Magazin /magazin/vip
20385 ogledov

Manca Špik s partnerjem ne živi pod isto streho

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar skeptik
    skeptik 07:41 13.marec 2018.

    Vsak dan ena vrstica manj za zmazke A.H.F. To me navdaja z upanjem, da bo prišel dan, ko bo mogoče samo še naslov in potem še to ne več..... O Bog, usliši mojo prošnjo.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:21 13.marec 2018.

    In kaj to mene pa 99% Slovencev sploh zanima??Boli me kje,s kom,in pod kom ona žvi?

  • Majazmaja 09:49 13.marec 2018.

    Verjetno ji gre na živce njegov otrok iz predhodne zveze, njemu pa to, da je potem, ko se je končno rešil plenic, naletel na tako, ki je mislila, da se ji izteka biološka ura in je zanosila s prvim, ki ...prikaži več jo je sploh 'pogledal.' Njemu se ni dalo menjati plenic, ona je pa pop*, ker ni pomagal. Tipično za pare, ki se ne morejo dogovoriti glede potomstva. Ziher je zanosila 'čisto slučajno.'

    • Lovebites 09:58 13.marec 2018.

      Ti pa kr prbijas z nekimi domnevami.Pametna si pa za kozlat in posrat.A sklepas po sebi?In tudi ce,ne pametuj,saj jih ne poznas.Ti bi potrebovala doktorat iz kretenizma.Pametna,da skodi.Verjetno si najvecja vaska cenca,ki mora biti na tekocem z vsakim prdcem,ki se ...prikaži več je zgodil na vasi.Tvoja dusevna hrana.Groza si od cloveka,ni sanse,da inam tak loj poleg sebe.

    • Majazmaja 15:56 13.marec 2018.

      Lovebites, si se morda prepoznal(-a) v komentarju, da tako burno reagiraš? :) Malo sem na hitro preletela tvoje komentarje na tem portalu. Lahko rečem, da tega tvojega pod tem člankom v psihologiji imenujemo projekcija (svoje negativne lastnosti pripisujemo drugim) ;) ...prikaži več) Pa to so ti tako ali tako že napisali, pa ne samo enkrat. Aja, pa naj te ne skrbi, kako in kje živim. Mogoče sem pa tista soseda, ki ti med dopustom pazi psa in zaliva vrt / rože ;)

    • Lovebites 16:13 13.marec 2018.

      Sam sebi dat like vse pove.Ne pametovat Ce si neumen,si neumen.Psihoanalize se idi z nekom drugim.Joj,kaj nosi zemlja.Glej sebe.Dovolj dela.

    • Lovebites 16:17 13.marec 2018.

      In ti mislis,da mene zanima,kaj ti mislis o meni in kaj sem komentiral in bla bla.Bolano.Pejt se zdravit no.Kaj si ti,da bos meni govoril,kaj in kako naj komentiram in vsiljeval svoje mnenje.Nic.Nula.In ne mi vec kracat nic nazaj,idiotizmov ne morem brat.

    • Vesna Dolšak 17:02 13.marec 2018.

      Meni se zdi, da je to povsem njun problem, kje živita, ali skupaj ali narazen. Kaj pa to koga briga navsezadnje? Če njima paše, je vse OK. Mene se to res ne tiče.

    • Lovebites 18:33 13.marec 2018.

      To dopovej majizmaja,ko pametuje in dela neke teorije.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.