Slovenija /slovenija/crna-kronika
7473 ogledov

Maribor: Umrl med posredovanjem policistov

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • softundsicher 13:30 15.marec 2020.

    Če prav razumem gre za naravno selekcijo.

  • maresem 14:14 15.marec 2020.

    Ko bi se vsak tak primer tako končal, bi počasi zaživel mir na svetu.

  • ode 12:41 15.marec 2020.

    Končno v akciji policaji, ki imajo JAJCA! Pripada jim priznanje za vestno in hrabro opravljanje delovnih nalog v službi, denarna nagrada in sprejem pri Pahorju. Ostali mevžasti policaji in cvileče policajke: zgledujte se po njih!

  • johan 14:28 15.marec 2020.

    Ta pretepač in pokojni je Alen Belec.

  • Avatar Mark035
    Mark035 18:05 15.marec 2020.

    Nisem vedel, da imajo policaji v Sloveniji pravico izreči smrtno kazen. Človeka ne poznam, ampak dvomim, da si je zaslužil smrtno kazen.

    • Avatar Leon
      Leon 18:23 15.marec 2020.

      Marko preberi kar je zapisano !

    • Avatar Mark035
      Mark035 18:40 15.marec 2020.

      Torej, 4. policisti niso obvladali enega "nasilneža" in so uporabili toliko brutalnosti, da je le ta umrl. Mi lahko poveš, kaj si ti prebral drugače?

    • Avatar Leon
      Leon 19:33 15.marec 2020.

      Marko govorimo o borcu borilnih veščin ! Pod vplivom droge se mu je utrgalo !

    • Avatar Mark035
      Mark035 19:57 15.marec 2020.

      In ti meni praviš, naj si preberem, kar je zapisano? - Kje si ti prebral kaj o "drogah"? Človeka obtožuješ, da je na drogah, ker je borec borilnih veščin. Res živimo v prekrasni državi, kjer lahko policija ubije človeka, in ...prikaži več ljudje to še podpirajo. Ti še moje ime narobe prebereš - sem Mark, in ne Marko :)

    • Avatar Leon
      Leon 06:21 16.marec 2020.

      Murko....

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 10:54 15.marec 2020.

    Policiste kazensko ovaditi zaradi ne profesionalnega postopka + tiste,ko je zaradi srčnega zastoja,lani umrl na Barjanski cesti(ko je ukradel avtobus). Drugače pa,ko jih bo par resno poškodovanih,se bojo umirili.

    • Avatar @narhist
      @narhist 11:36 15.marec 2020.

      Ti to resno??? Res bi bil že čas, da se odklopiš.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 11:44 15.marec 2020.

      Poslušaj me dobro opica,če bi to bil moj sin, bi te policiste v koščkih pošiljal na njihove domače naslove.

    • pro 12:39 15.marec 2020.

      bravo policaji red je red

    • 03a22797237ce84cc413aa3240ab4331bd637aab 13:19 15.marec 2020.

      Upam da ti gospodje policisti pošteno sklestijo usran gobec!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 13:29 15.marec 2020.

      Prijon,a bi ti vzel pomirjevala in se vrgel iz vrha stolpnice? Jaz bi na tvojem mestu tako.

    • maresem 14:13 15.marec 2020.

      Pobalinko... malo se zresni. Imel sem te za bolj "treznega" misleca.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 14:34 15.marec 2020.

      Maresem,lani je en norec zavzel mestni bus v Ljubljani,ko so ga obkolili in uporabili prisilna sredstva,se je začel dušiti in umrl. Uradno poročilo je bilo,da je "verjetno" imel srčno napako.Manj kot eno leto kasneje,na moč podoben primer.Ne morejo zdaj vsi ...prikaži več imeti,kateri imajo opravka s policisti srčne napake.Ja,saj bojo izvedenci spisali ugodno mnenje za njih,pa je to to.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 14:41 15.marec 2020.

      In ne bi bilo slabo,da pride do podobne zgodbe pri kakšnem sinu od sodnika, najbolje vrhovnega ali ustavnega,kakšnega policista vodje okoliša,vrhovnega državnega tožilca... .Pa,da vidiš kako bi bili "u luft" za svoje.Isto primer "BOBERA".Neoboroženega človeka je policist BOBERA ustrelil iz ...prikaži več hrbtne strani,je umrl.Nikome ništa,oprostilka na oprostilko... .

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 15:01 15.marec 2020.

      In to,da je imel ta fant neko preteklost povezano s prekrški,kaznivimi dejanji..., ne opravičuje dejanskega stanja ali dogodka.To v glavnem napišejo v tem smislu,saj ga ni škoda itak je bil stari znanec policije... .Zdaj,bil je športnik borilnih veščin,kljub temu pa ...prikaži več se nagibam,da bo uradno poročilo: srčni zastoj,posledica srčne okvare.Kljub temu,da tega v zdravstvenem kartonu ni navedeno,jo je imel ampak ni vedel niti on,niti osebni zdravnik.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 15:06 15.marec 2020.

      Zdaj,maresem bodi pozoren!!! Preiskovalni sodnik in tožilec bosta verjetno od pregona odstopila,ker bo izvedensko stroka ugotovila oziroma podala,verjetno tako mnenje kot sem ga zgoraj opisal.Pa,da vidimo koliko sem se zmotil.

    • toros 19:04 15.marec 2020.

      @Pinkopalniko: "Poslušaj me dobro opica,če bi to bil moj sin, bi te policiste v koščkih pošiljal na njihove domače naslove." Če bi bil to tvoj sin bi bil ti prvi njegova žrtev, glede na to, da je napadel očeta in ...prikaži večn razbijal po hiši. Če te nekdo ki se profesionalno ukvarja z borilnimi veščinami napade, je enako kot da bi te jaz napadel z orožjem in ja verjamem, da ga štirje policaji niso uspeli obvladati, glede na to kakšni so nekateri policaji (60 kg ko jih zmoči dež).

    • toros 19:06 15.marec 2020.

      Se pa popolnoma strinjam, da se zadevo razišče do dna in se ugotovi zakaj je umrl. Možno bi bilo tudi, da je bil pod vplivom kakšne droge glede na to, da je razbijal po hiši lastnega očeta in da mu ...prikaži več je zaradi tega ustavilo srce. Ugibam.

    • optimist11 08:42 16.marec 2020.

      Toros, podpiram tvoje mnenje!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 09:19 16.marec 2020.

      Toros,batko,batko bre,nemoj da se ljutiš. Kakor je v policiji normalnih ljudi,jih je tudi veliko sadistov,psihopatov... .In to ni par posameznikov,kakor oni pravijo,tega je kar veliko.Tudi pošteni policisti bojo potegnili na stran cehovskega kolega.Kje si pa še videl, da bi bil ...prikaži več kakšen policist obsojen zaradi posledic "nestrokovnega" dela?Oglej si film- 16 ulic.

    • pro 15:58 30.marec 2020.

      bravo policaji red je red

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.