožano državico v sredi Evrope. Poleg tega je pa precedens, da je še ena redkih držav na modrem planetu, ki jo upravlja diktat.

  • pravaresnica123 12:15 30.oktober 2012.

    mrki, precej primitivno razmišljanje, če enačiš moje uživanje z neko bejbo proti kandidatki za predsednico države, ki dokazano kupuje glasove (vsaj od Avdiča jih je poskušala). Zakaj je pa nihče ne vpraša, kaj je z njeno izjavo v medijih, da ...prikaži več so poslanci za svoj glas od nje zahtevali spolne usluge. Če se zdaj proti Avdiču gre neko moralno igro, pol pa naj obelodani, kateri poslanec (če sploh, ker ji po slišanem posnetku ne gre več verjeti) je od nje to zahteval. Pa da vidimo, če ima "jajca"! Aja, pa da zaključim, žene nimam, partnerki pa sem zvest, tako, da resetiranje ne bo potrebno.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 08:18 30.oktober 2012.

    Meni pa ni jasno,kako je lahko v tako kratkem času dosegla na sodišču obravnavo in razsodbo,če vemo,da raja čaka leto in več.Denar vse nardi in tut v tem primeru je to tako,žal

  • Marko Deleonardis 10:45 30.oktober 2012.

    Tele "začasne odredbe" se prednostno obravnavajo samo nekaterim! Sodišče bi moralo njo "prednostno" obravnavati zaradi sodelovanja pri podkupovanju....ampak pri nas se noben ne zgane......kje so vse te mnoge pristojne institucije, protikurupcijske službe.......žalostno kaj se v slo dogaja...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.