Slovenija
1384 ogledov

Minister Šarec o uvajanju obveznega služenja vojaškega roka

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 19:54 15.februar 2024.

    Papež ima svojo vojsko , Slovenija ima skavte .

    • Ender3 20:33 15.februar 2024.

      Profesionalna vojska ima pomembno vlogo, če je dobro plačana..Njihova motivacija ni primerljiva s tistimi, ki služijo obvezni vojni rok..

    • atamama 21:57 15.februar 2024.

      Res je ogromna razlika od oficirja, ki je končal ''civilno fakulteto'' in nati postal vojak in pa oficirja, ki se je šolal v vojaškem poklicu od 15 leta dalje. Podobno velja tudi za policiste, neprimerljivo, ko eden hodi v službo ...prikaži več samo za denar, drugi pa prežet z indoktrinacijo jemlje poklic kot poslanstvo.

  • Pierre 18:30 15.februar 2024.

    Sm služu JNA, o me naučil sovražit orožje in oficirje

    • Avatar Leon
      Leon 19:51 15.februar 2024.

      Osnovno šolo pa prešprical ?

    • Ender3 20:31 15.februar 2024.

      Meni so prizanesli do 27 leta..Potem pa smo sobivali s 18 letniki..Čudni kontrasti so bili..

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 17:44 15.februar 2024.

    Par let nazaj sem bil mnenja, da je kar pametno, da se mularija malo zdrila in utrdi mamine maze, pa tudi kakšno delo bi se našlo za njih...Toda sedaj so drugi časi in NATO bo vedno bolj pritiskal z obveznim ...prikaži večm služenjem "zaradi varnosti" v resnici pa ker bo v Ukrajini zmanjkalo topovskega mesa...Tako, da je tole od Šarca, da "se ne mudi" pravilna in dokaj pogumna drža..

  • butaletz 17:29 15.februar 2024.

    Kaj pravi pa Žaubi?

    • Ender3 20:28 15.februar 2024.

      Da vsi pridejo na vrsto tudi tisti, ki še brezkrbno taborijo v kleti..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.