Magazin /magazin/vip
206 ogledov

Melania Donalda Trumpa pustila čakati

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žvižgač 19:33 18.avgust 2015.

    Glede na to, da nikjer ne piše, da ima kako hudo okvaro vida in na to kar piše v prispevku je očitno, da mu je skozi mednožje gledala v denarnico. Sicer si je težko razložiti kako se je zagledala v ...prikaži več postavnega lepotca, ki ima 24 križev več kot ona oz. je hudo motena. Razumem pa ljubezen do prestiža, denarja in ostalega, kar si lahko privošči, če pa mora za to enkrat na dan z njim seksati pa verjamem, da ji ni lahko in nič ni zastonj.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:07 18.avgust 2015.

    Drgač vem da ji je čist vseen za Slovenijo. V bistvu je isto k da bi živela v ZDA cel življenje. Edino to kar je ostaja od Slovenije je pa njen še vedno slovenski naglas.

  • rhombur 10:37 18.avgust 2015.

    V resnici je tudi Sloveniji čisto vseeno zate.

  • antitrust 13:51 18.avgust 2015.

    Škoda, da se nima za slovenko, sicer bi hrčki v primeru zmage Trumpa tenko piskali.

  • marabunta 14:13 18.avgust 2015.

    ni mi všeč, ker je prehitro pozabila od kje je prišla in kaj je bila.....denar in moč zelo hitro stopita v glavo

  • Optimus 14:53 18.avgust 2015.

    Glede na to,da sta si biznis in politika v USA zelo blizu in,da je SLO na obeh področjih zhebana do amena,tud ni priporočljivo,da na ves glas razglaša,da prihaja iz SLO.Jaz tud' nebi.

  • dragec 10:42 19.avgust 2015.

    Prava Slovenka

  • maresem 08:53 19.avgust 2015.

    Ja, pustila ga je čakati dokler ni preverila kako težak je njegov bančni račun - keš pič....

  • Majazmaja 11:22 12.oktober 2015.

    Ampak njena angleščina pa zmaga :D V teh letih, kar je s tem starim fotrom s figico na glavi, bi si lahko privoščila kakšnega učitelja, da bi ji 'popravil' naglas. Pa še nekaj me zanima ... Kaj Donald naredi ...prikaži več s temi lasmi, ko gre spat. Jih odlepi in položi na nočno omarico ali samo razčeše in zjutraj spet naredi figico?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.