Šport /sport/zimski-sporti
130 ogledov

Massi se je v hotelu grdo sprl s Kuncem

Komentarjev 83
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • veber 14:27 15.februar 2013.

    Bravo Tina in vso priznanje Andrei Massiju, ki je prepoznal njen talent in ves čas odločilno prispeva k njenim uspehom. Ampak to vseeno ni način. Vedno naredi neko sceno in namesto, da bi se ukvarjali s super uspehi Tine Maze, ...prikaži več, je ena drama. Zdaj vleče not politiko, pa zgodovino ... Nepotrebno. Verjetno tudi Tini ni lahko. Do Massija mam še večje zadržke kljub vsem zaslugam.

  • Žurnalček 16:49 15.februar 2013.

    Kaj ko bi nehal stresati politićno obarvane floskule v komentarjih športa , ki ga nikoli nisi razumel niti ga razumeš.

  • Scott 11:49 15.februar 2013.

    Narobe je to, ker je desna kot tudi vsi njeni sorodniki, Kunc je skoraj sosed in to dobro ve, zato pa je nagajal.To in podobne stvari se dogajajo že dlje časa tudi s strani ostalih in celo zveze.Politika v šport ...prikaži več ne bi smela posegati!

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 12:06 15.februar 2013.

    A se tukaj v sport so vpletli politiko in od nekje partizane privlekl! Hahaha pa sej ne mores verjet kaksni amaterji so vsi skupaj. Jaz sem pa mislil, da je v sportu pomemben le denar.

  • alfredo 12:11 15.februar 2013.

    Tina je uspešna, skratka najboljša in največ zaslug za to ima Massi.

  • wolfyy 12:50 15.februar 2013.

    se je že začelo :)ostalim slovenčkom na beli strmini priporočam, da se raje umaknejo, ker je škoda denarja zanje. Če bi Tina bila pod njimi, bi verjetno še danes iskali ustrezen kanal, za ji povedat da sploh mora ...prikaži več na tekmo. naj raje priznajo da imamo nesposobno vodstvo in žal se ima team to aMaze vso pravico tako obnašat, saj so praktično edini, ki prinašajo denar v smučarsko zvezo.

  • KLOBO 13:25 15.februar 2013.

    feferon !1 Ti si tudi neki frajer!! Taki so po navadi navadne mamine maze, ki jim da vsak dan dudiko, da so tiho, ti si pa tudi eden le teh !! Ta Italjan ni nič drugega kot en ...prikaži večen vzvišen prepotentnež, Tino ima pa le za dirkalno kobilo , no pa še za kaj malega !!

  • gormit 13:28 15.februar 2013.

    Kaj imajo pa pri vsem tem partizani mi pa res ni jasno ?!? Če misli ta makaronar dajati takšne izjave, ga jaz pospremim čez mejo!

  • Zenaj Ašnaj 14:31 15.februar 2013.

    Ne razumem, zakaj ga je Massi "ozmerjal" s partizanom? Če ta Makaronar misli, da je to zmerljivka, potem ni čisto gladek. Brez njih bi nas pogoltnila Italija in Nemčija. S to izjavo Massi deluje kot fašist. Razočaranje, meni ...prikaži več se je do zdaj zdel vredu človek....

  • stela 15:08 15.februar 2013.

    Se strinjam.....ta trenutek JE TINA MAZE slovensko alpsko smučanje.....in SZS bi jo uničla takokot je uničla Matejo Svet

  • mr.big 16:15 15.februar 2013.

    tako kot so spodaj nekateri že napisali-TINA MAZE in MASI sta edina svetla zadeva v naši alpski smučariji. Vsi ostali (Košir,Kunc...) pa so slinavci, ki si želijo polnit žepe na račun smučarjev in smučark !!! Sami pa so pokazali bore malo !!!!

  • macko 16:50 15.februar 2013.

    PROVOKATOR, kvasiš.na senčni strani alp se to ne more zgoditi,ker imajo čarobno besedo za organizacijo : RED... nam je pač popolna tujka.

  • jumla 17:28 15.februar 2013.

    Makuc (strokovni vodja slovenskih reprezentanc): "Moja zgodba z Massijem je končana"Pa kdo si ti, kje so tvoji rezultati... zaradi plače (ki ti jo dajejo sponzorji zaradi Tininih rezultatov) drugič raje utihni.

  • Stolp 18:36 15.februar 2013.

    To so mu že večkrat namenoma skakali v frekvenco. Pol se mu pa lepo s hinavskim nasmehom opravičili. Zdej je pa človeku prekipelo. Zdaj se šele naslajajo...uuu kako je zdej to fajn ko smo tega makaronarja pripravil do tega da je popizdil!

  • Oxxo 21:44 15.februar 2013.

    Andrea Massi = B A L K A N A C. Tina je fejst in super punca... ne razumem, da ima tega primitivca in samovšečneža zraven sebe.

  • feferon 11:33 15.februar 2013.

    Pravilno, da ga je prtegno! Fovšija slovenceljnev ne pozna meja. Par Massijev rabimo še v parlamentu, da zmečejo ven golazen, ki se redi zastonj!

  • Oseba_ 12:14 15.februar 2013.

    Tina, kako si lahko z tem tipom ?!

  • wester62 12:41 15.februar 2013.

    tina je super smučarka a kot človek je odpovedala. res da je denar pomemben a če izgubiš človeškost in poštenje je tvoja duša prazna in gnila.če tekmuješ za slo moraš upoštevati tudi njena pravila ali pa adijo ,kljub temu ...prikaži več da si super zvezda. menim pa še to ,če bi ostale smučarke imele toliko denarja in možnosti smučanja bi mnoge bile blizu tine.

  • Brane Rus 12:49 15.februar 2013.

    Popolnoma prav je naredil Massi!!! Tudi jaz bI Kunca na gobec,če bi le bil v dosegu moje roke.Zato pa so taki uspehi reprezentance.Kakršni trenerji taki tekmovalci.Vsi so nevoščljivi Tini in na vsakem velikem tekmovanju se napletejo afere.Prav je rekel Massi,za ...prikaži več turizem naj si Kunc in ostali izberejo drug hrib!!!

  • Fertel 12:55 15.februar 2013.

    Zakaj so nagajali na frekvenci? Zakaj hočejo Mazejevo onemogočati? Ali se spomnimo, kako je to počel Lovše?V smučarski zvezi je polno kradljivih tičev iz ozadja, ki pobirajo (kradejo) denar.Kapo dol pred Massi-jem. Vsaj eden, ki se tem barabijam upira.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.