Šport /sport/zimski-sporti
208 ogledov

Massi razkril podrobnosti razhoda s SZS

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • iva60 07:26 03.februar 2017.

    Se podpišem pod vsako vašo besedo.

  • hubertfast 07:40 03.februar 2017.

    Andrea, globok poklon.

  • Zmago 10:06 03.februar 2017.

    Mi2 bi lahko napisali na novo besedilo ;-))Kunčja jeba, to je Kunčja jebako si čisto blizu, prileti poleno v taco .....

  • Zmago 15:12 02.februar 2017.

    Pregovor pravi: "Dokaži nesposobnemu nesposobnost in spoznal boš česa vse je sposoben !""Za nameček je svojim sodelavcem razkril podrobnosti dela in metod, nato pa dobil nogo."In to ni čisto nič novega. "Sposobni" se tega zelo radi ...prikaži več poslužujejo ;-\ Ko te rabi, hodi okoli tebe ko maček okoli vrele kaše in prede, ko te ne rabi .......... brca.... get lost.

  • wingspan15 17:52 02.februar 2017.

    Glede na to, da je Massi v nenehnih konfliktih s SZS, me čudi, da je sploh sprejel delo svetovalca za slovensko smučarsko reprezentanco. Tako bom rekla, da samo eno poleno nikoli ne gori. Da je Massi konfliktna oseba pa čivkajo ...prikaži večo vrabci na strehi. Spomnimo se, kako jih je zapustil sesrviser, kako jih je sredi sezone zapustil trener, Sprašujem se, če se tip kdaj vpraša, kaj je z njim narobe, da se to dogaja, ker bi se moral. Vedno pa res ne morejo biti vsega drugi krivi. Poleg tega, če bi bil res taka kapaciteta, bi treniral švicarsko ali pa nemško reprezentanco. Možnost mu je dala edino SZS. Da ne govorimo o fiasku z Tininim zadnjim nastopom. Kdo je sedaj tukaj zamočil.

  • Xb51mY 19:01 02.februar 2017.

    Tudi SZS ni neki "angelček" ! Se pa v celoti strinjam z zgornjim komentarjem in sem en + pritisnil !

  • sprehajalec 12:43 02.februar 2017.

    Massi, padel si v čisto tipično slovensko dogajanje, dobrikali so se ti, ko sta s Tino zmagovala, hlinili so ti zadovoljstvo, za hrbtom te opravljali in ti nastavljali bombice. Sedaj te ne potrebujejo več, pa so se vrgli nate, ...prikaži več da te poteptajo in dvignejo svoj užaljeni ego. Potegnili so ven Ilko, "naša Ilka", na Tino so že pozabili, sedaj boš plačal za "alo Mitja tukej", pa za Kranjsko Goro z Lovšetom, pa za spore s sponzorji. Mitja bo ostal, ker je njihov, ti pa nisi, zato boš moral oditi. Gorje premaganim, so rekli nekoč. Massi hvala za vse, pa verjamem, da te bodo drugje bolj cenili. Tukaj športnik pač ni važen, oziroma je važen do trenutka, ko kaj prinese, tukaj so važni funkcionarji, kar si pravilno ugotovil.

  • Avatar čavez
    čavez 13:12 02.februar 2017.

    Izjava Massija : ker mi nek amater na funkciji ukaže, naj zapustim delovno mesto. Je žalostno to da je takšnih amaterjev na funkcijah v Sloveniji večina, prave profesionalce pa prešteješ na prste ene roke.

  • Plavi-mil 13:39 02.februar 2017.

    Mladi nastavljeni povzpetniki na SZS mislijo, da se delajo šampioni iz fotelja, zaradi takih mlečnezobcev smo že veliko izgubili, podpiram Massija, stresi jih s hlač in ožemi te foteljaše.

  • mrki 13:40 02.februar 2017.

    Go massi Go , zjebi te loleke , ki nimajo pojma o poslu ki se ga grejo !!

  • wingspan15 07:36 03.februar 2017.

    Xb51mY / se strinjam, saj nikjer ne favoriziram SZS. Se pa sprašujem, ker se toliko govori o njegovi sposobnosti, zakaj je sprejel delo ravno v Sloveniji, če ima toliko pripomb. Gre za izredno arogantnega človeka, ki ima močan občutek več ...prikaži več vrednosti in močno dvomim, da bi njegovo aroganco in samovoljo tujina prenašala. Predstavlja se ga, kot, da je naredil ne vem kakšno uslugo SZS. Če bi mu bilo kdo iz tujine ponudil delo, bi ga sprejel z odprtimi rokami, pa mu ga najbrž ni.Možnost mu je dala edino Slovenija. Zato se mi ne zdi ravno korektno to njegovo nenehno blatenje. Vsi vemo, da je na SZS marsikaj narobe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.