Šport /sport/zimski-sporti
23 ogledov

Massi: Tina je v cilju utišala občinstvo

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 11:28 04.februar 2015.

    Absolutno neregularna tekma ! Zato v tekšnih okoliščinah čestitka za medaljo , kar se pa Anne tiče in njene vožnje , se je pa lepo videlo , da v zgornjem delu po samem štartu ni imela vetra in je zato ...prikaži več na prvo merjenje prišla z 0.33s fore , potem je pa to počasi izgubljala do konca , vendar so ji ostale 3 stotinke !

  • Maty 11:15 04.februar 2015.

    Bedarija! "Slovenija je lahko ponosna....." so besede Massija. Kaj imam pa jaz biti ponosen na Tino, jaz sem lahko ponosen samo na svoje otroke, ne pa na neko punco, ki je sploh ne poznam. Lahko se veselim z njo, to ...prikaži večo je pa tudi vse. Kaj pa imam jaz od njenega uspeha!? Bedarija.

  • Papaja Popi 10:08 04.februar 2015.

    To, da je občinstvo utišala je pač bosa in trapasta ugotovitev.Ne navijajo pač za arogantno, egoistično in še kaj smučarko.Normalno saj je Lindsey boljša v vseh pogledih.

  • Žurnalček 11:28 04.februar 2015.

    Marš !

  • encijan 13:07 04.februar 2015.

    Neokusen komentar! Vreden prezira.

  • Ferluci 13:31 04.februar 2015.

    Veš, kako pravimo takšnim ljudem, kot si ti? Egoisti.

  • antitrust 13:39 04.februar 2015.

    Mater je antipatik tale mazla

  • Ales Ceglar 14:56 04.februar 2015.

    Lindsey je vcer znova dokazala svojo "sportnost" , k je Tina prismucala v cilj.. Posnetek poglejte.. BRAVO TINA!!

  • Ales Ceglar 14:55 04.februar 2015.

    Lindsey je vcer znova dokazala svojo "sportnost" dokazala, k je Tina prismucala v cilj.. Posnetek poglejte.. BRAVO TINA!!

  • encijan 17:20 04.februar 2015.

    Dela je veliko! Celo manjka kadrov, samo za lenuhe pač ni dela!

  • Ferluci 17:35 04.februar 2015.

    Eh, nekaj moraš počet da malo pojeziš komentatorje in vidiš njihove reakcije.. sicer se pa včasih najde kar dosti dela... takšnega in drugačnega, če le hočeš. Včasih se je treba tudi malo sprostiti, mar ne?

  • jaki 16:18 04.februar 2015.

    Me pa nekaj zanima. Vi kekci ki tu spodaj "komentirate", za božjo voljo, a nimate služb??

  • Papaja Popi 16:27 04.februar 2015.

    Kdo pa še ima službo v deželi tej ????????Sicer pa v pisarnah tako ni dela !!!!!!!!!!!!!!

  • lannina 10:43 04.februar 2015.

    res sta prav neokusna maze in massi, LINDSEY JE ZAKON, POLEG SMUČANJA IMA ŠE ČUDOVIT KARAKTER IN ŠPORTNO OBNAŠANJE. SUPER, DA JE FENNINGERJEVA PREHITELA TO SAMOLJUBNO IN NEOKUSNO MAZE

  • Papaja Popi 15:11 04.februar 2015.

    Mazejeva nikoli ne naredi tako veselega obraza, ko jo katera prehiti, kot se je včeraj nasmejala Lindsey.Zmeraj se drži kislo, ko jo katera prehiti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.