Svet
13 ogledov

Milijoni v turizem, z davčno reformo pa medvedja usluga

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • samo.jst 12:43 08.december 2016.

    Prijaznost v Egiptu? Da moraš vsakega posameznika "podkupiti", da sploh kaj dobiš v "All inclusive" resortu? Da ti odsvetujejo se sprehoditi na plažo zaradi varnosti? Bil, videl, nikoli več... Raje sežem malo globlje in grem v Grčijo, kako pa gledat ...prikaži več spet te vsiljive arabce.

  • miho 13:06 07.december 2016.

    Hrvati imajo že zdaj enega najvišjih DDV daleč naokrog.

  • Avatar praufo
    praufo 13:25 07.december 2016.

    a je še kdo bolj usekan kot tile kravatarji, nabijejo gostinske storitve, cene pijač do neba nosijo se pa kot da so najlepši, najboljši, najbolj uspešni, čeprav so najbolj požrti, in žal tudi zelo sovražni do slovencev, čeprav so jim ...prikaži več pustili v turizmu mnogo dnarja, pravzaprav cela naselja (cela istra), ampak to jim nič ne pomeni, ... zarad mene naj majo ddv 50 ali pa 100%, od mene ne bo davka

  • Avatar Leon
    Leon 13:30 07.december 2016.

    Hrvaška na račun Turčije ,Egipta,Tunizije ..............računa na polno zasedenost kot se je pokazalo letos . Vendar pa elementi balkanizma odvračajo večino turistov ,ki so nekoč prihajali za dalj časa. Vikend obiski Slovencev pa so premalo za uspešno sezono ! <br ...prikaži večr />Brez mene ,naj me imajo radi !

  • Fulmmer 13:31 07.december 2016.

    A ni to fajn, že letos vem kam drugo leto ne bom šel na dopust.....

  • Papaja Popi 15:17 07.december 2016.

    En teden dopusta v Egipt, 4 zvezdice, z letalskim prevozom je krepko cenejši, kot en teden v lepi njihovi.Razlika v ponudbi , prijaznosti in morju pa je 100 %.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.