Zdravje /zdravje/aktualno
4360 ogledov

Mateja Logar: "Kar se tiče mojih občutkov, so ti delno mešani"

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ded2021 14:32 02.marec 2021.

    Moji občutki so daleč od mešanih. Številke okuženih se sprot zmišljujejo, da lahko manipulirajo in izkoriščajo naivno rajo

    • Fucky 14:42 02.marec 2021.

      Še sreča, da si ostale države sveta ne izmišljujejo številk, da vsaj vemo pri čem smo (;

    • NeAnonimni 16:35 02.marec 2021.

      Daj no.. Nigerijski sev, južnoafriški, brazilski, angleški.. pa reci da si ne izmišljujejo :)

  • jakec1575 14:59 02.marec 2021.

    Vsekakor je poklukar omejil sdsov sev v skupini. Nekaj je.

  • NeAnonimni 16:33 02.marec 2021.

    minimalno 8000€ na covid pacienta poskrbi, da ni gripe pacientov..

  • mamax 15:21 02.marec 2021.

    Večje butare niste mogli postaviti na to mesto.

  • CORONABUCI 15:22 02.marec 2021.

    Še ena od lahko podkupljivih trol - fašistična hijena

  • JZekspert 16:13 02.marec 2021.

    Ko boste odgovorni bogovi v belem pred sodiščem pojasnjevali, zakaj ste celo leto terorizirali narod s 1.000x prenapihnjenim problemom, ko ste prenehali z vsemi ostalimi nujnimi dejavnostmi zdravstva (kar je prineslo mnoge nepotrebne smrti), ko ste nemočne starejše osamili in ...prikaži več gnali v obup, mladim kratili izobrazbo in druženje - ko bo povedal svoje tožilec Fuellmich, boste imeli mešane občutke kot mi, ki vas moramo tukaj prenašati! Tistemu komentatorju, ki misli, da povsod isto lažejo: Euromomo!

  • .antihojsar 15:52 02.marec 2021.

    https://www.facebook.com/100007389911787/videos/2820923521497284/

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 17:23 02.marec 2021.

    Čisto vseeno kdo je zdravstveni minister in kdo v svetovalni ekipi, navodila pridejo od "velikega" Janeza. Tole je vse isto sranje, samo drugo pakovanje.

  • Avatar MS
    MS 16:36 02.marec 2021.

    1. ali je cilj kapitalizma pridobivanje kapitala? 2. ali so gospodrske panoge instrument za ustvarjanje kapitala? 3. ali se gospodarske panoge trenutno globalno ustavljajo? 4. ali je za to kriva globalna pandemija covida-19? 5. ali gre za svetovno zaroto in ...prikaži večn če kdo jo izvaj in proti komu? 6. ali so se vse svetovne vlade od zahodnih do vzhodnih, severnih in južnih, kapitalističnih in komunističnih popolnoma uskladile in sinhrono izvajajo teror nad svojimi ljudstvi?

    • Avatar MS
      MS 16:43 02.marec 2021.

      7. komu koristi globalno ustavljanje gospodarskih panog! 8. Če je to zarota svetovnega kapitala (LOL) kako bo ustvarjal profite ob propadlem gospodarstvu in obubožanem ljudstvu! To je 8 vprašanj za glasne in arogantne vernike v teorije zarot!

    • rd2dmk2 17:09 02.marec 2021.

      tudi v tej krizi se zbirajo dobički in nikjer v kapitalizmu ne piše, da mora vsakdo bogatet. tuki v tej krizi se samo še bolj zožuje elita, ki bogati. in nič drugega. pač se je ugotovilo, da metak košta, puška ...prikaži veča še bolj, vojak pa sploh. tudi tebi eno vprašanje zakaj so dali denar vnaprej za razvoj cepiva, in zakaj potem cepivo ni svetovna last, kar pomeni, da ga lahko izdeluje vsak. sicer pa, covid mene skrbi najmanj, imam čist bolj konkretne skrbi, od napredka IT in dron tehnologije.

    • CORONABUCI 17:40 02.marec 2021.

      Butl na potenco

    • Šakal. 17:45 02.marec 2021.

      Tole bo pa ena od tvojih dr. drzortacij, kajne?

    • Šakal. 17:46 02.marec 2021.

      *dezertacij.

    • Avatar MS
      MS 18:37 02.marec 2021.

      Tole tvoje Šakal pa za test pismenosti!

    • JZekspert 23:10 02.marec 2021.

      Pustite ga, saj ne ve, kaj govori... nekaj egzaktnega se mu plete po hudo zmedeni glavi, huhu.

    • Avatar MS
      MS 09:14 03.marec 2021.

      Covid - kreteni se v svoji intelektualni nemoči združujejo upajoč da lahko z silo črede nadomestijo kontraargumente ki jih nimajo! A dosegli so zgolj čredno koncentracijo neumnosti s katero hranijo en drugega! Vseh 8 vprašanj je za njih tabula rasa! ...prikaži več! Odgovorom se izogibajo kot hudič križa ker je vsako od 8 vprašanj žebelj v njihovo kretensko vero v svetovno zaroto!

    • JZekspert 09:50 03.marec 2021.

      Upam, uboga duša, da ti plačajo vsaj kekec pašteto pa pingo sok, ker več si res ne zaslužiš, delaš v bistvu antipropagando, ker kažeš, kako ubogi moraš bit, da vse navedene korona-pravljice požreš... Predlagam ti odhod na kak drug portal, ...prikaži več kjer boš zaščiten, kjer bo vse ostalo pobrisano, kjer vlada brutalna centura, npr. RTV, tam te bo čuvala Varuhinja v tvojem domišljijskem svetu grozne korone - pred vsakim argumentom. Sicer pa ne vem, če to besedo sploh razumeš?

    • Avatar MS
      MS 10:44 03.marec 2021.

      @JZekspert, OK! Pa poskusimo drugače! Vsak ima pravico da verjame v tisto kar se mu zdi bolj verjetno! Jaz ne verjamem v globalno zaroto, ti pač verjameš! Zakopajmo bojne sekire, opustimo žaljivke in poskusimo skozi kulturen dialog priti do resnice! ...prikaži več Ali si v stanju spustiti žogo in mi umirjeno odgovoriti na moje trditve in dokazati svoj prav! Ali si? Boš upal ali te je strah da te tvoji istomišljeniki popljuvajo! Upaš?

    • JZekspert 17:17 03.marec 2021.

      Kolega, dobro -premirje, to ni slaba ideja; a kakšno? Moti me, da kdo dela proti našim skupnim in celo lastnim interesom. Najprej začni s kakšnim argumentom, do zdaj si res precej bos glede tega..., zakaj je bolezen z IFR 0,14% ...prikaži več% razglašena za globalno pandemijo. Bo šlo? Pokliči kakega zloglasnega plačanca, npr. Beovićko, ali pa Ihančka, pa najbrž tudi onadva ne boste mogla prav dosti pomagati... a vseeno poskusi, boš?

    • Avatar MS
      MS 18:17 03.marec 2021.

      Ok JZekspert, jasno mi je zakaj vztrajno bežiš od odgovorov na mojih 8 vprašanj! A evo ti moje čvrste obljube: takoj in z vsemi detajli ti bom odgivoril na tvoje vprašanje takoj ko mo ti in tvoja kompanija odgovorite na ...prikaži veča mojih 8 vprašanj! Čakam, a vem da mogoče zaman! Daj demantiraj mojo skepso! Seveda če imaš jajca!

    • JZekspert 19:14 03.marec 2021.

      Uh, težiš s to ekonomijo, ali so najbogatejši zemljani (0,001%) v karantenah in ustavitvah gospodarstva profitirali? Odgovor je gromki DA. Očitno je tebi to tuje. Razišči zadevo malo bolje, to je znano dejstvo, pa tudi nameni tega velikega reseta gospodarstva ...prikaži več 4.0, ne le poslušat pomij, ki jih servirajo po dnevniku. Tam ne boš izvedel, kaj se res dogaja. Si se že opravičil, odgovoril na moje vprašanje? Nisi. Dokler ne boš začel sodelovati, jaz le izgubljam čas. Opazovalci si tako mislijo svoje...

    • Avatar MS
      MS 20:02 03.marec 2021.

      Vidi se da je 8 mojih vprašanj zate hud problem ker odkrivajo tvojo indoktrinacijo in naivno vero v zarote! Izmikanje od teme z "lar pour lar" praznim besedičenjem je dokaz da si beden nakladač in nimaš jajc da se lotiš ...prikaži večiš odgovorov, ker če bi bil iskren bi te tvoji izločili te neuke in naivne črede! Če imaš jajca odgovori na vprašanja in potem nadaljujeva debato! Čakamo!

    • JZekspert 22:09 03.marec 2021.

      Stari moj, ničesar nisi razumel, ali preveril, ti si le pokvarjena kaseta korona-propagande. Ne kapiraš, da boš zaradi corone na izgubi, tako kot skoraj vsi, le 0,1% najbogatejših bo še bolj bogatih. Trdo bučo imaš, žal, brez zamere. Ti ni ...prikaži več coronabuci zadosti jasno povedal, kako je s tabo?

    • Avatar MS
      MS 09:52 04.marec 2021.

      JZekspert, Tvoje bedno izmikanje od teme z "lar pour lar" praznim besedičenjem, je eklatanten dokaz da si beden nakladač! Nakladač ki nima jajc da se loti odgovorov na moje trditve! ==> JZekspert NIMAŠ JAJC!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.