Šport /sport/nogomet
15153 ogledov

Mazejeva se je oglasila ob dopinški aferi

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • viVI 14:17 15.januar 2019.

    Miki14? 14 pomeni, da si toliko star? Ker komentar je ravno letom primeren!! Pepe007? Daj še enkrat preberi kaj je napisala. Podala je svoje mnenje, ne sodbe nekoga!! alen009! Bravo, bravo, sedaj pa si jo razkril... pa tako dolgo se ...prikaži več je uspela skrivati in ti si jo "prečital"!! Genialen si!!

  • miran 12:33 16.januar 2019.

    Pač v kolesarstvu je bil, je in bo prisoten doping, pa "čeprav samo Aspirin, ker si ga vzel namerno. Kolesarji takih peklenskih etap ne morejo voziti na Nutelo. Skrajšajte etape in doping se bo zmanjšal. Ogromno je tudi dopinga pri ...prikaži veči rekreaciji. Pa le zakaj, a zato da dobim medaljo za prvo mesto. Sem pa raje zadnji in dobim majico. Lep pogled na doping je dal film o Armstrong. Ne obsojam nobenega, ampak igrajo se s svojim zdravjem in na koncu tudi z življenjem

  • lado16 12:38 17.januar 2019.

    mizimazi in polpismeni "komentatorji" !! povedala je svoje MNENJE IN NE OBSOJALA !!! ma butlni kot buteljni "športniki "" HAHAHA LENUHI NA STOLIH !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • miran 12:45 16.januar 2019.

    V kolesarstvu je bil, je in bo prisoten doping, pa čeprav samo Aspirin, ker si ga namerno vzel. Ko bodo skrajšali etape se bo zmanjšal doping. Tako dolgih, peklenskih etap kolesarji ne morejo vozit na Nutelo. Žal je ogromno dopinga ...prikaži veča v rekreaciji. Zakaj le, da dobiš medaljo za prvo mesto. Raje imam majico za zadjne, pri rekreaciji seveda.EP je prikazana uporaba dopinga v filmu o Armstrongu. Nobenega ne obsojam, si pač sami kvarijo zdravje in bog ne daj segajo tudi po svojem življenju... Zakaj???

  • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 10:22 15.januar 2019.

    sem prepričan, da ni profesionalnega kolesarja, ki ne jemlje prepovedana poživila........ker nihče ne zdrži vsaki dan prekolesariti 200 km in to 3. tedne ........ni varjante.......za mene so kolesarji, ki jemljejo prepovedana poživila in oni drugi katere še niso dobili, da ...prikaži več jemljejo prepovedana poživila........

  • miki14 12:26 15.januar 2019.

    >Tina...biciklizem ni spust po bregu dol..... ampak s svojo močjo gor po bregu.......smučanje je podobno kot mahanje z loparom, za velike denarje ... Svetovno prvenstvo na biciklu ne traja 2 minuti...ampak 8 ur.... zato je bolj pametno , da se ...prikaži več se vzdržiš komentarjev...

  • Pepe007 11:35 15.januar 2019.

    Kot ni primerno, da mi sodimo Mazejevo, tudi ni primerno, da ona sodi ostale športnike.

  • mizimazi 20:13 14.januar 2019.

    Ha ha....sej je bla ona celo kariero pod dopingom...masijevo čambafijo je goltala....

  • alen009 09:01 15.januar 2019.

    Ta prava se oglaša. Zmanjkalo €€€ a Tina, jaja, hitro malo medije poklicat, hahaha.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.