Slovenija
25709 ogledov

Ustavna obtožba: Šarca podprla velika večina

Komentarjev 81
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • samsvojmojster 07:26 30.januar 2019.

    Nikol bil strankarski in vesel za to. Ker vidim, da se čisto vsi v tej državi delijo na "janševce" in "protijanševce" in čisto vsi se spoznajo na to, kar je prav. No, razen mularije, ki jim je vseeno. in lahko ...prikaži več ste jim fouš glede tega. Kar se pa Šarca tiče... dam mu prav. Nehat je treba z miniranjem in istočasno govorit, kako so vsi za dialog. Treba bo kej naredit.

  • tralala 14:53 30.januar 2019.

    haha :) Šarec je konkretno po*ebal puklasto trakuljo.

  • milan63 10:02 30.januar 2019.

    bravo šarec

  • milan63 10:03 30.januar 2019.

    bravo šarec da se jim pokazau

  • nkaktus 15:29 30.januar 2019.

    Vaš klik na link mi prinese nagrado. https://StartEarning.info?userid=100018 Lahko se registrirate tudi vi!

  • ode 09:19 31.januar 2019.

    Če bi država začela v celoti financirati zasebno šolstvo bi sama sebi zgradila vzporedni šolski sistem, konkurenčen obstoječemu državnemu javnemu šolstvu, ki bi bil namenjen in rezerviran izključno za elito - politično, finančno, gospodarsko, cerkveno, kriminalno...

  • Josko Kukovec 14:58 29.januar 2019.

    Se sprašujem , kaj se dogaja na Facebooku, nekdo si je prilastil pravico cenzurirati vse po vprek . Cenzurirajo tudi odgovore na objave tujih tiskovnih agencij,ko je govora o kriminalnih početjih in grozodejstvih nekaterih migrantov po Evropi. Ravno tako komentiranje ...prikaži več intervjuja z Vaskom Simonetijem bivšim ministrom za kulturo,itd.Pa če ravno so nekatere objave veliko bol ostre iz leve politične obcije,ki pa niso cenzurirana. Se mi zdi,da je Šarčeva izjava o medijih kaj je dobro in kaj ne uspela

  • mizimazi 09:47 30.januar 2019.

    ko bo napočila črna ura...bo naš ljubljeni vodja z mezincem leve noge pometel s serpentinškom...

  • tomazz 14:34 29.januar 2019.

    Kaj je tu za filozofirat. Saj gre samo za spoštovanje ustave.

    • popokatopetl 15:43 29.januar 2019.

      Kaj točno o javnem financiranju zasebnih šol piše v Ustavi RS? Nič. Tako so ustavni sodniki praskali argumente ki ustrezajo njihovim prepričanjem in odločili s 5:4 (par let prej pa ne).

  • sam50 18:10 29.januar 2019.

    Danes gradijo mošeje in verske centre,jutri šole,ko jih bo dovolj z volilno pravico pa še absolutni prevzem oblasti-kar je tudi edini cilj teh tako imenovanih migrantov,ki kot mravlje zasedajo Evropo.

  • mirror 17:34 29.januar 2019.

    Vi mladi bi morali to že vedeti. Če si hotel pred 1991 napredovati ali zasesti odgovorno delovno mesto, si moral vstopiti v ZK, pa če ti je bilo všeč ali ne. Če nisi hotel, adijo napredovanje ali boljša služba. Veliko ...prikaži večo jih je vstopilo samo zaradi službe, ne pa zaradi prepričanja. Zato je to Šarčevo norčevanje iz članstva v ZK neprimerno. Spoštovano ime je ZK izgubila, ko so začeli odkrivati grobišča povojnih pobojev. Takrat so se ljudje ozavestili in množično izstopali iz ZK.

    • Janez_53 18:20 29.januar 2019.

      Mirror, takšne bebave trditve lahko zapiše le puhloglavi mlečnozobec ali pa popolni zabitež z opranimi možgani. To enostavno ne drži, ker je čista laž!!! Ničkoliko vodilnih in vodstvenih kadrov je brez težav dobilo priložnosti, kjub temu, da niso nikoli bili ...prikaži več v ZK! Je pa res, da je v bivši Jugi lopov hitro končal tam, kjer mu je mesto, danes pa dobri odvetniki s pomočjo luknjastih zakonov velike lopove zlahka rešujejo, male ribe pa gredo sedet.

    • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 19:11 29.januar 2019.

      če si bil sposoben nisi rabil biti v zvezi komunistov......samo nesposobneži so vstopali v KP Jugoslavije..........SDS je pa čista kopija Zveze komunistov.....se vidi, da je bil Janšev največji idol TITO

    • mirror 09:12 30.januar 2019.

      @Janez_53 Brez partijske knjižice ni bilo vodstvenega mesta, pa še če se stokrat zlažeš. Verjetno si bil otrok kakšnega partijca, ki so svoje pošiljali k vojakom po Sloveniji, druge pa so pošiljali po celi Jugi. Kar si navedel, drži za sedanji čas.

  • maresem 16:49 29.januar 2019.

    Šarko.... ko boš uvajal musličko šolo, se dobro zabarikadiraj ker takrat te bo lahko strah lastne sence.

  • maresem 16:57 29.januar 2019.

    Umsko omejeni rdečkarji so si danes vzeli čas za svoje rdeče botre. Maduro bo ponosen na vas.

  • perhan63 23:27 29.januar 2019.

    smrad komediantski ki je vsak teden na dopolnilnih urah v murglah

  • tomazz 14:38 29.januar 2019.

    Ustavo je treba spoštovati. Ostalo se rešuje drugje in drugače, ne pa z nespoštovanjem ustave ali ustavnega sodišča. Včasih žal, včasih pa "hvala bogu".

    • logistika 23:05 29.januar 2019.

      Daj link na člen ustave, ki ga je v tem primeru potreno "spoštovati". Mi pravimo temu upoštevati

  • Pepe007 13:53 29.januar 2019.

    Šarec, ne blebetaj neumnosti, da javne šole ne dobijo denarja od staršev. Moji otroci hodijo v javno šolo in vsak mesec je pri položnici nekaj za nek sklad. Pri drugem pa sem na sestanku dobil pismo za podjetje za donacijo. ...prikaži več Par 100 € je zaželeno. Denar bi se moral deliti na učenca (voucher). Ta pa ga nese, kamor želi. In naj mi ne napada osnovna šola občinskega proračuna, ko je treba obnoviti telovadnico, ker ta denar mora privarčevati iz rednega poslovanja.

    • alen04 14:15 29.januar 2019.

      Glede sklada je na šoli katero obiskujejo moji otroci tako, da vsak prispeva po zmožnostih. Očitno so razlike med šolami. Vsiljeno nam (še) ni bilo. Če pa bi že izpišem otroke in vpišem drugam. Konec, koncev šola za vsakega otroka, ...prikaži več, ki je nanovo vpisan prejme določena sredstva.

    • kapibara1 14:38 29.januar 2019.

      @ pep - imaš prav. Hči hodila na srednjo za Bežigradom,vsiljevali položnico za neki šolski sklad,ki da napaja tekoče potrebe šole. Kopir papir, tonerji, obnova oken.Delam v kopirnici in poznam ceno kopij,cene kot da je zlat toner. Dali izterjavo,takrat šele ...prikaži več znoru. Pisal na ministrstvo z zahtevo,naj mi pošljejo cenik šolskih storitev, ki jih moramo starši plačevati (malica..itd) Omenil plačevanje strokovnih ekskurzij, kar na roke razredniku..Po 5 letih ni odgovora od nikoder..

    • Pepe007 08:54 30.januar 2019.

      Bojo, vem da je kultura takim kot ti, zelo tuja beseda. Argumenti pa tudi.

    • alen04 09:56 15.februar 2019.

      se pridružujem mnenju Bojči. Sicer v ne takem tonu, toda vsebinsko podpiram.

  • jane90 14:23 29.januar 2019.

    Bolana izjava in res neumna. Kje pa imajo muslimanske šole. Ja samo v Savdski arabiji bi jes reku. In nikjer v EU.

    • Janez_53 14:49 29.januar 2019.

      Jane90 čitno nisi v stanju razumeti problema. Poskusi razumeti tole, če bo šlo: vse verske skupnosti bodo imele na osnovi odločitve ustavnega sodišča vso pravico zahtevati 100 odstotno sofinanciranje s strani države, če bodo ustanovile svojo privatno šolo!!! Ti bo ...prikaži več "potegnilo", ali še vedno ne? Privatne šole bi MORALE ostati samoplačljive! Naj jih plačujejo tisti starši, katerim se zdi, da javne šole niso dovolj dobre za njihove "sončke", oziroma so premalo "nobel" za njih!

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 12:09 29.januar 2019.

    A bomo gradili muslimanske šole?? Si morebiti tako Šarec zamišla vključitev muslimanov v našo družbo?? Ne bi me čudilo,če bi našim otrokom naročili učenje arabščine ti levi IZDAJALCI lastnega naroda!!

    • Avatar Leon
      Leon 12:48 29.januar 2019.

      Poizkusi z Omega 3 za živce.

    • popokatopetl 12:56 29.januar 2019.

      Hehe, gradili jih bodo muslimani sami, ampak bodo potem dobili 100% financiranja javnega programa po zaslugi SDS!

    • Janez_53 13:28 29.januar 2019.

      Omega_v6, s tem komentarjem pa si pokazal vso svojo "briljantno" inteligenco!!! Saj sploh ne razumeš problema! Šarec je le opozoril, kaj se bo zgodilo, ko bodo tudi ljudje drugih veroizpovedi zahtevali enako obravnavo, torej da bo glede na sedanji precedens ...prikaži več moralo Ustavno sodišče razsoditi, da bodo iz državnega denarja financirane tudi ostale privatne šole, ki jih bodo ustanavljale skupnosti ostalih veroizpovedi (muslimanska, pravoslavna itd. itd)! Ti bo mogoče sedaj malce bolj "potegnilo"???

    • alen04 14:16 29.januar 2019.

      To mi deli Šarec, pardon miška mala. Šarec= zakon!!!

    • jakec42 15:53 29.januar 2019.

      sPLOH GA NISI RAZUMEL KAJ JE HOTEL POVEDAT SI PREBUTAST!

    • dragec 18:01 29.januar 2019.

      Ormož, zaprti oddelek

    • alen04 09:55 15.februar 2019.

      jaz sem ga super razumel, samo ti nisi mene razumel, ker si preveč janševsko zabit in zategnjen. Zgolj toliko, bedak!!!

  • lado16 14:17 29.januar 2019.

    DEBILI SO TO IZDAJALSKO MAFIJO VOLILI, Z TO "6popravcev" ŠOLO , ŠARAC BO DOBIL NOVE ALAHOVE VOLILCE ,KER BO POSTAVIL MUSLI ŠOLO !!!!! PREKLETI PEDERAJS IN VI ,KI STE TO PROTISLOVENSKO DRHAL IZVOLILI !!! GLAVNI IN EDINI KRIVCI ,DA BOMO ...prikaži več MANJŠINA V LASTNI DOMOVINI !!!!!!! KRETENI !!!!

    • Janez_53 14:54 29.januar 2019.

      Lado16, pokazal si, da obvladaš le velike tiskane črke, kar je tudi znak, da ti niti približno ni jasno, o čem je govora! Nerazumevanje napisanega je eden od znakov funkcionalne nepismenosti.

    • popokatopetl 15:53 29.januar 2019.

      Lado nič ne štekaš. To "musli šolo" si bodo muslimani sami postavili, potem pa bomo morali po zaslugi SDS davkoplačevalci 100% sofinancirat javni program v njej, saj Ustava RS predpisuje tudi enakopravnost verskih skupnosti! Poleg tega bomo dobili nove šolske ...prikaži več barone lastnike zasebnih šol, ki bodo s prirojeno iznajdljivostjo sprekerizirali učitelje in izpeljali javni program s ca 60% njemu namenjenega javnega denarja, ostalih 40% pa bo šlo za plemenitenje kapitala lastnikov in njihove jahte.

    • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 22:19 29.januar 2019.

      Janša jih je zopet dobil pa pizdi.........

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.