Slovenija
12455 ogledov

Minister Gantar o tem, kakšni ukrepi sledijo

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 11:05 15.september 2020.

    Bi se ta bu*talska vlada lahko že spokala?

    • silvo82 13:32 15.september 2020.

      Ta vlada je v redu, samo butalca ima za ministra za zdravstvo

  • Snežinko 10:06 15.september 2020.

    "drugi rajši dela".... ja KAJ PA ? Ravno to je vprašal Kacin: KAJ dela? Če res kaj dela, naj pove, ne pa da se izmika odgovoru s takimi izjavami...

  • Avatar Leon
    Leon 11:27 15.september 2020.

    Znova grozijo brez osnove . Spomnim se ,da so zaprli avtopralnice , servisne delavnice , frizerje,trgovinice ,gostinske lokale ? Odprti so bili mega centri Mercator,Tuš,Lidl,Hofer . Čemu ? Danes je stanje podobno kot takrat ,vendar vse našteto deluje . Še ...prikaži večŠe več ,celo ob nedeljah je vse odprto ! Kdo koga ali sebe v glavo j..e ?

  • Ender3 10:31 15.september 2020.

    Gantar je bil dokazano nesposoben, že v neki drugi vladi, in to uspešno dela na prej, tudi v tej. Ukvarja se z vsem drugim, kot pa z zdravstvom.

  • behojot874 11:25 15.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • Janez_53 12:00 15.september 2020.

    Gospod Gantar, tale vaša izjava :"Nihče si ne želi zapiranja, tako kot spomladi." je precej dvoumna. Kdo si je torej spomladi želel zapiranje? In s kakšnim namenom?

  • silvo82 13:31 15.september 2020.

    Gantar. Če boš razjezil Janšo zaradi Kacina te bo odstavil

  • Friderik1950 08:10 15.september 2020.

    Če pogledamo vsa dogajanja okoli zdravstva v zadnjih mesecih, mi je vse bolj jasno, da moramo zamenjati ministra za zdravstvo takoj in res takoj. Sam sem na to mesto predlagal Bojano že pred nekaj meseci, pa me vlada ni poslušala. ...prikaži več Tu je potrebno pozabiti na posrane DESUSove kvote in na to mesto postaviti najboljše. Vprašanje pa je, kdo je tu vlada in kdo je minister v tej posrani retoriki, ki smo ji priča.

    • mph 09:01 15.september 2020.

      Gantar je edini normalen minister v tej ekipi.

    • Janez_53 12:03 15.september 2020.

      Friderik, pa kako to, da te vlada ni poslušala??? Ja, hudiča, udari po mizi! Kaj se to pravi, da Friderika ne poslušajo?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.