Svet
10788 ogledov

Ne boste verjeli, s kom se je na skrivni večerji dobil Donald Trump

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 13:19 22.november 2019.

    Ampak a vi novinarji RES NE ZNATE napisati članka brez naslova "Ne boste verjeli..."? Pa za kakšne idiote nas imate, no? Zakaj hudiča pa ne bi verjeli, dajte mi prosim lepo razložit?

    • fiston 16:35 22.november 2019.

      To pa res. Sem mislil, da se je sestal s kakim znanim Slovencem iz tukajšnjih člankov. Potem bi bil tak naslov upravičen. :)

    • Snežinko 17:22 22.november 2019.

      No, tudi v tem primeru ne vidim razloga, zakaj NE BI VERJELI ? Ne vem, kot sem rekel obstajata dve opciji: ali nas imajo novinarji za norce ali pa se imajo sami sebe za tako nekredibilne, da se upravičeno bojijo, ...prikaži več da jim ne bomo verjeli, kar napišejo (mislim, da bo to, drugo...)

    • Avatar krojac
      krojac 21:31 22.november 2019.

      To niso novinarji ampak so mrhovinarji.

  • Avatar Minovak
    Minovak 12:49 22.november 2019.

    Saj pri nas je ravno tako, pride Kučan v medijsko hišo (npr. RTV...), se pogovori in da napotke odgovornim, ti napišejo tako, kot on hoče, pa se nihče ne oglasi, da je to korupcija, čeprav je to praktično medijsko pranje ...prikaži več možganov prebivalstvu. Ko se bo enkrat (upam) nehalo pehanje za oblast po vsaki ceni, kar najbolj velja za levičarje, ki imajo v oblasti skoraj vse medije, potem bo tudi na svetu lepše.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.