Slovenija
105 ogledov

Minister v črni gradnji

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Darko 10:44 20.marec 2013.

    A imaš t tudi črno gradnjo?i

  • alfredo 11:35 20.marec 2013.

    Dobro, on lahko.Važno da so se znebili Janše press.

  • tacka1 11:41 20.marec 2013.

    Ta nova vlada so točno takšni kot muzikanti na titaniku- ladja se potaplja, oni pa še kar špilajo!

  • mph 15:29 20.marec 2013.

    Se lahko mučiš, se lahko jaz mučim, ... ampak janšitis je res grozljiva bolezen, ki nepopravljivo uniči v možganih centre za kritično razmišljanje. V bistvu bi se nam taki morali smiliti, če ne bi bil problem v škodi, ki jo delajo.

  • mph 15:30 20.marec 2013.

    Ti in tvoj firer imate vse knjigovodsko čisto? No, sem vedel, ne vem zakaj se potem tako rad oglašaš pri drugih in minornih kiksih, te pa ne motijo vaši kardinalni.

  • mph 15:31 20.marec 2013.

    Nasprotno, pri meni pa pridobiva punte. Škoda, ker ni pred več kot letom vedel, kdo je Majer in kako se dela pod njim.

  • alfredo 15:40 20.marec 2013.

    Brez dvojnih meril. Odstop!!!

  • mph 20:32 20.marec 2013.

    Si sploh prebrala utemeljitev? Meni osebno je povsem sprejemljiva. In kaj ti tista zadeva izgleda, kot neka vila z 20 sobanami in bazenom ... ali izgleda malodane kot ena podrtija na 30 m.

  • URIAH HEEP 04:37 20.marec 2013.

    Če bi jaz imel to parcelo in na njej postavljen na črno vikendaški kurnik, bi mi verjetno že vse porušili in poslali masten račun.

  • mph 10:25 20.marec 2013.

    Mah, prav komurkoli se bo kaj našlo, če se gre dovolj gledat. In potem iz neke muhe (kar bi rekel je v tem primeru vsaj kar sem prebral) "nekdo" naredi slona. Očitno je kupil in ni vlagal dosti, dokler se ...prikaži več ne legalizira. Izgleda, kakor izgleda. Ni to zdaj nek Bužekljan ne po videzu ne po ničemer drugem. Seveda, ne poznam zadev iz prve roke (imam pa prijatelja, ki ga vidi kot poštenjaka), vendar bodo sedaj vsak dan deževale vse možne prave in ustvarjene zgodbe čez vse člane nove vlade, samo, da se vlada ne bo imela sploh časa ukvarjat z dejanskimi problemi, se pa bo zato z prinčevimi konstrukti.Kar pa zadeva tega "domačina" kot velja za večino "domačinov" poznam kar nekaj primerov, ki imajo vse klasične pregovorne lastnosti "pravih" Slovencev, na vrhu, naj še sosedu crkne pes, če ga sam ne morem imet. Za bruhat.In spet bo ta novica in podobne super prilika za janšiste.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.