Avto
139 ogledov

Manj kilometrov, nižje zavarovanje

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stela 08:59 26.april 2012.

    Drobni tisk je itak treba vedno prebrat

  • Bizgec 08:35 26.april 2012.

    Ali res nimajo drugih idej, kako dobit stranke (zarad konkurence), ali bo pa treba res podrobno prebrat droben tisk.

  • zdrej 09:55 26.april 2012.

    Se delno strinjam da ni enako. Potem tudi ni enako, če je avto že kar precej star, oz nima neke večje vrednosti.Potem še naj gledajo razmerje prevoženih kilometrov/število incidentov in nesreč. Manj je tega, nižja naj bo premija!!<br ...prikaži več />Jaz bom oddal avto samo zaradi tega, ker zavarovalnica hoče imeti njegovo tržno vrednost vsako leto. Ko pa je treba izplačati, pa : "ups smo pozabili". Če pa jaz eno leto nebi plačal kakšnega njihovega računa, pa vsa božja srd name. Hvala "PREDRAGE" zavarovalnice. Da ne govorim o kakšnih vaših "UGODNIH" paketih.

  • Jernej Jursnik 10:22 26.april 2012.

    haha spet bom zbijal kilometre

  • Darko 10:24 26.april 2012.

    Sem slišal tudi, da ta napravica zazna sexanje v avtu in lastniki avtomobilov bodo plačevali več, ker se ta čas ne bo vrtel števec kilometrov. Zaslužit je treba, skratka meni se zdi da nima smisla, da se sploh še vozimo. ...prikaži več Vse na javni promet zavarovalnice zapret, ker ne bodo imele kaj delat.Priajzni ko zavaruješ, pokvarjeni ko je treba izplačat.

  • d35fef9b307473e78d0d8b7cf2979d722d68055d 07:32 27.april 2012.

    ..KJE SI HODIL, KJE SI BIL.... NA ZAVAROVALNICO VPRAŠAJ....še ena od načina nadzora nas siromakov skozi ceno zavarovanja.....

  • Darko 10:25 26.april 2012.

    izklopil bom števec, da mi ne bo potrebno nazaj vrtet, ker napravica točno ve kaj delam, kje sem :-I))))

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.