Slovenija
74 ogledov

Mercator v totalno ofenzivo

Komentarjev 53
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Filipka 10:34 13.marec 2014.

    To pa res ni res, nevem kje ti kupuješ in kje živiš, ampak splošno znano je da je mercator najdražji. S tem si bodo pa pomojem še itak dodaten metek v nogo spustili, ker narod ni naiven.

  • d 10:40 13.marec 2014.

    Ne more biti ceneje po nobeni logiki, ker se slovensko blago porabi v glavnem v Sloveniji, ki ima 2 mio prebivalcev, zato so proizvedene količine manjše, kar posledično pomeni višje stroške na enoto.

  • d 10:41 13.marec 2014.

    Ja res si mi najdu vrhunsko živilo za primerjavo ... primerjaj kruh, meso, mleko in ostala življensko pomembnejša živila.

  • d 10:42 13.marec 2014.

    Zato ker na koncu ne bos imel vec nicesar ... niti svoje place, ki bi jo lahko zapravljal. Noben nemc, francoz ne bo kupoval slovenske izdelke ...

  • d 10:43 13.marec 2014.

    ne, samo malo dalj mi nese kot tebi

  • Realist 10:54 13.marec 2014.

    Se strinjam. Sploh pa, tako kot so napisali, je tole brca v temo - že z visokimi cenami imajo izgubo, kakšna bo šele z nizkimi. Itak pa ni stvar samo v cenah, ampak tud v kvaliteti. Se popolnoma strinjam z ...prikaži več opazko o sadju in zelenjavi.

  • anze40 11:22 13.marec 2014.

    @spenjacA si iz Mercatorja?

  • KOJAK 11:34 13.marec 2014.

    Zanimive trditve uporabljaš. Samo ni mi jasno zakaj so ti "generiki" iz Hoferja in Lidla potem na vseh testih potrošniških organizacij med najbolje ocenjenimi.

  • KOJAK 11:35 13.marec 2014.

    @dKruh je slovenski, meso je slovensko, mleko večinoma slovensko ... razen če je v tvoji poslovalnici vse to iz Bangladeša!

  • spenjac 11:55 13.marec 2014.

    Ne, iz Maribora.

  • mph 12:20 13.marec 2014.

    in ko smo pri tem ... kako je že s to aferico pred kratkim podeljevanja glasov Golfu na račun drugih? :-) Sicer pa je @spenjac lepo razložil, čeprav nekaterim, ki so na nivoju tega Klineta ni čisto nič jasno. In ...prikaži več jim verjetno tudi ne bo.

  • mph 12:21 13.marec 2014.

    @puys, tudi drugje, tudi drugje, ... naše izkušnje ... Lidl obup, Tuš in Interšpar kot z lopato vse nametano vsega, so pa tudi tukaj izjeme nekatere trgovine.

  • mph 12:27 13.marec 2014.

    Se trudim tako razmišljat in delat, čeprav na koncu, ko je problem prit do konca meseca dostikrat prevlada logika denarja. Žal. Ali uteha, če že grem v Hofer, so vsaj prodajalci naši in dobijo svojo plačo. :-))

  • KOJAK 13:50 13.marec 2014.

    Pač prepričanega ne moreš prepričati... Ja je bil avto leta nameščen, ampak to ne pomeni da je sedaj vse kar je testirano v Nemčiji izigrano. Če imamo v Sloveniji brezjajčnega predsednika ne pomeni da so vsi slovenci brez jajc. Pač ...prikaži več kupuj naprej tam kjer ti paše, jaz vem da precej kvalitetnih stvari dobim v Hoferju in Lildu, zanimivo precej je celo slovenskih.

  • KOJAK 13:50 13.marec 2014.

    Daj ne prodajaj buč, ne verjet vsega kar ti pove stara mama.

  • Swap 13:59 13.marec 2014.

    zakaj nisem presenecen

  • spenjac 14:21 13.marec 2014.

    Ker ne razumeš šale?

  • sprehajalec 09:27 13.marec 2014.

    Tole sem poslušal 10 let in kupoval v sosedu. Pa saj drugega tudi ni bilo. Ko je Zoki cuknil 4 milijončke v žep, mi je kapnilo. Nimaš kaj, slovenska fovšija.

  • wingspan15 10:43 13.marec 2014.

    Mercator bo moral kar pošteno pljuniti v roke.Kar pa se sadja in zelenjave tiče, je pa po kvaliteti katastrofa. Vsak Spin in Hofer ga prekaša. V vsakem trenutku podpiram slovensko. Če se le da, jo kupim direktno pri kmetu. Ne ...prikaži več morem pa tolerirati in kupovati nagnito zelenjavo ali popolnoma uvelo ali pa tako namočeno, da ti v parih urah zgnije.

  • Perob 12:59 13.marec 2014.

    Pa kaj je z vami ljudje? Kaj se spet pritožujete? Tipično slovensko. Namesto da bi bili veseli, da bodo cene v Mercatorju sedaj močno nižje, vi še naprej kritizirate.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.