Šport /sport/nogomet
10 ogledov

Maribor dvakrat ujel Olimpijo in točko

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Katja Lovšar 18:29 30.oktober 2011.

    ahahaha...zato k mate igralce na tribunah..ahahahahahahahah....kasne smešne vi pokate.....ahahahahahhaha......

  • Zlatko Nemec 19:34 30.oktober 2011.

    mariborčani ne dobijo enajstmetrovke, vzamejo pravico v svoje roke in igralec udari ljubljančana. 11 metrovke sudja ne sodi, rdeči karton mariborčanu pa definitivno. potem ljubljanski vratar tudi naredi nasilje nad mariborčanom in ne dobi rdeč karton....kako naj maribor zmaga??? sedaj ...prikaži več je 2 proti 2...če bi se sodilo kot treba, bi maribor vodil že 4 proti 2...foter ma 2 sina, prvi je pameten, drugi pa ljubljančan

  • Robert Petek 20:24 30.oktober 2011.

    mi smo imeli 12 igralca na tribuni-vi olimpija pa ste imeli 12 igralca na travi-ceferina-mimogredi danes je bilo akcija pokazimo rdeci karton nasilju-zabari dobili ste rdeci karton za unicevanje stolov-ceferin pa za sramotno sojenje

  • Zlatko Nemec 21:25 31.oktober 2011.

    čeferin je bil vaš 12. igralec, igral pa je za 6 igralcev, ljubljanskih namreč, daj kojak zaveži in ključavnico gor

  • Malo Zahec 23:59 28.oktober 2011.

    Avtor tega članka očiten pripadnik zelenih iz Lj, upam da neboš preveč razočaran ko pobegnemo za 7 točk +1 tekma manj.Ačimovič pa bo Zahota težje našel na stadionu v LV, ker za razliko od Ljubljane imamo mi gledalce na ...prikaži več tribunah in se v gneči težje najde človeka :)

  • jurij 21:07 30.oktober 2011.

    videl sem trop polnagih opic ki so skakale po stolih in tulile .od igre pa kot ponavadi nič.

  • KOJAK 21:20 30.oktober 2011.

    Sodnik ni bil 12. igralec nikogar. Mezga si je rdeči karton pošteno zaslužil! Me pa zanima, če bo na naslednjem derbiju s strani viol kaj polomljenih stolov, ker so kao bolj kulturni od dragonsov!

  • Zlatko Nemec 21:27 31.oktober 2011.

    zakaj pa vaš vratar ni dobil rdeči karton, aja zato, ker je ljubljana čeferinu dala več eurov, ker maribor nima denarja, ker ves proračun gre v močvirno ljubljano, ko pa se kaj financira, se v mariboru vse že 20 let ...prikaži več zavrne....daj kojak, preberi misel o fotru, ki ima 2 sina,...komentar gori

  • KOJAK 21:21 30.oktober 2011.

    Ja ja to bo spet sodnik.... jokice, sam to znate skupaj z Zahotom jokat in zlivat gnojnico na druge. Za nesupeh vedno išči vzroke prvo pri sebi potem pri ostalih in tega VI NE ZNATE...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.