Slovenija
14319 ogledov

Mesec dni po otvoritvi Gosposvetsko cesto že sanirajo

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Skipi 07:56 29.september 2018.

    Tudi slovenska do bavarca je ena sama šlamparija in površnost zaradi "hitenja". Si upam stavit da jo bodo že v roku nekaj let obnavljali če ne prej.

    • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 08:10 29.september 2018.

      vse to je namerno ,večno imajo cestarji posel,ko bo konkurenca prišla ki je v tujini bo vse ceneje in boljše le ti bodo v luftu propadli,ampak zakaj je tako pa si lahko vsak sam misli

    • Harrison 09:29 29.september 2018.

      Preplastitev asfalta na obvoznici med šiško in Bežigradom so delali gradbeno podjetje Krk. Hrčki gor al dol, pelješ se brez, do bi poskakoval, kot na Gospodvedski.

    • mizimazi 16:57 29.september 2018.

      KPL + Zoki = Opankarska posla....

  • PPiikkaa 16:52 29.september 2018.

    KPL - komunalno podjetje Ljubljana je registrirano v Republiki Srbski, v Banja Luki in je glavni izvajalec gradbenih del v Ljubljani.

    • Broj1 18:39 29.september 2018.

      KPL ni registrirano v Banja luki, lastnik je od dol.

    • Trbovlje 07:31 30.september 2018.

      Pri nam ni nic boljs,ubogi ljudje na Vodenski cesti .Ne morejo spati od hrupa ,pokrovi ropotajo itn...ampak na zalost to je Vodenska cesta! Tudi mi 'mamo Jankovica !

  • miki1234 09:41 29.september 2018.

    vse je vnaprej splanirano. prirejen izbor izvajalca, provizije ob dražjih materialih, potem pa še večletne sanacije del,.. zgodbe, ki se že desetletja ponavljajo...

  • Harrison 09:26 29.september 2018.

    Pred dnevi sem se peljal po Gosposvedski. Na novo položen asfalt, vozna površina pa popolnoma neravna. Katastrofa od izvajalca, ne glede na to ali se je mudilo ali ne. Čopičarjem se ni mudilo in so si vzeli časa, kolikor so ...prikaži več hoteli. Zakaj bi morali hiteti tudi z zaključnimi deli !

  • miho 12:49 29.september 2018.

    Koliko bo stala sanacija? Obnovljena cesta je v garanciji, sanacijo mora plačati izvajalec, ki je cesto šlampasto naredil. Oni pa se izmikajo odgovornosti... Ker živimo v Sloveniji. Obrazložitev: V Sloveniji so skoraj vsi zaposleni pri gradbenih firmah nekvalificirani delavci z ...prikaži veči z juga, rabijo pa strokovna znanja za tovrstno delo! Pri nas pa gradbene šole zapirajo, ker ni dijakov, ki bi jih ta smer zanimala...

  • Mp1234 19:23 01.oktober 2018.

    Me prav zanima koliko je pospravil v svoj žep Janković?

  • joc37 18:25 02.oktober 2018.

    najbrž ga je le vreme mal zjebal. mel so dve opciji: al met nedokončane ceste do spomladi, Al pa betonirat v času mrzlega septembra in visoke vlažnosti. in met posledično razpoke.

    • joc37 18:29 02.oktober 2018.

      se spomnm ko smo zidal, in so vlil ploščo, smo skor mesec čakal da se je presušil, sicer je bla res vročina, suh zrak in direktno sonce na ploščo. in smo prvih par dni moral polivat z vodo, da ni ...prikaži več prišlo do večjih razpok.

    • joc37 18:32 02.oktober 2018.

      pa so še zmer ble razpoke, potem je sicer pršu omet, in se je to porihtal nekak.

  • joc37 18:23 02.oktober 2018.

    @Isabelle_Douglass Začnite zaslužiti z Googlom, tako da plačate 100 evrov / uro za delo na spletu iz vašega doma nekaj ur na dan ... Sem se pridružil tej službi pred 2 meseci in zaslužil 19357 $ v mojem prvem mesecu ...prikaži več od te zaposlitve. Redno plačujte tedensko ... Vse kar potrebujete je računalnik, internetna povezava in pr0sti čas za podjetja ... @Mp1234 Me prav zanima koliko je pospravil v svoj žep Janković? najbrž manj kot tisti, ki prek interneta prodajajo reklame za google.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.