Slovenija
71170 ogledov

Milan Krek: Mi postajamo talci necepljenih ljudi

Komentarjev 122
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jezeran
    jezeran 07:22 13.september 2021.

    Krivi ste sami, ker vam na ta račun bogatijo prijatelji po vezah in zvezah. Kdo bi vam verjel, če ne znate niti enega posla speljati brez kraje. Lahko bi država sama kupovala maske, cepiva, teste in ostale stvari ne pa ...prikaži več preko posrednikov. Sram vas je lahko. LOPOVI

    • Naklonsky 13:57 13.september 2021.

      Samo bedak, ki nima pojma piše take butaste komentarje.

  • tlacan 09:05 13.september 2021.

    Sam nisem cepljen in sem zbolel - bakterijsko vnetje. Z ukrepi sem se moral testirati pred obiskom zdravnika in sem zaradi teh ukrepov dobil antibiotik 5 dni kasneje. Ker sem bil pozitiven so posledice pripisane Covidu a si upam trditi, ...prikaži več da jih ne bi bilo, če bi antibiotik za bolezen dobil takoj, ko sem za to zaprosil. V družini smo 4. in vsi smo bili pozitivni. Oba cepljena sta imela enak potek bolezni, kot NE-cepljen družinski član. ZATO NEHAJTE NABIJAT IN SPROSTITE DRŽAVO!

    • Ender3 11:00 13.september 2021.

      tlacan hvala, ker deliš svojo izkušnjo .

    • munja 08:02 14.september 2021.

      tlacan, ne vemo, če je vse to res, kar pišeš.

    • tlacan 09:26 14.september 2021.

      @munja: Pa verjameš v to kar si sam zapisal? Ali dvomiš tudi v to?

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 10:58 13.september 2021.

    Cepljenje da ali ne je stvar vsakega posameznika, če bi se vsi zbrali v Ljubljani pred hramom korupcije in to v številu 50 kil+, bi se marsikej že spremenilo, dokler pa jamrajo državljani preko FB in podobnih sranj, pa sprememb ...prikaži večb ne bo in to oblast dobro ve, zato vas pa jebe, kakor se ji zdi!!

  • ANTON55 07:08 13.september 2021.

    Velika razlika je kaj veš in kaj verjameš.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 10:11 13.september 2021.

    Narobe sklep. Mladi smo talci neustreznega zdravstvenega sistema, ki ga vi pametnjakoviči niste pravočasno prilagodili staranju prebivalstva.

  • dd 10:23 13.september 2021.

    Naj Krek preneha s takimi obtožbami, da si ne nakoplje kakšno tožbo. Odkar so zdravila in ozdravi tudi krvna plazma, je velika sramota, da sploh kakšen bolnik umre za kovid.

  • Anica Kozlevčar 07:50 13.september 2021.

    Daj MIlan malo se poslušaj. Govoriš o ukrepih in odlokih pa še sam ne veš kaj notri piše. Le kdo ti bo še verjel ali ti verjame? In ne nazadnje nisi politično opredeljen?! POvej to komu drugemu ne narodu!

  • Avatar pantani
    pantani 10:05 13.september 2021.

    A se mu je čist odpelalo?!!!

  • pravičnik77 14:14 13.september 2021.

    ta človek ima da je usekan... boji se zdravih ljudi... no ja sej razumem.. zdravi mu ne zagotavljamo službe, to delajo samo bolni..

  • eminenca 13:43 13.september 2021.

    upam da bo do decembra najdu primere rukzak ... pa naj gre malo naokoli, samo še eno redčo kapo, pa je zmagal

  • Eddie 10:28 13.september 2021.

    Glede na to, koliko je necepljenih na NIJZ je on torej talec lastnih sodelavcev.

  • TruthSeeker 12:45 13.september 2021.

    Propaganda neodobrenih cepiv za katere se moraš podpisati, da sprejmeš vso odgovornost za posledice nase.

    • Ender3 14:48 13.september 2021.

      TruhtSeeker 👍 višek norčevanja in bizarnosti. Za tretjo "booster" dozo pa zahtevajo soglasje, podpis "na lastno željo". Si predstavljaš, da bi moral za zdravila, ki imajo stranske učinke podpisati zdravniku takšna soglasja. Adijo pamet !

  • TruthSeeker 12:36 13.september 2021.

    Če cepivo povzroča imunost, potem se cepljeni ne more bati necepljenjega. Če pa cepivo nima učinka, potem je pa itak nesmiselno. Ni potrebe, da se cepljeni boji necepljenega.

  • urh 14:36 13.september 2021.

    Mislim, da tale gospod ne ve kaj govori. Le kako sem kot necepljen grožnja?? Vseskozi upoštevam navodila(maska,. razkuževanje, distanca, ..)... Testiran že nekajkrat.. ne prenašam.. Cepljeni pa se ne rabijo testirat... zbolijo in tudi prenašajo.. Zakaj se državadela norca iz ljudi?!

  • miha.z 21:37 13.september 2021.

    TROT

  • martin72 16:43 14.september 2021.

    Vlada naj se nauči tri Božje zapovedi: NE LAŽI,NE KRADI,NE PRIČAJ PO KRIVEM,to naj se naučijo na pamet.

  • levidesnicar 23:10 13.september 2021.

    g.Krek še vedno mora trobit kot mu dikator naroči.

  • boris0 23:30 13.september 2021.

    Krek ti si ena zavaljena svinja.

    • munja 08:05 14.september 2021.

      Mislim, da tukaj ni važno, kako človek izgleda. Če nimaš nič pametnega za napisat, ne komentiraj in ne žali, ker to nič ne pomaga.

  • Avatar Marie Cankar
    marie3 17:47 13.september 2021.

    Tale gospod ni nic drugega kot kolaborant Janseve fasisticne oblasti, lastno nesposobnost in upogljivost preusmerja na drzavljane, ne vem ce se sploh zaveda, da drzi vreco najbolj kriminalni oblastni garnituri. Naj se vprasa kaj je NIJZ naredil dobrega in na ...prikaži veča kaksen nacin deluje, nobene pokoncnosti, nobenega povzdigovanja glasu stroke, epidemiologi so odrinjeni, on kot prvi odgovorni pa je sluzasto servilen svojemu gospodarju. Sramota! In vse kar cesar je zmozen je infantilno kalimerovstvo.

  • pravičnik77 18:08 13.september 2021.

    Prvo kar je v Sloveniji narobe su ti, Krek. Ti, pa Kacin, Bović, Logarjeva in ostale znanstvene pojave... Zakaj se je Fafangel skril?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.