Magazin /magazin/film-glasba-tv
67 ogledov

ManuElla: "Malo se vprašaš, od kod glasovi"

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 12:07 13.maj 2016.

    No, ja! Punca bi kar ocenjevala druge nastopajoče, kateri so po NJENI OCENI bili najslabši!!! Punčka, kaj ti res še ni nihče povedal, da se pesem Evrovizije ne izbira po kriteriju KATERA JE NAJBOLJŠA, ampak po kriteriju KATERA DOBI VEČ ...prikaži več GLASOV??? Še nisi opazila, kako si "sosedsko" pomagajo nekatere države, ne glede na kvaliteto pesmi? In roko na srce-tvoja pesem resnično ni bila nek presežek, posebno tisto jamranje v refrenu, ki ga kar ni hotelo biti konec!Pravzaprav pa je vsak evro, ki se nameni v projekt Evrovizije, stran vržen denar! Lahko bi ga porabili za kaj bolj pametnega, kajti Pesem Evrovizije se je že davno, davno izrodila!

  • vzev 15:44 13.maj 2016.

    @dragec, malo si poglej moje komentarje in boš videl, da mene politika niti malo ne zanima. Za mene so tako levi in desni čisto enaki. Vsi delajo za svoj žep.

  • Tone Mihelčič 08:02 14.maj 2016.

    Je komu sloh jasno po kaj hodimo zapravljati denar ......nikoli ne bomo zmagali .....če se niti v finale ne moremo uvrsti ti .......večkrat se gremo samo pšokazati in zapravljati denar kot pridemo v finalni izbor ???????

  • sintesi 18:47 14.maj 2016.

    ne hodimo, pač pa hodijo, lenuhi iz javne RTV, katero MORAMO plačevati, nimamo pa nobenega vpliva na njihove odločitve. Če kdo ne verjame naj piše g.Ambrožiču in dobil bo odgovor-Vaše pripombe sem posredoval odgovornemu uredniku, upam da vam bo odgovoril !!!!!!!!

  • dragec 11:40 13.maj 2016.

    izstopiti iz tega EURO - cirkusa

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 12:12 13.maj 2016.

    Kolkor sem spremljal in si ogledal občinstvo sem opazil v glavnem moške,kar pomeni,da je to festival telebajskov,pesem od Ročneelle je primerljiva s pesmimi tipa plesala je eno poletje,v glavnem pocen jodlarski komad,še dobr,da so ji vsaj ploskal,kajti jaz tut to ne bi.

  • Zmago 12:47 13.maj 2016.

    Starček, ka te jamraš o neki "punčki". Midva raje poslušajva svoj hit ;-))) https://www.youtube.com/watch?v=bxbst7uUCckSaj vemo, da je povsod tako, ....... kar bo prineslo več cvenka, tisto bo "najboljše" ;-\

  • kana 13:48 13.maj 2016.

    prav je tako, sedaj se nažrite in napite na račun plačnikov RTV prispevka.

  • vrhi 14:48 13.maj 2016.

    To ni cirkus to je blamaža, ki ni vredna da bi jo kdo gledal, vse je prirejeno na odru pa se postavljajo samo kdo bo bolj fanci in bolj izstopal. Predlani sem zadnjič gledal, ko je zmagala avstrijska klobasa.Je ...prikaži veče bil tudi letos kakšen peder na odru?

  • zwqne 14:57 13.maj 2016.

    MILIJARDE ti/nam kradejo in razprodajajo Slovenijo... a tebi gre v nos ena mal'ca... :(

  • vzev 15:44 13.maj 2016.

    @dragec, malo si poglej moje komentarje in boš videl, da mene politika niti malo ne zanima. Za mene so tako levi in desni čisto enaki. Vsi delajo za svoj žep.

  • dragec 15:26 13.maj 2016.

    To te je nagovoril tvoj idol JJ - smrt jnšistom

  • blueone 17:29 13.maj 2016.

    Bravo ManuElla odlična si bila :-)

  • antitrust 23:55 13.maj 2016.

    Lepa predstava, odlično petje in TOP dekolte :)

  • asmas 07:48 14.maj 2016.

    malo je tudi res kar si napisal,vendar izraelci in turki ter tudi ostali pojejo pesmi ,ki nekako ležejo v ušesa.Spomni se Kalamarov in Žlindre.Doživiš depresijo ob poslušanju takih in podobnih nebluz

  • asmas 07:49 14.maj 2016.

    zanima me koliko "kocjančičev" se je peljalo na dunaj kot spremlebalno osebje.Stavim da najmanj dvajset.Rtv prispevek plača vse

  • Tone Mihelčič 07:58 14.maj 2016.

    Ja predusem dekolte je bil odličen ja ...ha ha

  • vzev 15:02 13.maj 2016.

    Ja, tudi meni gre cel tale Eurosong v nos. Zapravljajo denar, ki sem jim ga prisiljen plačati. Za to da gre par dopustnikov na dopust. Veš koliko oddaj, filmov bi lahko imeli namesto tega Eurosonga. Sedaj pa imajo katastrofalen program, ...prikaži več zraven še pa ogromno denarja zmečejo za tole. V glavem sramota. Naj ukinejo obvezno plačevanje prispevkov, pa mi bo čisto vseeno kako zapravljajo denar.

  • marabunta 15:21 13.maj 2016.

    slišiš eno in slišiš vse....itak je vse po istem kopitu, cirkus, daleč od neke kvalitetne glasbe....bolj kot za ušesa je to nastop za oči,

  • Žurnalček 15:49 15.maj 2016.

    Ja kje se bi pa potem Mišika slikala . Če ne bi blo Evrovizije, tud vsak let ne bi morala na liting ksihta !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.