Slovenija
13117 ogledov

Malica in stroški še pred poletjem?

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 10:01 05.maj 2019.

    Končno! Ti t.i. "študentski servisi" niso nič drugega kot legla, ki pobirajo krvavo zaslužen denar študentom. Že tako so slabo plačani, potem pa jim še ti krvosesi vzamejo procente. Podlost brez primere... Zakaj vraga bi med firmo in študentom rabil ...prikaži več še "eno šalčko" v katero pada denar? Saj zna študent sam do firme se it zmenit, madona...

    • kapibara1 15:58 05.maj 2019.

      Res je: 40 let nazaj, si se vse dogovoril v podjetju.. Potlej so pa leftardi zavohali "vmesno šalčko", pa so jo naredil..

    • EnaPomladna 12:03 08.maj 2019.

      Tale vmesna šalčka bo še zmern, samo zavod za zaposlovanje bo vzel provizijo. če bo laufal zavod z manj stroški, bo dobr, če ne, pa bo šlo več za zavod iz proračuna. Se bojim, da bo na konc stalo več ...prikaži več kot dobijo servisi dans.

  • marusa98 16:51 05.maj 2019.

    Jaz pa sem mislil da smo socializem že preživeli.Kje se bo izgubil ta denar se ve!

  • EnaPomladna 14:15 06.maj 2019.

    Račun brez krčmarja. Kako bodo v Levici prisilili firme, da plačajo malico in prevoz, ko je že itak ful prispevkov? Po moje študentskega dela s takimi predlogi sploh ne bo več...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.