Avto
966 ogledov

Mercedesova lekcija slovenskemu gospodarstvu

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • V-RA 19:14 04.maj 2017.

    smrt fašizmu svoboda narodu si pozabil dodati. Mi še liberalizma nismo imeli in ti že trobiš o neoliberalizmu...to kar imamo mi je neokomunizem ali vsaj tovarišijski kapitalizem.

  • V-RA 19:17 04.maj 2017.

    In kje ste socjalisti in borci za komunizem? Pejte tja in štrajkate, kaj sedaj v članku ki kaže MADŽARSKO in Mercedes jokate kako so težke razmere v Revozu...vprašajte se zakaj je takšna razlika in zakaj se nas vsi normalni delodajalci ...prikaži več izogibajo v velikem loku.Hint: Rdeča zvezda

  • Anja Pogačar 19:23 04.maj 2017.

    http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1984863

  • Ludvik Miholic 19:26 04.maj 2017.

    na Svedskem dobi delavec za nocno smeno seveda ce dela cel mesec najmanj 3000 evrov

  • brencl47 21:56 04.maj 2017.

    Saj vendar ni čudno, ko pa imajo oblast v roki Cmerarjevi birokratki in rdeča kamarila s Strokovnjakom za svinjerejo na čelu!

  • brencl47 22:02 04.maj 2017.

    Prištej k temu še raznorazne dodatke in subvencije ter olajšave, pa bo presegel minimalca! Tudi v tujini imajo nočne izmene in verjetno še ostrejši režim. Plačo imajo nominalno res višjo, ko pa odšteješ stroške in drugo, pa so verjetno na ...prikaži več slabšem. Posebej še če ni plačanih 14 ur malice na mesec, raznoraznih socialnih korektivov, itd.

  • motorka57 23:09 04.maj 2017.

    ...važno je le eno,da sedijo pri koritih in se pasejo na naš račun.Mi smo pa še večji bebci,ki pa vse to gledamo,da nas izžemajo,počasi in sigurno ...

  • wizeman 08:33 05.maj 2017.

    NIKJER v razvitem svetu ni ostrejšega režima.kot je pri nas. Tam delavec dela veliko manj, ker se tam bojijo sindikata kot hudič križa.

  • wizeman 08:35 05.maj 2017.

    Zanimivo, kako gladko vsi pozabljajo, da je Mercedes ŽENSKO ime....

  • partizanka 10:36 04.maj 2017.

    Dovolite, da se še enkrat oglasim. Bila med prazniki na Madžarskem kjer delajo Audije, in Mercedese. To morate videti, ta mesta in šele potem hvaliti Zokija kaj je naredil (seveda s pufom). Včasih smo se norca delali iz Madžarske, včeraj ...prikaži več sem se slabo poćutila ko sem se peljala proti mariboru, Orbanovci so leta pred nami, žal in žalostno.

  • maresem 11:25 04.maj 2017.

    Dokler bo državo vodila Kučko mafija & CO, bo tako, kot je ali še slabše. Še naprej slavite rdečo zvezdo in se čudite bivšim nazadnjaškim državam vzhodnega pakta, ki so že večino svetlobno leto pred nami. Ja,.... naredili so križ ...prikaži več čez rdečo diktaturo, kar SLO ne bo uspelo ker ima preveč butalcev na oblasti.

  • Matija Berce Bovn Profil 11:42 04.maj 2017.

    A iz Črne na Koroškem so Črnci mišljeno?

  • taddej 16:07 04.maj 2017.

    Clovek, a si ti bil kdaj sploh v kaksni lakirnici ali pa vsaj avtomobilski tovarni? Da bi tu zrasla kaka vecja tovarna? A se ti sploh zavedas kaj pises??

  • alojzr 16:27 04.maj 2017.

    Lahko pa ta delavec ni delavec in ždi doma, objokuje svojo usodo in zasluži točno 0,0 evra. Nihče nikogar ne sili v delo.

  • MihaMB 16:39 04.maj 2017.

    Mi smo mentalno ostali nekje v onih časih, zato nas vsi ostali lepo prehitevajo...

  • Uroš Robida 16:48 04.maj 2017.

    ma ja, tam ni lepo delat ne ponoči kaj šele podnevi, trak nenormalno navijajo, res nimaš časa za nič drugega kot delo, dajo ti 1:20-1:30 da nardiš 8-10 operacij na avto,pol pa to ponavlaš 320x dnevno, res se ti zmeša ...prikaži več tam noter... Čim dlje stran od revoza pa če je to tazadna firma kar obstaja v slo!!!

  • jakec1575 17:06 04.maj 2017.

    ga je ze, sam fotr tega se ne ve.

  • jakec1575 17:04 04.maj 2017.

    Slovenija mora ukinit agencije in uvesti fleksibilno delo, malo delo, kjer samo za taksne delodajalce, ki ne morejo predvideti svojih trgov po mesecih vnaprej dovoljujejo fleksibilno zaposlovanje. Agencije so cisto ropanje delavcev in delanje suznjev. Za velike firme je ceneje ...prikaži več zgolj zaradi tega ker ni odpravnin. Slovenska vlada se dela, da mizi, da kvazi poveca zaposlenost, vendar se nihce od teh salnoskih butcev iz javnega sektorja ne sprasuje, kako kvalitetna so ta delovna mesta na dolgi rok. s firmo se pogajas. damo vam solski program in delavce, vi pa nam redno zaposlene delavce. nasi so pa v Revoz pljunili takrat 40 milijonov, da ne bi odsel. Nic o kvaliteti teh delovnih mest in vsakodnevnem agencijskem nategovanju delavcev, ki so samo zakamuflirani suznji, ce mene vprasate.

  • jakec1575 17:09 04.maj 2017.

    Ta clanek bi moral prebrati premier. Ker on niti ne ve, kajvse potegne za sabo postaviti tovarno. problem Slovenije je, da jo na državni in lokalni ravni vodijo ljudje, ki nimajo pojma o tem,o cemer odlocajo. V Slovenskih oblasteh ni ...prikaži več resnih inzenirjev in bivsih menedzerjev, ki vedo, kaj pomeni voditi posel. zato pa je kot. je. Minister za infradtrukturo Gaspersic, akademik odloca o mrd investiciji in obljublja prijateljem denar, V Sloveniji se ne razmislja, kaj bo investicija prinesla državi in ljudem, ampak koliko se bo dalo nakrasti ob projektu. TEŠ6, jutri 2 tir.

  • taddej 16:01 04.maj 2017.

    Clovek, a si ti bil kdaj sploh v kaksni lakirnici ali pa vsaj avtomobilski tovarni? Da bi tu zrasla kaka vecja tovarna? A se ti sploh zavedas kaj pises??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.