Svet
81 ogledov

Mati posiljenega dečka želi, naj storilca kaznujejo kaznjenci

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirac 20:15 08.februar 2016.

    Popolnoma se strinjam s teboj. EU je Evropska unija in sem nikakor ne sodijo ne Evropejci. Sploh pa vsi takile, ki se ne znajo normalno obnašat, če škodijo drugim, sploh pa tako grdo napadejo otroke. Takim privoščim veliko gorja, ker ...prikaži več tale otrok bo še dolgo trpel posledice, fizične in psihične. Ne smem pomisliti, da bi se to zgodilo mojemu otroku.

  • mph 22:32 08.februar 2016.

    Milan, Milan, ... a tebi se frclja vedno bolj ... kaj MERKLOVA in NEMŠKI INDUSTRIALCI, ki so si želeli horde neizobraženih MUSLIMANOV (da bi zbili ceno domače celovne sile in si dodatno napolnili žepe) štejemo za levico? Edino v čemer ...prikaži več so se ušteli je to, da niso sposobni niti na najbolj navadna fizična dela, ker jih ne zanimajo, ker tega niso navajeni v okolju od koder prihajajo.

  • h3o 13:13 09.februar 2016.

    a si siten ker ne delajo parfomov za na drek? upravičeno- sedaj pa na tabletko, nove plenice in- ajat

  • stanekos 13:40 09.februar 2016.

    Se strinjam. Bedniki, ki se izživljajo nad nemočnimi. Kazen za vse. Mene moti le to, ker imamo dpet ne dvojne, ampak trojne vatle. Zaradi tega potrebneža bi zdaj podalpski omejenci vse zaplinili, elektrificirali. Beri poste. Mene je strah, ker toliko ...prikaži več mojih sorojakov-psihopatov tak primitivizem zganja. Imajo se pa razgledane, sodobne.

  • Janez_53 17:20 08.februar 2016.

    Kako misliš to, da bodo TEBI pokazali, kaj je nuja???

  • Plavi-mil 17:10 08.februar 2016.

    Ji dam kar ptav, tam mi bodo pokazali kaj je nuja.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 19:39 08.februar 2016.

    EU pomeni Evropska Unija. Arabci, Iranci in ostali ne-evropejci nimajo tu kaj iskat. Kot begunci naj kar lepo ostanejo na svojem kontinentu in v svojem (ne)kulturnem okolju.

  • maresem2 20:47 08.februar 2016.

    Daj pederčina jedna, utihni. A si še vedno zafrustriran ker tvoji ne morejo posvajati?

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 23:23 08.februar 2016.

    " naj ga pred izgonom iz države najprej pošljejo v pekel zapora."Edino pravilno. Mene čist nč ne briga koliko časa nisi sexal. Nimaš kej posiljevat. Za to imaš samozadovoljevanje če je že res "nuja". Ma ga ni opravičila. ...prikaži več Ga ni. Tako krut človek bi moral za kazen na pesku spat v samici.

  • crniovcar 06:53 09.februar 2016.

    Danes Dunaj, jutri Ljubljana.

  • Pepa 07:52 09.februar 2016.

    220 V v žico

  • Ferluci 08:45 09.februar 2016.

    namerno pozabljaš še na učitelje.

  • Pepe007 08:57 09.februar 2016.

    Kaj če bi še naredil kako primerjavo z malim princem, kije udomačil lisico...Koga točno je denimo Slomšek posilil? Začni pisati.

  • zdrej 09:17 09.februar 2016.

    Na žalost ni so samo farji posiljevali. Posilstva so bila generacijo ali dve precej pogosta, pa skoraj nikdar objavljena/prijavljena/kaznovana. Današnja kultura to manj tolerira (vsaj upam).

  • Žurnalček 09:20 09.februar 2016.

    Raus iz SLO !

  • Žurnalček 09:21 09.februar 2016.

    Nastaja stranka , ki bo EU očistila in to ne samo njih !

  • zdrej 09:25 09.februar 2016.

    Pa na očete/strice. Ne pozabit, da je bilo oz. na žalost v družinskem krogu tudi ta element.

  • zdrej 09:29 09.februar 2016.

    No vredu. In seveda se napisal precends, da lahko vsako dejanje levih ali desnih ljudi po svetu očitamu komurkoli iz leve ali desne strani. To je nesmisel. Ti ljudje so bolani, ki delajo take stvari. To so posamezniki in kot ...prikaži več take jih je treba obravnavat. Ljudje se pa vedno nagibamo na kako stran.

  • leonardo 10:29 09.februar 2016.

    Da se zagovarja zaradi "nuje", je popolnoma brez veze. S človekom, ki stori kaj takega nekaj ni v redu v glavi. To so preprosto pošasti, ki se nočejo zavedati kakšno zlo povzročajo. Torej tu naj bi veljalo " zob za ...prikaži več zob" Samo kaj, ko bodo našli 100 in 1 izgovor za takšne psihopate. Ne vem koliko denarja za zdravljenje itd, itd, ko pa bo prišel iz takšnega programa bo pa še enkrat večja pošast.

  • ojla 17:21 08.februar 2016.

    Kakšen zapor to je izmeček od človeka ,ki nima več kaj iskat v Evropi. Še za otroke ni več varno.Doma pa ženo in otroka ,rajši bi se za njiju brigal , ne da se tukaj potika....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.