Svet
74 ogledov

McDonald's brez krompirčka in burgerjev

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 08:38 17.september 2016.

    Če hočete jesti zdravo, potem zagotovo ne boš šel v McDonalds, za božjo voljo, se vam bodo ja smejali??? Stopiti v McDonalds ali v rokah držati CocaColo je sramotno!!! To počnejo samo še bedaki, kmetavzarji, malo poglejte okoli sebe.

  • porko2 11:46 17.september 2016.

    1x samkrat sem bil v Mc Donaldu, ko so bili otroci še majhni.In ko mi je prinesel tisti ”hamburger” sem mislil, da sem ga dobil za nagrado ker sem malo več naročil. Nisem vedel ali dam celega v usta ...prikaži več ali 2x ugriznem. Nikoli več. Brez okusa.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 20:52 16.september 2016.

    Še zmeraj je mekdonalds in s tem sinonim za nezdravo, nekakovostno in drago hrano slabega okusa! Če primerjamo mekdonalds in marihuano, je mekdonalds precej bolj škodljiv!

  • Ferluci 12:16 17.september 2016.

    spet si pozabil napisat .." in komunizmu.."

  • izRODEk 08:36 17.september 2016.

    Ljudje, ne jejte in ne pijte tega dreka in scaline, pomešane s smrtno nevarnimi količinami strupov!!! McShit (bolj znan kot McDonald's) in Coca-Cola sta proizvodnji RAKA!!!Zapovrh pa sta ti dve kompaniji glavni financerki vseh krivičnih vojn, katere nacifašistična ...prikaži več okupatorska in agresorska teroristična organizacija NATO širi po svetu.Smrt fašizmu - svobodo narodu!

  • Žurnalček 20:47 18.september 2016.

    Jaz sem bil tudi samo enkrat in to v Splitu , ko je bilo tako vroče , da se nisem nikjer drugje upal jesti , da se ne bi prvi dan dopusta zastrupili ! Sem pa na postaji naročil sir ...prikaži več burger in ga po probnem ugrizu vrgel v kanto ! Shake mi je pa všeč in to je edina stvar 1 x na leto , če se spomnim !

  • Žurnalček 18:15 16.september 2016.

    Tudi drugega jim ni treba prodajat ! Vsak bosansko-šiptarski kiosk ima 10x boljšo hrano !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.