Slovenija
134 ogledov

Mercatorjevo mleko in kisla smetana bolj ali manj slovenska?

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • slajan 12:19 19.avgust 2015.

    Že pedigre lastnika Mercatorja v kombinaciji z pohlepom in Hrvaško "zanesjlivostjo" so garant, da bo prej ali slej v Mercatorju prevladovalo hrvaško blago, kljub obljubam in pogodbam, da se ne bo nič zgodilo z obstoječimi dobavitelji. Rešitev ni preverjanju porekla ...prikaži več v Mercatorjevih trgovinah ampak kupovanju v Tušu in Jagru. Tudi če kupujemo slovensko robo v Mercatorju, s tem podpiramo Agrocor (marže 50 in več%). Problem bodo zaposleni.

  • JankecF 14:51 22.avgust 2015.

    Ta statistika je čisto zavajanje, ne pove prave resnice. So veliko bolj zviti načini da izrineš slovenske izdelke s polic in to se tudi izvaja. Zelo pomembno je tudi kaj je na policah bolj izpostavljeno in osebno sem se v ...prikaži več v zadnjih mesecih večkrat prepričal, da so v Mercatorju favorizirani hrvaški izdelki. Pred kratkim sem v velikem Mercatorju bil šokiran, ko ni bilo druge mortadele razen Pik Vrbovec, ob vseh tistih dobrih domačih in italijanskih mortadelah. Ko sem vprašal trgovko, če res nimajo nobene druge, je šla v skladišče in je prinesla kraljico. Je to res zgolj naključje?

  • ljimonad 17:30 19.avgust 2015.

    jager trgovine so carji za vse te vele-vele trgovce. delajo dobro s svojim denarjem, niso v rdečih številkah (tako kot mercator in tuš) pa pe največ slovenskega blaga imajo v svojih trgovinah. zato vsi k jagru pa bo

  • korisnik_14840 08:47 19.avgust 2015.

    BOJKOTIRAT NAKUPE V MARCATORJU..... PA NAJ PROPADE..................

  • Papaja Popi 08:47 19.avgust 2015.

    Ko so prodali Mercator je bilo to za pričakovati.Hrvatje bodo poskrbeli za svojo rit, kot vedno in povsod.

  • bojovi 09:45 19.avgust 2015.

    Nekaj sem slišal da Mercator naj bi Agrokor prodal Mercator Nemcu ali Avstrijcu in da bi ga Agrokor vzel v nazaj najem. Nekaj takega sem slišal.

  • jakec1575 10:06 19.avgust 2015.

    Vsi dobavitelji ze 5 let vedo, da se bo mercator prodal. Če se niso poslovno pripravili in poiskali nove trge, kdo jim je kriv. Tudi pri hrani je dodana vrednost v kvalitetnih malo drazjih izdelkih. Resnica je ta, da bo ...prikaži več tezko dokazati državno pomoc hrvaske njenim zapufanim firmam, ki so pokupile nase in sedaj sirijo trg. Na koncu vedno odloca potrosnik! Meni recimo nekateri predpotopni hrvaski izdelki prehrambene industrije ne odgovarjajo. Slovenija ima pridnost in sposobnost delati top izdelke. Za trženje pa naj pridejo americani in italijanani. Slovenci smo sicer vedno boljsi v trženju a za dolocenimi narodi.

  • vladek 10:30 19.avgust 2015.

    Jaz najprej pogledam ceno,če bi Slovenski proizvajalci bili konkurenčni,bi bile trgovine polne naših proizvodov.Fižol uvažamo iz Kanade,in tako naprej

  • dragec 13:08 19.avgust 2015.

    lastnik dela v svojo korist in ne korist Slovenije, (mi bi da se ...j ..,da nam ne u..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.