Magazin /magazin/film-glasba-tv
17650 ogledov

Marcel Štefančič: "Vmes sem hodil ležat, da so me spravili k sebi"

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 11:41 05.maj 2022.

    Ok, razumem, Štefančič je Studio city. Štekam tudi, da ga Janez ne prebavlja in da je bila ukinitev oddaje kazen, m ogoče tudi opozorilo za druge. Ne vem pa zakaj taka drama, oddaje se ukinjajo, prihajajo nove. In ko bo ...prikaži več vodstvo na RTV zamenjano, bo sigurno tudi Štefančič spet dobil svojo priliko. Jaz bi mu jo dala le če številke štimajo. Petrovčičko pa naj že v penzion spravijo, babo dolgočasno. Službe mladim.

  • Avatar MS
    MS 10:11 05.maj 2022.

    Marcel Štefančič je korifeja oddaje studio city! Ker je stopil na žulj Janši in Janševim vrinjnjencev ga na RTV poskušajo onemogočiti! A to je strel v lastna kolena! Marcel ne bo utihnil, če ne bo na RTV -slo bo pa ...prikaži več pa kje drugje! Garant! A vse se mi zdi da z novo vlado na RTV ura tiktaka Janševim vrinjenjcem Whatmoughu, Pirkoviču, Rebernikovi, in njegovim zagrizenim fankam Petrovčički in Peskovi!

    • Kiha_Mordiš 13:23 05.maj 2022.

      Dihaj, dihaj. Štefančič je levičarski srajnež in ne spada na javno RTV.

    • Avatar MS
      MS 13:48 05.maj 2022.

      Kiha, ne seri, Janševi vrinjenjci Whatmough, Pirkovič, Rebernikova, in njegove zagrizene fanke Petrovčička in Peskova so pa kaj? Vsi so ekstremno radikalni zagovorniki janšizma, ideologije ki časti luzerje II svetovne vojne, in potvarja zgodovino!

    • onxxx 13:49 05.maj 2022.

      1x nj je preveč.

  • sandi76 08:28 06.maj 2022.

    Najbrž ne bi bil tako utrujen, če bi svojim vabljenim pustil, da povedo , kar mislijo. Če jim ne bi toliko segal v besedo, pulil odgovore, ki jih je hotel slišati, štel sekunde in jih prekinjal, mu ne bi bilo ...prikaži več treba toliko "ležat" ! Kakorkoli, končno so ga odstranili.

  • Avatar MS
    MS 15:37 05.maj 2022.

    Štefančič je za Val 202 potrdil, da oddaje na RTVS ne bo več vodil in da je ta zgodba končana. »Kaj točno bomo mi naredili, je pa druga zgodba,« je napovedal Štefančič in dodal, da »9. maja Studio City na ...prikaži veča vsak način bo, a ne na nacionalni televiziji«. In tako so janševi podtaknjenci na RTV izgubili eno najbolj gledanih oddaj! Studio citi bo živel naprej s Marcelom winerjom!

  • janez046 20:27 12.maj 2022.

    Štefančič,ti imaš "vročino" že od rojstva in ja,škoda da nisi kar ležal,namesto ,da si hodil sejat sovraštvo.Upam,da te ne spustijo več čez prag RTVa !!!!

  • Plavi-mil 14:05 05.maj 2022.

    Ma nehajte že s tem ultra levičarjem, če je res toliko "sposoben" si bo našel posel, drugače pa na borzo, kot marsikateri drugi, lajnate eno in isto, pa zakaj bi ga morali vsi mi plačevati?

  • Avatar R_D
    R_D 12:22 05.maj 2022.

    Zajokal bom. Zdaj se pa levičarski naci ven vleče.

  • munja 14:41 05.maj 2022.

    Pa zakaj je potrebno zaradi enega Štefančiča toliko drame??? Vsi bomo preživeli brez njega.

    • munja 09:56 06.maj 2022.

      Očitno so mi dali minuse tisti, ki radi dramatizirajo in uživajo v vedno isti tematiki oddaj brez kakršnekoli osvežitve oz. spremembe, ki so že zdavnaj preživete in ovenele z voditeljem vred.

  • Dusan12 10:03 05.maj 2022.

    Marčelo, lahko ti je mahat s praznimi jajci, ja ti ubogi revež, 24 let si sral gladko, pa pride čas, ko gre hudičevo vse narobe, a pri tebi veliko prepozno, spravljali so te k sebi, s čim, z molitvijo, prdec nič vredni.

    • žurnalWTF 10:59 05.maj 2022.

      Dusan12, a si ti tut užaljen ker se je izkazalo da SDS golazen ne podpira večina slovencev.? :D

    • Valter Barba 11:24 05.maj 2022.

      Dušan, s takimi komentarji pojdi na Noro24. Sram te bodi.

    • Kiha_Mordiš 13:25 05.maj 2022.

      Žurnalwtf, pejt še malo pokomentirat pod sosednj članek o podpori vladi, bebec.

    • žurnalWTF 15:01 05.maj 2022.

      Kiha_Mordiš, valda da so tisti rezultati prirejeni tako kot ste fejkt tudi tudi ti, Dusan12 in ostali podobni na vseh slo portailh... Takih po spletu nemoreš trosit razen če si pod komando, nekaj podobenga kot korpriva, spletni plačanci ali pa ...prikaži več analogneži ki nimajo dovolj lastne pameti in se strinjajo z enoumjem #kopriva #neverforget

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.