Slovenija
9658 ogledov

Matej Tonin brez zoba: "Ne sramujem se svojega nasmeha"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Majazmaja 13:41 04.september 2019.

    Tipu manjka tudi zgornja štirka ali petka, tale dvojka je pa nekaj novega. Zobe ima porazno zanemarjene (= umazane) in raje ne pomislim, kaka gnojna jama bo, če ima fiksni aparat, kjer je higiena ključna. Ogabno! Pa naj ne jamra, ...prikaži več kakšno javno zobozdravstvo imamo, da si mora aparat plačati sam. Tudi ostali si ga moramo, pa ne v Sloveniji, kjer so cene 2 x ali 3 x višje, pač pa kar v lijepi njihovi. Tip ima poslansko plačo in če si z njo ne more urediti zobovja, naj fehta za zamaške.

  • Avatar Maja Kajza
    marelica 12:16 04.september 2019.

    to ni zabavno g.Tonin, to je za vase prihodke in poslanstvo nedopustna malomarnost !

    • Avatar Maja Kajza
      marelica 12:18 04.september 2019.

      30 dni ste imeli parlamentarne pocitnice, da poskrbite zase.

    • dd 13:37 04.september 2019.

      Meni je prav simpatičen. Zrela osebnost, ki se iz svoje "pomanjkljivosti" zna pošaliti.

    • Majazmaja 13:45 04.september 2019.

      Zrela osebnost bi bil, če bi poskrbel za ustno higieno. Zobe ima obupno umazane in zanemarjene - pa z zanemarjenostjo ne mislim tega, da nima lepo oblikovanih lokov, pač pa le to, da so umazani in obarvani. In tip ni ...prikaži več kr en državljan, pač pa predstavnik ljudstva v parlamentu, nastopa v javnosti in res nam ni treba gledati takole zanemarjenih moških. FUJ! Kot mlad moški bi moral vedeti, da je osebna higiena ključna, ampak opazila sem, da mnogo ljudi kar pozablja na zobe ...

  • sam50 11:30 04.september 2019.

    Ubogi.....

  • tralala 12:20 04.september 2019.

    Stoka sitnog zuba...

  • maresem 13:33 04.september 2019.

    Ti Toninček si luzer z zobom ali brez.... navaden pokvarjen hlapček.

  • Avatar praufo
    praufo 13:14 04.september 2019.

    s čim se ukvarjate, bedniki

  • sviktend 21:17 04.september 2019.

    V delovnih urah zaslužim preko 7000 dolarjev na mesec. Slišal sem, kako mi drugi govorijo, koliko denarja lahko zaslužim na spletu, zato sem se odločil, da pogledam. No, vse je bilo res in to mi je popolnoma spremenilo življenje. začel__➧➧➧➧ www.WebJob33.Com

  • Avatar olor
    olor 16:57 04.september 2019.

    klovn kot klovn, vsi so isti, z zobom ali brez. Še dober da kdo nekoga ne pogleda čez muho.

  • Tupamaros 20:45 04.september 2019.

    Zanima vas manjkajoči zob. Kaj pa manjkajoče kolesje?

  • dd 13:37 04.september 2019.

    Meni je prav simpatičen. Zrela osebnost, ki se iz svoje "pomanjkljivosti" zna pošaliti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.