Slovenija
122 ogledov

Mariborska upravna enota prepovedala sobotni koncert Thompsona

Komentarjev 89
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pups 14:57 17.maj 2017.

    Se opravičujem, če sem ti s svojim postom stopil na žulj. Prosim, da daš link na kakšen komad, ki naj bi bil kot praviš ustaški.- poslušal sem cca 10 komadov pa nisem zasledil niti besedice v propagandi ustaštva ali nasilja.

  • MihaPu 14:59 17.maj 2017.

    Sama ustaška legla pobeglih in preživelih fašistov in njihove lokacije.

  • dimnikar 15:02 17.maj 2017.

    Z malo več googlanja tudi vsak stari belčkar (?) ugotovi, da SO prepovedali koncerte. Niste se zadosti potrudili pri tipkanju na tipkalnico.

  • KOJAK 15:21 17.maj 2017.

    Domoljub s "angleškim" nadimkom :)

  • pups 15:21 17.maj 2017.

    MihaPu. Na koncertu se poje in špila glasbo. Še vedno te prosim za ime vsaj enega komada v katerem propagira ustaštvo ali nasilje. Se ne pretvarjam - res me zanima.Za njegovo politično usmerjenost (tiso ki jo ima ali pa ...prikaži več pa mu jo drugi pripisujejo) se ne zanimam.

  • Danilo Merdaus 15:59 17.maj 2017.

    Sicer me boli k...c za Tompsona ampak prepoved koncerta zaradi dejavnika tveganja je bedarija pol je treba prepovedat tudi nogometne tekme ki jih tudi varuje na desetine policistov plačujemo pa davkoplačevalci pa mislim da lahko pade kaka tozba iz strani ...prikaži več organizatorja ker po ustavi RS je dovoljena svoboda izrazanja pa bomo spet mi plačevali .

  • jakec1575 16:08 17.maj 2017.

    Dejansko je smesno, da se za dvomljivega hrvaskega izvajalca borijo neki slovenci na slovensk casopisu. svoboda govora je jasno opredeljena v zakonih. cenzura je pa stvar zdrave uredniske politike. jaz bi spominjanje na vsako klanje s privoscljivim tonom prepovedal. ne ...prikaži več glede na barvo. tudi podivjani partizanski vodi so med in po vojni klali. je pa res, da je to posledica klanja domobrancev in ustasev. Skratka vsaka vojna je nepravicna, krvava in nepotrebna. in cas je fantje in dekleta, da nehamo s tem. pac thompson ni umetnik in spodbujajo sovrastvo. isto bi pa moralo veljati za kogarkoli, ki govori o klanju belckov. dost je blo.

  • MihaPu 16:22 17.maj 2017.

    Se strinjam a z malo opombo, ki pravi da "ZMAGOVALCI PIŠEJO ZGODOVINO" in ne "belčki" kot si jih poimenoval, torej ko bodo zmagali "belčki" fašisti (kar ne bo nikoli), no takrat bomo peli brigate hitite, razpodite zatrite partizane komuniste vseh ...prikaži več rodov in podobno! Če razumeš. Zmagovalci imajo pravico peti to kar pojejo, pa nisem noben komunajzar ali partizan, nisem pa tudi za spravo s fašisti, samo zato ker mora "svet iti naprej" ali kaj. A potem bomo kar fašistom dali odprte roke, da zoper naredijo kar so naredili?! Fašisti so bili enkrat že premagani in tukaj se mora končati. Post-komunisti pa so tudi razkrinkani lopovi in nikoli ne bodo imeli večine vnaprej. Slovenija je imela socijalni-komunizem iz Jugoslavije in tudi to ni ravno isto kot "čisti komunizem" in sistem ni bil enak Sovjetskim komunistom.

  • cogocogo 16:26 17.maj 2017.

    pups ne poznam njegove muzike in me ne zanima sem pa videl veliko njegovih ustaskih izpadov ,torej je nekaj z tipom narobe ne z muziko kot pravis ti ,,ze zato ker je hrvat mu ne bi smeli dovoliti koncerta pa ...prikaži veča pa naj bo kakrsnekoli sekte ,,a hrvatje vabijo nase k njim nam niso vsega nevoscljivi nam delajo namerno skodo ce jim le rata ,,,,to je dovolj velik razlog za prepoved ,,naj ze tudi mi zacnemo njim vracati ,,jaz hrvatov ze ogromno let res ne maram sem prevec slabega dozivel med njimi v slovenski firmi nismo za skupaj verjemite mi ,,ne recem da so vsi slabi ali odkar so samostojni se jim je strgalo ,,res nas vecina njih sovrazi ,torej kaj iscejo pri nas ,,jaz k njim sigurno negrem jih je ze pri nas dovolj

  • cogocogo 16:33 17.maj 2017.

    kaj ces ko pa jansevi junaki vidijo samo to jar jim vodja ukaze ,imajo se za prave domoljubne slovencke v resnici pa so dalec od tega ,,saj vidis kako se se vedno zavzemajo za jugo ,,sicer pa jim je vodja ...prikaži več vodja cistokrvni siptar ,,rorej ne mores pricakovati kakega slovenstva pri teh ubosckih

  • cogocogo 16:37 17.maj 2017.

    se strinjam ..nasi glasbeniki pa zivotarijo ,,in ti domoljubni slovencki se vedno lezejo v zadnjice tem jugo zvezdam smo se resili juge pa naj se resimo tudi njihovih navad in mislnosti , in glej ga zlomka da so tisti ki ...prikaži večsti ki se imajo za najvecje domoljube vedno na teh jugo zurkah ,kar odtrga se jim ko ceca zamiga z tazadnjo ,,ja slovenci domoljubni res ste cudna druscina

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 17:13 17.maj 2017.

    Bodpameten in to 2x,zakaj bi ga pa croatoti prepovedal v croatiji,saj so vsi isti-ustaši po duši in miselnosti.

  • ode 18:17 17.maj 2017.

    Rvati naj zganjajo nacionalizem, oziroma domoljubje, doma, v lepi njihovi, ne pa v Mariboru. Ta koncert z muziko nima nobene zveze. Je kar prav, da so ga prepovedali.

  • cogocogo 15:37 18.maj 2017.

    ti ze nisi pameten si velika fanaticna budala ki se da vsakemu k\s\su nategnit ,,mene ne briga kaj je bilo po vojni me pa briga kako je danes in kako bo jutri ,,glede na fanatike kot si ti ze ne ...prikaži veči ze ne kaze nic dobrega vsi sektasi ste veliko zlo te dezele tako milanovi koj janzovi ki ste se hujsi saj malikujete nekega bivsega komica ki je se cistokrvni siptar ,,,,in taki se imate za neke domoljubne slovenceljne ,,gabite se mi

  • zdrej 10:35 19.maj 2017.

    Če jo poslušaš, takrat že. :-)

  • wolf.ata 11:27 19.maj 2017.

    marš nazaj na hrvaško,prepovedati vstop v Slovenijo vsem hrčkom in uvest vize za njih

  • wolf.ata 11:46 19.maj 2017.

    kontrola na celotni meji z Hrvati strogo po predpisih shengna, zaustaviti Nek,blokirati v Eu vse kar je povezano z Hrčki pa da vidmo kako bodo zopet jokal po Eu,ja

  • MihaPu 14:52 17.maj 2017.

    Bila je žena Srbskega generala, ki ni bil četnik (bil je sin JNA oficirja in mame komunistke), ampak vodja vojaške enote in pa vojni profiter vsekakor. Vsak vojak ti lahko pove, da na zasedenem območju, ki si ga prevzel pod ...prikaži več kontrolo, lahko vzameš vojni plen ali pa hrano da preživiš. To so delali tudi Američani povsod od Libije do Iraka, kjer so kradli nafto iz zasedenih naftnih polj. Kaj ima veze, če je nekdo "vdova" nekega mafijca in pri tem ni naredila NIČ DIREKTNO in nikogar ni ubila ali pa poškodovala. Povej mi eno obtožnico proti njej ali pa da so jo za kaj obsodili? Debil en. Potrebno je malo razlikovati med natolcevanjem in kaj je pravno gledano pravično.

  • MihaPu 15:53 17.maj 2017.

    Lepo ti piše "PO VOJNI" je portal index.hr odkril .. a se delaš neumnega? Še tvoji hrčki so to odkrili celo :)Naj te podučim, da so "ustaši" takrat v Jasenovcu naredili genocid (katerega je Thompson glorificiral v svojem tekstu), ...prikaži več kjer so sami Nemci rekli, da bolj brutalnega pobijanja in bolj sprijenega načina ubijanja niso videli v življenju in tudi njim ni bilo ravno vseeno (si moreš misliti):https://en.wikipedia.org/wiki/Jasenovac_concentration_campŠe za Jasenovac bo prišla pravica, nič bat hrčki. Kolikor ste od boga dani, toliko imate tudi umazane katoliške roke. Sram me je da sem katolik, ravno zaradi ekstremov kot so bili in še vedno so na Hrvaškem, EU pa jim še pomaga pri fašističnemu vzdigovanju, Vatikan jih tudi še vedno ščiti.

  • MihaPu 17:51 17.maj 2017.

    Govoriš o post-social-komunistih, verjeli smo da bodo ohranjali isto politiko kot prej a smo se zmotili. Še vedno se spomnem dedata, ko je govoril "Komunisti so kradli z eno roko, teli sedaj pa z obema!". Torej teli sedaj so: post-komunisti, ...prikaži več preživeli fašisti/domobranci in njihov izrod iz Argentine, neoliberalci in EU-NATO ritolizniki ter USA cocksuckerji. Ne moreš zbrati manjše zlo, ker so si vsi podobni in slabi. Še niso naredili nič pametnega za Slovenijo in za nas državljane. Osebno mislim, da edino še NACIONALISTI niso bili izbrani in bi bilo dobro da jih vidimo, če bi oni kaj bolje naredili. Konstantno namreč jokajo v opoziciji, ker jim nismo podali glasove. Gremo probati z nacionalisti, pa da vidimo. Za foro. Naj bo krog sklenjen in naj vsak prikaže česa je sposoben. Mogoče bo to korak v boljšo prihodnost.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.