Slovenija
19737 ogledov

Melania zmedla Pahorja

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 09:32 26.september 2018.

    Pahor v četrtek potuje v Washington, kjer bo v petek sprejem...... "Omenil sem, da bomo v petek imeli sprejem, pravzaprav konferenco ob 20. obletnici sodelovanja z ZDA pri skladu za razminiranje ITF. Povedal sem jima, da bi si želeli neko ...prikaži več pozornost z vrha ameriške politike, zaradi česar je ta prireditev v Washingtonu," je dejal Pahor. Očitno je največji problem Slovenije RAZMINIRANJE ! Bravo Borat ! Ego narcizem ne pozna meja .

  • miki1234 11:53 26.september 2018.

    bruh... samovšečnost brez meja

    • mph 18:12 26.september 2018.

      Skoraj vedno pri njemu, tokrat pa se mi je zdel več kot korekten.

  • Mali Miha 17:18 26.september 2018.

    Z pretirano pozornostjo do Melanije se Pahor lahko samo osramoti, kot se je že enkrat s hrvaško predsednico vlade. Imam občutek, da Trump komaj čaka, da bo teh ceremonij konec in jo zamenja za kakšno mlajšo kokoš.

  • Avatar praufo
    praufo 18:18 26.september 2018.

    melanija je melanija, nekoč si je želela trampa, danes žanje čast in slavo, vsak naj si predstavlja njeno vlogo, ni enostavno ... ampak vsaka iskušnja je nekaj posebnega in to nekaj posebno stane, to je življenje, eno samo bogastvo izkušenj in doživetij

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.