Slovenija /slovenija/crna-kronika
5440 ogledov

Mariborčanka 48-krat zabodla sestro dvojčico

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francl12 17:52 20.junij 2018.

    prokleti čefurji na ić, je pač ena manj! Spokajo naj nazaj na jug!

    • Avatar Leon
      Leon 19:59 20.junij 2018.

      @francl12........in ko ne bo več čefurjev na ić ......koga boš potem krivil za stanje v državi ?

  • gregor51 20:06 20.junij 2018.

    Mediha Hromadžić ahahahaah tota mariborčanka...ahahahah

  • Avatar olor
    olor 07:30 21.junij 2018.

    Neprisebna? A je sploh kdaj bila? In na koncu bo pristala na psihiatriji in nikome ništa.

  • leonardo 08:42 21.junij 2018.

    Ne priznava, kaj? Sem mogoče jaz držal njeno roko in mahal po nezaščiteni sestri?

  • Lovebites 18:15 20.junij 2018.

    Muslimanski iztrebki.Nic novega,oni imajo krvolocnost ze prirojeno.Nic pretresljivega.Z razlogom imamo meje in ta golazen nikoli ne bo spadala k nam.Tam,kjer jim je mesto,pa naj se z veseljem koljejo .Ze tako jih je prevec.

    • Avatar lolekbolek
      lolekbolek 20:38 20.junij 2018.

      A tisti, ki je zaklal babico in brata na Krasu al kje že, je verjetno tudi on krvoločni musliman?

    • Lovebites 21:03 20.junij 2018.

      Ne mesaj jabolk in hrusk in ne obracaj besed.Ce ne znas interpretirati komentarja,molci.

    • Avatar lolekbolek
      lolekbolek 21:38 20.junij 2018.

      @Lovebites: Kaj pa je za interpretirati in kje je obračanje besed? Prosim da me oziroma nas podučiš kaj si mislil povedati, ker mi je bistvo tvojega veleuma ušlo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.