Slovenija
70155 ogledov

Minister Poklukar: Že naslednji teden lahko pride do te spremembe

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 07:54 14.september 2021.

    Na terenu dejansko opažajo velik porast povpraševanja po cepljenju, do te mere, da je v nekaterih cepilnih centrih začelo zmanjkovati cepiv, je potrdil zdravstveni minister Janez Poklukar. Torej testiranje ostane v vsakem primeru največji posel vlade JJ glede na število ...prikaži več novih naročil testerjev .

    • Avatar Leon
      Leon 07:55 14.september 2021.

      In ne pozabite ,da so tudi cepljeni obolevniki in prenašalci virusa katere bo potrebno testirati v prihodnosti? !

    • Avatar torolino
      torolino 08:50 14.september 2021.

      Ne delaj kar kravala, JJ,JJ,JJ......ni problem covid, JJ je problem. Cepljenemu je lažje preboleti virus, z manj zapleti. In sedaj se bo JJ obogatel na testerjih. Dvomim.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 06:52 14.september 2021.

    Imajo hitri testi še vedno manjšo natančnost kot prastara metoda "cifra-grb" ?!

  • lovro4 08:58 14.september 2021.

    Bojkot, totalni, se prične jutri, do oktobra. Vsega, kar smrdi na lopovski PCT. Cepljeni najbolj prenašajo okžbo. Vguglajte : israel covid , pa vam bo vse jasno. Ampak, cepljeni lahko gredo povsod. Idiotizem brez primere. Enostavnop, na vsak način nas ...prikaži večs hočejo cepit. S strupom.

  • lovro4 08:56 14.september 2021.

    4 cepljeni, 1 necepljen, tako je v bolnicah. In nehajte s tem, da cepljeni lažje preboli. Cepljeni lažje umre, hitreje. Tako so napisali točno tukaj, v Žurnalu. Pa kje živijo nekateri?

  • lovro4 08:51 14.september 2021.

    Laganju ne konca ne kraja. Kdaj bodo končno povedali? WHO nam je naročil to in to, mi to delamo, vi pa se jebite in ubogajte. Pa če je en covidek ali pa milijon kovidkov. Bull shit vse skupaj.

    • bi_ba 12:58 14.september 2021.

      Točno to je edina resnica. Podpisali so, da bodo to počeli z nami. Zato so dobili malo miljardic. Če bi se pa slučajno hoteli premisliti, bodo pa likvidirani. Aja, od kovida, kaj pa drugega.

  • rd2dmk2 08:34 14.september 2021.

    vldaniki pravijo zaupajte znanosti in stroki.. pa saj bi, če bi delovala po vesti in morali, tako pa deluje po načelu polnimo svoje žepe. sam primer antibiotikov, pobijejo vse živo, tudi tisto dobro, pa naša stroka po terapijah kja da ...prikaži več pacientu, da si opomore ?sam se znajdi in sam plači, če imaš denar, če nimaš pa ko te šlivi.

  • mihatirs 08:48 14.september 2021.

    gospod POKLUKAR..če vas kdaj srečam, dobite od mene take batine, da vas noben zdravnik ne bo sestavil!! PA SREČNO...če se srečamo pa na Triglavu, pa bo to vaš zadnji pohod...

  • rd2dmk2 08:31 14.september 2021.

    dons se je občutno podražil bencin. izgleda da bomo še hvaležni, da nikaor ne moremo.

    • Avatar torolino
      torolino 08:52 14.september 2021.

      Ko pa je bil 1€ pa nisi napisal nič.

    • Avatar torolino
      torolino 08:53 14.september 2021.

      Ko je bila elektrika cenejša nisi napisal nič.

    • Avatar torolino
      torolino 08:54 14.september 2021.

      Kako si koristil bone nisi napisal nič. Malo objektivnosti prosim..lp

    • rd2dmk2 08:56 14.september 2021.

      bi bil napisal , ko bi bil tudi kruh takart cenejš, pa NI bil...

    • rd2dmk2 09:00 14.september 2021.

      a jih hočeš moje bone ? ponucat jih ne dam , ampak odplačah jih pa lahk namest mene, ker če jih plačam jest, jih tud lahko porabim. ko boš pa še ti moje odplačov, se pa oglas. do takrat pa tih bodi.

    • kapibara1 10:30 14.september 2021.

      NI panike- tankam juti, ko bo že star cena

  • janez-ne-jansa 11:39 14.september 2021.

    Mah poklukar smrad prodani, ko se bo narod odločil cepit tebe in ostalo gamad, ki si pravi vlada, takrat bo veselo, komaj čakam ta trenutek. Pa za vse sektaše, ki mislijo spet pamet iz praznih glav sipat bom na vašem ...prikaži več nivoju napisal da boste mogoče razumeli je*ite si mater vi in vaši idoli

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 08:01 14.september 2021.

    @Leon.... Janković vzame 10%....Janez ti 10% pusti....Zanimivo, pa ista kumrovška izobrazba, je pa res, da je Janez "bil" bolj goreč komunist..;)

  • dani5 09:03 14.september 2021.

    Kljukec mora lagati., če neha prizna napake.

  • rd2dmk2 08:39 14.september 2021.

    novo cepivo ne napade telesa.. simulira napad, kaj če je imunski sistem utrujen , pa si misli,oh, dajti mi mal časa, da pridem k sebi. potem pa ugotovi da tisti kavelčki ne delajo nič..nič prvič , nič drugi. nič tretjič, ...prikaži več, četrtič pa..eh, je..bi ga kolk so me nasamrl,ja v redu nasamrl so me, kaj zdej tuliš ti trapasto telo in zahtevaš odgovornost, saj grem naredit harakiri, da boš dal mir.

  • tim87 08:07 14.september 2021.

    Pa to je kr neki stari zapret meje z žico, pa nobenega več not spravit sej vidimo da Slovenija ni več Šlo ampak nekaj čisto z mešanega.

  • Koper 20:17 14.september 2021.

    Ti si sigurno cepljen,se že poznajo učinki

  • Brian_Pittman 11:29 14.september 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Pepe007 14:45 14.september 2021.

    Test necepljenega naj velja 24 ur. Vse ostalo je preveč.

  • aljaz9 10:23 14.september 2021.

    Ej Lovro, kje ti živiš da te ne ukradejo? Verjetno si se celo življenje z drogo ubijal, zdej te pa ta strup skrbi... Zanimivo.. In najbrž je kr dost takih sprancev v tej državi, prepitih, prekajenih, nasmrkanih, dejte si overdose ...prikaži več da ne rabmo vaših strahov glede strupa brt... Sprancii

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.